سینی کابل ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در این نصیب عملکرد داریم مطالبی در مورد کارگزاری سینی کابل PVC به شما دوستان ارائه دهیم البته پیش از کل همین ها بهتر هست کمی در گزینه نصب سینی های کابل و نکات آن صحبتی داشته باشیم آن گاه درباره نصب سینی های کابل PVC حرف خواهیم کرد . سینی های کابل ها به امداد رابط به یکدیگر وصل می گردندهمچنین در قسمت هایی که کابل ها خم می شوند می اقتدار از زانوی سینی کابل بهره برد . در بخش های تجاری اکثر اوقات از سینی های کابل , نردبان کابل و لوله های فولادی الکتریسیته در ارتفاع مسیر نیز به کار گیری می شود. در پاسخ به این سوال می اقتدار گفت که که از سینی کابل یا Cable Tray به منظور منتقل کردن و ساماندهی تعداد بسیار زیادی کابل به شکل بر روی کار, به کار گیری می کنند.
همچنین کابلهای قدرت در سینی کشی برق به فضای بیشتری جهت خنک شدن و تداوم بخش اعظم نیاز دارند. بی گمان خیلی ریلکس خیس می باشد که سیم های جدید را داخل سینی کابل قرار داد تا این‌که تمام سیم های کابل کشی توکار را از درون لوله های توکار بیرون آورده و اصلی سیم های تازه جایگزین نمود. بعضا از مهندسین ترانکینگ را در حق تقدم قرار می دهند و معتقدند که همگی مرکز ها الکتریکی باید به طور کامل به وسیله فلز محدود گردند. این دسته سینی ها صرفا سیم هایی را که به جهت این جور اعمال برنامه ریزی شده اند ذیل پوشش قرار می دهند. نقص سیم به دلیل مسائل اجرای سیم در این دسته سینی های کابل وجود ندارد. سامانه ترانکینگ شامل یک نقص‌ می باشد که به علت فاقد شکاف بودن، رطوبت به راحتی می تواند درون سینی کابل تولید و متراکم شود.
در زمان تولید، خرید کننده به ساخت کننده اعلام می نماید که سینی کابل گالوانیزه سرد یا این که سینی کابل گالوانیزه گرم می خواهد. گالوانیزاسیون روشی است که نزدیک به 150 سال در فی مابین فعالان در زمینه ساخت سینی کابل باب شده است. سینی کابل ها حساس پوشش گالوانیزه مهم استحکام کششی بالا، مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت هستند و همینطور نیاز به محافظت حداقلی دارا‌هستند و عمر و ماندگاری طولانی هم دارند.فرایند گالوانیزه گرم شامل فرو بردن فولاد در رویِ مذاب است.

مزایای سینی کابل

این جنس مزایای متعددی داراست که اهمیت ترین آن ها، دوری از آتش سوزی و جراحت به سیم های ساختمان است؛ چون به دلیل داشتن حفره، هوا به راحتی از آن ها عبور می کند و از بالا رفتن دما پرهیز می نماید. سینی های کابل گالوانیزه از زخم حیوانات جونده مانند موش ها به سیم های الکتریسیته نگهداری می کنند. سینی کابل استیل یکی از بهترین مواردی می باشد که می توانید به کار گیری نمایید. استیل نوعی فولاد ضد زنگ محسوب می شود و در برابر رطوبت و خمش و دمای بالا مقاومت خوبی از خویش نشان می دهد. این نوع از سینی ها در برابر مواد شیمیایی و آلی هم مقاومت لطف از خویش نشان دیتا اند و به طور کلی مقدار کروم و نیکلی که در این سینی ها به فعالیت برده شده هست سبب می شود که مقاومت آن در برابر خوردگی اکثر شود.
استفاده از سینی های کابل پی وی سی می تواند به ظاهر تاسیسات ساختمانی زیبایی هدیه نماید . کلیپس سینی کابل البرز به مراد انقطاع کردنداکتبرایسیم هاوکابل هایمختلف به وسیلهگیره هایاتصال قطعات جانبی می باشد کلیپس سینی کابل در یک اندازه در سایتتهران لاله زارقابل خرید کردن می باشد. یک سیستم مطلوب به جهت سایت، سیستم پشتیبانی قابل انعطاف در وب سایت ها در مرتبه اول به جهت کابل های ولتاژ پایین، مخابراتی و فیبر نوری. همین سیستم ها به طور معمول از یک کانال (مش) سیم فولادی پوشانده شده دارای روی تشکیل شده اند. پله های نردبان کابل یا کابل لدر، لنگرهای قابل قبولی را برای اتصال کابل ها در مسیر هایی که سینی کابل غیر افقی اجرا می ‌شود یا این که جایی که موقعیت کابل ها بایستی در سینی کابل افقی ثابت باشد و حرکت نکنند فراهم می ‌کنند. پایین وضعیت نادرست (اتصال کوتاه)، نیروهای مغناطیسی که به وسیله جریان اتصال کوتاه ایجاد می شوند، کابلهای تک مفتولی را درصورتیکه به شکل مطمئن به سینی کابل متصل نباشند از سینی کابل انقطاع می کنند.

