سینک ظرفشویی آشپزخانه: راهنمای قطعی

سینک آشپزخانه کالایی است که اغلب در هنگام طراحی نوسازی آشپزخانه از آن غافل می شود زیرا عملکرد آن از جذابیت زیبایی شناسی آن بیشتر است. با این حال ، سبک سینک آشپزخانه شما ظاهر کلی آشپزخانه را تعیین می کند ، خواه به دنبال یک لباس سنتی یا معاصر باشید.

همچنین سبک ، کارایی و دوام یک ضرورت است. سینک ظرفشویی آشپزخانه از نصب های طولانی مدت است که اغلب تعویض نمی شود ، بنابراین مهم است که یک ماده و رنگ را در نظر بگیرید که استفاده منظم را تحمل می کند.

این راهنما گزینه های مختلفی از مواد تا نوع نصب را مورد بحث قرار می دهد ، و یک بینش جامع از سینک را به شما ارائه می دهد که به بهترین وجه با نیاز شما مطابقت دارد.

مواد
دو ماده محبوب مورد استفاده برای سینک های آشپزخانه به دلیل فواید عملی فراوان از سینک ایلیا استیل خوبه و سرامیک هستند. هر دو از دوام و سبک بی موقع و مناسب برای آشپزخانه های مدرن و سنتی استفاده می کنند.

استیل ضد زنگ یک ماده پوشیده کاربردی و بلند است که به گونه ای طراحی شده است که محکم و تمیز کننده آن آسان است. اغلب ارزان تر از یک جایگزین سرامیکی ، فولاد ضد زنگ گزینه ای ایده آل برای یک آشپزخانه با سبک مدرن است. به طور کلی ، سینک ظرفشویی آشپزخانه از جنس استنلس استیل مقاومت دوام در برابر لکه ها و درجه حرارت های بالا را ارائه می دهد. با این حال ، فولاد ضد زنگ تمایل به نشان دادن لکه های آب به وضوح و اغلب خراش بیشتر از سرامیک دارد. این امر را می توان با انتخاب یک لایه ساتن برطرف کرد که به جلوگیری از سایش قابل رویت کمک می کند.

سرامیک گزینه سنتی برای آشپزخانه هایی است که لباس های طولانی دارند ، در برابر درجه حرارت بالا مقاوم هستند و از تأثیر آن خسته نمی شوند. طراحی مستحکم و بی موقع ، این نوع سینک را به گزینه ای محبوب برای پذیرایی از آشپزخانه ، به ویژه نماد Belfast تبدیل کرده است.

اگر به درستی نگهداری نشود ، سینکهای سرامیکی می توانند تراشه یا ترک آن را منجر به رنگ آمیزی شوند زیرا لعاب در اثر آسیب به خطر می افتد. این سینک ها همچنین بسیار سنگین تر از گزینه های دیگر از جنس استنلس استیل هستند ، بنابراین به کابینتی احتیاج دارند که بتواند این وزن اضافی را حفظ کند.

نصب
سینک های اولیه روی سطح میز کار آشپزخانه قرار می گیرند ، بنابراین نصب آنها بسیار آسان است. آنها از طریق قاب پشتیبانی می شوند و تطبیق پذیری آنها به معنای سازگاری با هر نوع میز کار است.

سینک های زیر کوه مینیمالیسم شیک را ارائه می دهند زیرا طراحی بی سیم آنها به معنای محکم کاری یکنواخت به سینک است. اینها مراحل نصب پیچیده تری دارند زیرا در قسمت انتهایی محل کار قرار می گیرند و نیاز به آب بندی و پشتیبانی صحیح دارند. این پشتیبانی اضافی مورد نیاز به این معنی است که سینک های زیر کوه فقط با مواد محکم محکم مانند گرانیت و کوارتز سازگار هستند.

سبک
انواع ظروف و اندازه های مختلفی وجود دارد که سینک ها برای هر نوع چیدمان آشپزخانه مناسب هستند. فضای موجود در آشپزخانه شما انتخاب های شما راجع به سبک و ابعاد تعیین می کند. متریال میزهای کاری شما نیز بر نوع سینک شما که انتخاب کرده اید تأثیر می گذارد زیرا طرح های زیر نصب به مواد جامد برای پشتیبانی احتیاج دارند. هنگام در نظر گرفتن اندازه سینک جدید خود ، باید به کاربردهای استفاده و نیازها توجه کنید. سینک ظرفشویی های متعدد برای کسانی که آشپزخانه های شلوغی ایده آل هستند و برای کار چند وظیفه نیاز به فضای اضافی دارند. از طرف دیگر ، یک سینک شخصی برای آشپزخانه ای که فضا در حق بیمه باشد مناسب است.

سینک های آشپزخانه یک کاسه فضای کمتری را در محل کار خود به خود اختصاص می دهند ، اما در مورد عملکرد آنها سازش نمی کنند زیرا فضای کافی برای شستن ظروف بزرگ ارائه می دهند. این سبک یک راه حل ایده آل برای آشپزخانه های کوچکتر است. سینک ظرفشویی تک کاسه ای را نیز می توان به عنوان کاسه گرد برای ویژگی طراحی غیر متعارف خریداری کرد.

سینک های آشپزخانه 1.5 کاسه ای اگر چند کار هستید یا یک آشپزخانه شلوغ دارید کامل است. این سینک ظرفشویی آشپزخانه این امکان را به شما می دهد که چندین کار را همزمان انجام دهید مانند شستشوی سبزیجات و خیساندن ظروف. گزینه سینک چند منظوره برای آشپزخانه های داخلی بسیار مناسب است و می تواند با هر نوع میز کار سازگار باشد.

اگر یک گزینه 1.5 کاسه ای به اندازه کافی برای آشپزخانه شما بزرگ نیست ، یک کاسه دوتایی برای آشپزخانه های بزرگ ایده آل است. مدل های دو کاسه فضای راحتی برای سینک را برای استفاده راحت فراهم می کند. سینک ظرفشویی های دو کاسه به صورت نصب شده یا زیر ساخته در دسترس هستند به این معنی که می توانند در هر آشپزخانه نصب شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>