  • این تجهیزات حساس همین هدف گزینه استعمال قرار می گیرند که علاوه بر زیبایی و مرتب بودن کابل ها، به مهربانی از آنها در برابر وضعیت متنوع آب و هوایی و… حفظ و مراقبت می نماید و مانع از دربین رفتن آن‌ها می شود.
  • گروه تابان پارس، تولیدکننده انواع سینی کابل پلاستیکی و فلزی اهمیت روکش گالوانیزه سرد و گرم در ادامه به معرفی همین محصولات می پردازد.
  • این مدل از محصولات را می قدرت از لحاظ پوشش به صورت گالوانیزه، پیش گالوانیزه و گالوانیزه گرم تقسیم بندی کرد.
  • جهت خودداری از نویزهای احتمالی و اثرات منفی برروی یکدیگر بهتراست از دیواره جداکننده سینی کابل یا dividerاستفاده گردد.
  • کارشناسان ما در سرعت بالا ترین زمان ممکن پیش فاکتور را برای شما ارسال می کنند.

سینی کابل سبدی به شکل مجموعه‌ای از نوارهای فلزی یا این که پلاستیکی می باشد که مشابه یک سبد درست شده است. مزیت سینی کابل سبدی در این هست که برای پشتیبانی از سیم‌کشی با سیم‌های کلیدی طول‌ کوتاه در میان یک یا این که دو متر استفاده می‌شود. در صورتی که بخواهیم مسیر سیم کشی را عوض کنیم، از چهار راهی یا این که سه راهی به جهت همین فعالیت به کارگیری می‌کنیم. زانو افقی، که می‌تواند در هنگامی که بخواهیم مسیر سیم کشی را در جهت چپ یا این که راست امتداد دهیم به کار برده می‌گردد و در زوایای متفاوتی که اکثراً ۴۵ مرتبه یا این که ۹۰ رتبه هستند ساخته می‌شوند.
با امداد نصاب و مهندس برقی ماهر می توانید سینی کابل را به درستی کارگزاری و اجرا کیند تا در غایت سینی کابلی استاندارد در جای جای ساختمان خویش داشته باشید . سینی های کابل گالوانیزه در عرض فی مابین 5 تا 60 سانتی متر ساخت می شود و گزینش همین عرض به عهده و انتخاب شما مشتریان عزیز می باشد . از آن رو شما می توانید اهمیت توصیه ابعاد ، رنگ و گونه خم و آبکاری منحصر به فرد به خود سینی های کابل هایی کاملا سفارشی را خریداری کنید. از مهمترین و پرمصرف ترین اتصالات سینی کابل کاور دار می تواند به زانوی داخلی سینی ، زانوی خارجی سینی ، سه راهی سینی کابل ، چهارراهی سینی ، رابط سینی ، تبدیل سینی کابل ، تبدیل سینی به نردبان ، پیچ و مهره کله قارچی اشاره نمود. سینی کابل در پروژه های الکتریسیته رسانی و کابل کشی، معمولاً به تیتر حفظ کننده کابل ها کاربرد دارد.
به همین جهت می‌توان قرار دادن کابل ها در سینی کابل را جایگزین شیوه‌های منسوخی زیرا سیم‌کشی از رویکرد لوله کرد. حال، یکی از از اجزا این سیستم نو جوینت می باشد که در وقتی که تعداد سیم‌کشی های ما برای یک ساختمان بالاست، نیاز به متصل بودن سینی های کابل را مرتفع می کند. بها سینی کابل اصلی دقت به متریال و محصول سینی، دسته آن ها و همچنین اندازه و تعداد شاخه های مورد استفاده در محفظه و اسباب و اثاث جانبی که متناسب مهم مسیر کارگزاری و شرایط محیطی متغیر می باشند انتخاب می گردد. به جهت استعلام بها سینی کابل می توانید اهمیت کارشناسان فروش تیم تابان پارستماس بگیرید. از مهم‌ترین نکاتی که در دوران اجرای دیوایدر سینی کابل بایستی به آن اعتنا نمود طول مطلوب آن ها می باشد. به عبارتی طور که می دانید همین گونه قطعات از نظر طول اصلی میزان و سایزهای متنوعی هستند که هر کدام از آن ها مهم سایز مشخصی از سینی‌ها تناسب دارند.
نمایندگی تهران لاله زار با بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آموزده بهترین محصولات گزینه نیاز مشتریان را تولید می کنند. همین نمایندگی اصلی داشتن یکسری سال سابقه در راستا فروش و کارگزاشتن سینی های کابل در کارایی هستند محصولات خود را اساسی بالاترین کیفیت و بها مناسب در اختیار مشتریان قرار دهند. کمپانی البرز پلیمر حیاتی داشتن وسایل و ابزار آلات پیدایش توانسته مهم بهره گیری از وسایل صنعتی ماننده خم کن ،پرش زن و پانچ زن برترین سینی های کابل موجود در بازار را تولید و توزیع نماید . سینی کابل در تنوع اکثری ساخت و توزیع می شود که این تفاوت ها در مدل رنگ ، عمق دیواره ها ، طول ، عرض ، و گونه خم و آبکاری گوناگون می باشد .

رابط سینی کابل راک عرض 60 ضخامت 0.9 میلی متر

همچنین خریداران می‌توانند به سادگی به آدرس، مشخصات، شماره تماس، لوکیشن، نشانی وبسایت و شبکه‌های اجتماعی فروشندگان دسترسی داشته و اهمیت آن‌ها فارغ از واسطه در تماس باشند. وبسایت راندنو در موضوعات کالاهای برقی، اسباب دیجیتال، لوازم خانگی برقی، ابزار یراق و تولید کارگاهی اقدام به جذب فروشندگان می‌کند. همینطور خریداران می‌توانند به رخ رایگان، استعلام و التماس خود را ثبت و از یک‌سری مغازه پیش‌فاکتور اخذ نمایند.

سی ریل – یو چنل

این سینی ها حیاتی ترک های تهویه میباشند که هوا را از خویش عبور می دهند و به همین ترتیب از گرم شدن بیش از حد کابل ها جلوگیری به فعالیت می آورند. سینی های کابل در انواع، بعد ها و استانداردهای متعدد طی پروسه نورد گرم و سرد ساخت می شوند که هر کدام ویژگی مختص خویش را دارند. برای شناخت بخش اعظم حیاتی گونه های و کاربردهای سینی کابل، تا انتهای نوشته اهمیت آهن ملل ملازم باشید. زانویی 90 مرتبه افقی عرض 5 سانت – مناسب به جهت سینی کابل گالوانیزه فابریک عرض 5 سانتیمتر – ضخامت ورق زانویی مقادیر 1، 1.25، 1.5 و 2 میلیمتر قابل گزینشمحصول زانویی گالوانیزه فابریک – خرید کردن – از تجهیزات جانبی به جهت تغییر…
این تحلیل دلیل مهمی در تصمیم گیری نوع اتصالات سینی گالوانیزه در مسیرهای انشعابی کارگزاشتن می باشد. از گونه های سینی کابل ها می توان به Hot and cold galvanized cable tray اشاره نمود. این کالا می تواند از ورقهای گالوانیزه و همینطور ورق روغنی مهم پوشش رنگ پودری مورد به کارگیری قرار می گیرند ، پانچ های به کار گیری شده در آن از زیبایی و همینطور سطوح سینی و تعداد خم های آن به جهت تحمل مورد نیاز بررسی و آیتم استعمال قرار می گیرد. که از ادغام نمک بر روی و یا آب، و یا محلول اسیدی و نمک روی، بر بر روی فلز شالوده به عنوان الکترولیت اسپری می شود. از آنجایی که ضخامت کمتری نسبت به جور گالوانیزه گرم دارد؛ می بایست در محیط های استفاده گردد که کمتر در مجاورت دمای بالا و رطوبت هستند. سینی حفظ کننده کابل مشبک عموماً با اسم سینی برق پانچ شده نیز می‌شناسند و به طور کامل متناسب محیط‌های با حرارت میانگین هستند.
در سیم کشی الکتریسیته و تاسیسات الکتریکی ساختمان ها، یک سیستم سینی کابل برای مراقبت و سوق‌دهی یا این که انتقال کابل های الکتریکی عایق گزینه به کارگیری برای توزیع برق، در اختیار گرفتن و ارتباطات آن به فعالیت می رود. سینی های کابل به طور مختص و ویژه، در مواردی که تغییرات در یک سیستم سیم کشی قابل پیش بینی باشد اثر گذار هستند. حالت محیطی مستقیماً بر طرز محاسبه کانال کابل تأثیر می گذارد.انتخاب سینی کابل، نوع آن و نیاز به روکش تماما به موقعیت محیطی بستگی دارد.باید در شرایط آب و هوایی بسیار تفسیر دیتا شود.
گروه صنعتی کرمان نیرو کلیدی بیش از 6 سال تجربه فراهم همکاری در جهت تولید و پخش گونه های سینی کابل، لوله های فولادی، قوطی سوییچ و جعبه تقسیم با هموطنان عزیز است. سینی کابل گالوانیزه اهمیت آبکاری گرم می باشد که ضد زنگ بوده و مناسب گوشه و کنار های مرطوب و اسیدی می باشد. سینی کابل فلزیبه استدلال داشتن ویژگی های مختص تنوع در قطعات و اتصالات که هر گونه رخ دهی را به راحتی امکان‌پذیر می سازد. غالبا تولیدکننده های سینی کابل عرض آن را بین ۵۰ میلی متر تا ۱۱۰۰ میلی متر در لحاظ می گیرند. به این ترتیب در صورتی که نیاز به تراکینگ دارای عرض فراوان نمی باشد، نیازی به هزینه مازاد نبوده و می قدرت کمترین عرض و یا این که مناسب ترین عرض را به جهت سینی کابل گزینش کرد.
همچنین خاصیت ضد زنگ، مقاوم در برابر رنگدانه ها، مواد شیمیایی آلی و غیر آلی در دمای بالا را نیز دارد. البته می بایست این نکته را خاطرنشان کنیم که این کابل ها بوسیله بند های مخصوصی به بدنه اصلی سینی متصل می شوند. البته ممکن می باشد در اثر وقوع حوادثی غیر مترقبه و همینطور اعمال ضربات سنگین همین کابل ها از باطن سینی خارج شوند. استفاده از کاورهای سینی حتی در دشوار ترین حالت و همینطور بروز حوادث متعدد منجر به آن خواهد شد تا این کابل ها از باطن محیط سینی به بیرون دور از هم نشوند. چنانچه در بدنه کلیدی سینی ها دقت کرده باشید تیم ای از پانچ های متفاوت یا سوراخکاری های بیشمار در نصیب تراز دوران سینی و همینطور دیواره های آن وجود دارد. همین سوراخ ها در واقع شرایط ضروری برای ورود و خروج هوا را فراهم می‌کند.

تبدیل چپ سینی کابل گالوانیزه

فرض کنید در منتخب از سیستم سیم کشی بخواهید تغییراتی اعمال کنید در این صورت می‌توان سیم های تازه را به راحتی در درون این سینی‌ها گذاشت سوای همین که نیاز به لوله کشی باشد. توسعه و گسترش بیمارستانها، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، مجتمع های اداری و تجاری، پارکینگ های طبقاتی و سایر صنایع تقاضا برای خرید سینی برق را ارتقا می‌دهد. یکی از از خصوصیت هایی به گفته این سایت معتبر که باعث شده میباشد سینی الکتریسیته بیشترین تمنا را داشته باشد، سازگاری همین محصول اهمیت ساختار های پیچیده به استدلال انعطاف پذیر بودن آن می باشد. سینی برق به عنوان یک بخش اساسی از سیستم تاسیسات الکتریکی در پروژه های گوناگون به شمار می رود. که با اصلی زیادی می باشد که باید در طراحی و گزینش آن مضاعف دقت شود تا پاسخگوی نیاز های شما باشد.

بازار جهانی سینی کابل

در کمپانی تابان پارس ساخت کفی سینی کابل در سایز های 5 ، 10 ، 15 ، 20 سانتی متر یا این که به هر سایزی ک خریدار اعلام نماید ساخته می شود . سینی کابل ها برای سوق دهی سیم و کابل ساخته می شوند که در ارتفاع های 2 و 3 متری قابل ایجاد و عرضه می باشند. سینی های کابل برق غالبا در سه دسته توری، مشبک و پانچ تولید میگردند که محصول آنها از فلز و PVC است. سینی کابل کانالی یک عدد دیگر از مدل‌های موجود در بازار میباشد که در پروژه‌هایی که تعداد کابل‌ها ممکن می باشد ضعیف باشد مورداستفاده قرار می‌گیرند. معمولاً ارتفاع آن ها از یک و نیم تا سه متر هست و به جهت ایجاد انشعاب‌های کوچک یکی از از بهترین گزینه‌ها و انتخاب‌ها است. این گونه از سینی‌های کابل که به صورت نردبان طراحی شده میباشد برای سیم‌کشی‌های شرایط عمودی مورداستفاده قرار گرفته و اما درصورتی‌که در مسیر سیم‌کشی جریان افقی نیاز باشد می‌توان از آن برای اثبات نگه‌داشتن کابل‌ها به کار گیری کرد.
طول سینی کابل 10 را شرکت های ساخت کننده در حد استاندارد گزینش می نمایند تا حمل و جا به جایی آن ها و همچنین کارگزاشتن آن ها اساسی خلل مواجه نشود. به طور معمول تولیدکننده های سینی کابل ضخامت آن را دربین ۰٫۸ میلی متر الی ۲ میلی متر انتخاب می کنند. در سیم‌کشی افقی هم در مواقعی که نیاز به ثابت کردن کابل‌ها داشته باشید، می‌توان از این دسته سینی کابل استفاده کرد. بیشتر مردمان ممکن هست خیال کنند که تکلیف منزل آن‌ها وقتی انجام می شود که متخصص مناسبی برای نصب سیستم سیم کشی در شغل ها خود پیدا کنند. سیستم های حافظ سیم و کابل ساخته شده از ورق استیل مقاومت بالاتری در برابر خوردگی وزنگ زدگی دارند. اما از نظر مقایسه اقتصادی، بها بسیار بالاتری دارند که می قدرت این مقدار را بین 3 تا 4 برابر ذکر کرد. مقدار گرمای ساخت شده بوسیله کابلها باطن سینی الکتریسیته را باید در هنگام طراحی در لحاظ گرفت.
در بخش بعدی توضیحاتی در مورد کارگزاری صحیح سینی های کابل و نکاتی مهم اصلی شما دوستان خوب صحبت خوا‌هیم کرد پس همپا ما باشید . به طور معمول در بخش تجاری از مخلوط نردبان کابل و سینی و لوله های فولادی برق در مسیرها به کار گیری می کنند. طبق استانداردها و مقررات NEC، یک سیستم سینی کابل یک واحد یا گروه ای از واحدها یا بخش ها و اتصالات مربوطه هست که یک سیستم ساختاری سخت هست و براینگهداری و بستن ایمن کابل ها و مسیرهای سوق دهی کابل ها گزینه به کار گیری قرار می گیرد. طبق استاندارد ها و مقررات NEC، یک سیستم سینی کابل یک واحد یا این که گروه ای از واحد ها یا بخش ها و اتصالات مربوطه هست که یک سیستم ساختاری سخت میباشد و به جهت مراقبت و بستن ایمن کابل ها و مسیر های هدایت کابل ها گزینه به کار گیری قرار می گیرد. شایان ذکر میباشد پارس فرابخش انرژی اساسی خط پوشش پودری الکترواستاتیک بوده و برای ساخت سینی کابل رنگی مورد استقبال معماران و کارفرمایان با ارزش قرار خواهد گرفت.
سازمان الکتریکی ملی امریکا (National Electrical Contractors Association-NECA)که به جهت همه محصولات الکتریکی استانداردهایی منتشر کرده که در مقالات ۳۱۸،۲۵۰،۸۰۰ استاندارهای ارائه شده به جهت سیستم سینی کابل را عرضه کرده است. استانداردها نقش اصلی در طراحی، ایجاد و توزیع محصولات آیتم لحاظ به جهت تجارت ملی و بین المللی را ایفا می‌کنند. استانداردهای فنی به دلیل ایمنی بالاتر، در گزینش و به دست آوردن محصول مطلوب و استاندارد به جهت نیاز یگانه خریدار، امداد می کنند. کابل ها می بایست کل ارتفاع مسیر روی سینی کابل به شکل ساپورت پایین سقفی عبور کنند. به جهت محافظت سینی کابل تحت سقف و یا روی دیوار یا این که در رایزرها از ساپورت سینی کابل به کارگیری می‌شود.
همچنین جهت خرید آنلاین اشکال محصولات کمپانی پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید. در واقع شما با قرار دادن کاور سینی از تماس مستقیم کابل اهمیت محیط بیرون پرهیز می کنید. لذا در صورتی که گوشه و کنار آیتم لحاظ شما کاملا سرپوشیده و می توان آن را به عنوان یک محیط امن تلقی کرد، می‌توانید بدون کاور کابل ها را بر روی سینی مسیریابی کنید. ینکه سینی کابل، بستری مطلوب است که در طول مسیر انتقال کابل ها، آن ها را گردآوری و از آن‌ها محفاظت میکند… سینی کابل ها آیتم مناسبی به جهت سیم ها و کابل ها در پروژه های ساختمانی به شما میروند. چرا که استعمال از این تجهیزات سبب تولید جریان هوا در اطراف کابل …
شیش خم به این معنی است که دو سانت به کفی سینی کابل به این معنی که به حاشیه های کناری آن اضافه می شود که به اصطلاح به چهار خم و یا این که شیش خم دارای اسمو رسم هستند. رابط سینی در واقع وظیفه خواهد داشت که دو نصیب از سینی کابل را به نیز متصل نماید و تقریباً شبیه به ریل است. او‌لین گستره انتخابی همین تجهیز مربوط به متریال ساخت و فرآورده مواد اولیه خواهد بود. خرید آنلاین سینی کابل روشی هوشمندانه میباشد ولی درصورتی‌که فروشنده معتبری را به جهت همین کار انتخاب نمایید و در خرید کردن و تعیین توجه کار بالایی داشته باشید.

تولید سینی کابل

فروشگاه برق آران تبریز بزرگترین تولید کننده سینی های گالوانیزه برق در شمالغرب کشور میباشد. سینی کابل تاسیساتی به جهت تاسیساتی که سیم های پهناور و سنگین در آن جریان دارد، مصرف می‌شود. همین گونه سینی شبیه به پله‌ های یک نردبان هست که در فواصل منظم بر روی سطر ۱۰۰ تا ۳۰۰ میلیمتر قرار دارند. به کار گیری از محصولات پی وی سی هم در مناطق قابل اشتعال می تواند بهترین حالت برای شما باشد. شرکت های تولید کننده برای این کالا طول ۲ متر الی ۳ متر را ایده آل دانسته و معمولا در این بازه زمانی محصولات خویش را ایجاد می کنند. معمولا شرکت های تولید کننده عرض همین فرآورده را بین ۵۰ میلی متر تا ۱۱۰۰ میلی متر در لحاظ می گیرند.

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma