سناتور آمریکایی منچین دستور کار پرزیدنت بایدن را تغییر دهد، از اسکناس 2 تریلیون دلاری حمایت نخواهد کرد

[ad_1]

واشنگتن – جو منچین، سناتور دموکرات، ضربه مهلکی به ابتکار عمل داخلی 2 تریلیون دلاری جو بایدن، رئیس جمهور جو بایدن وارد کرد، دستور کار حزب او را به خطر انداخت، کاخ سفید را عصبانی کرد و همکاران خشمگین را ناامید کرد تا آنچه را که باقی مانده است نجات دهند.

اعلامیه سناتور ویرجینیای غربی مبنی بر اینکه نمی تواند از این لایحه حمایت کند، که یکشنبه پس از پاسخ کوتاهی از سوی کارکنان رئیس جمهور به فاکس نیوز ارائه شد، نه تنها “قانون بهتر بسازید” بایدن را به طور بالقوه از مسیر خارج کرد، بلکه سوالات جدیدی را در مورد تصویب قوانین، در مورد حق رای و حق رای ایجاد کرد. لوایح بالقوه مهم دیگری که نیاز به رای 50 به 50 در سنا دارد.

چاک شومر، رهبر اکثریت سنا، در واکنش به خشم سایر دموکرات‌ها، بامداد دوشنبه گفت که سنا در سال جدید به هر دو مورد رأی خواهد داد – و تا زمانی که کاری انجام دهیم به رای دادن به طرح بزرگ بایدن ادامه خواهد داد.

سومر در نامه ای به همکارانش گفت: «ما نمی توانیم تسلیم شویم.

جمهوری خواهان منچین را اقدامی غیرعادی برای پیوستن به همه سناتورهای جمهوری خواه خوانده اند و اکنون بسته بزرگ خدمات اجتماعی و تغییرات آب و هوایی بایدن را متوقف کرده است.

اما دموکرات‌های مترقی بی‌رحمانه منچین را ناقض توافق معرفی کرده‌اند که نتوانسته به قول خود عمل کند و حتی میانه‌روها پس از ماه‌ها مذاکره انتقاداتی را جمع‌آوری کرده‌اند.

بخشی از بحث این بود که آیا این سناتور که یک دموکرات مادام العمر است، برای همیشه از حزب خود استعفا می دهد یا خیر.

الکساندریا اوکاسیو کورتز، DN.Y در توییتی نوشت: «ما می دانستیم که او این کار را انجام خواهد داد. پرامیلا جایپال از واشنگتن، یکی از رهبران مترقی مجلس نمایندگان، گفت که مانچین دیگر نمی تواند بگوید “او مرد حرفش است”.

سناتور برنی سندرز، عضو مستقل ورمونت که ریاست کمیته بودجه را برعهده دارد، گفت: «اگر او شجاعت انجام کار درست را برای خانواده‌های کارگر در ویرجینیای غربی و آمریکا ندارد، اجازه دهید در مقابل تمام جهان به «نه» رأی دهد. .

از آنجایی که کنگره برای تعطیلات کریسمس تعلیق شده است، مراحل بعدی بسیار نامشخص است. برخی از دموکرات‌ها خواستار فراخوان سنا برای اجبار رای‌گیری فوری شده‌اند، اگرچه این امر بعید به نظر می‌رسید.

دیگران به سرعت دست به کار شدند و تلاش کردند تا حمایت مانچین را دوباره به دست آورند و تکه هایی از آنچه که یک دستیار در مقایسه با پازلی که روی زمین پرتاب می شود جمع آوری کنند. شهرت بایدن به‌عنوان یک تاجر باتجربه در تعادل بود.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، سعی کرد یک رشته خوش بینانه پیدا کند و به دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان و دیگران اطمینان داد که هنوز می‌توان در اوایل سال جدید به توافق رسید.

پلوسی به جای محکوم کردن مانچین – که نام او در بیانیه یکشنبه شبش ذکر نشده بود – اعضای گروه خود را تشویق کرد تا بر تأثیر این اقدام بر رای دهندگان تاکید کنند زیرا آنها به کشور در هفته های آینده “حمله” می کنند.

پلوسی گفت: ضروری است خانواده های آمریکایی بدانند که چگونه این سرمایه گذاری یک نسل در زیرساخت ها زندگی آنها را بهبود می بخشد.

مانچین روز یکشنبه گفت که پس از پنج ماه و نیم مذاکره میان دموکرات ها، “من نمی توانم به ادامه این قانون رای بدهم.”

مانچین گفت: نمی توانم به آنجا برسم.

اگرچه مانچین در مخالفت خود ثابت قدم به نظر می رسید، اما به نظر می رسید که انتخاب کلمات او برای این لایحه خاص درها را برای گفتگوهای بیشتر با بایدن و دیگر دموکرات ها در مورد تغییرش باز نگه می دارد.

با این حال، سناتور ویرجینیای غربی گفت که این لایحه به پایان می رسد مگر اینکه به خواسته های مداوم خود برای بسته کوچکتر پاسخ دهد – چیزی که پذیرش آن برای بسیاری از دموکرات ها در کنگره با اختلاف محدود دشوار است، حتی اگر فرصت های کمی داشته باشند.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید، به نماینده‌ای که شخصاً از سوی رئیس‌جمهور مورد محاکمه قرار گرفت و رأی او بسیار مهم است، پاسخ شدیدی داد.

ساکی گفت: ما همچنان به او فشار می آوریم تا ببینیم آیا او دوباره موضع خود را تغییر خواهد داد، به تعهدات قبلی خود عمل کند و به قول خود وفادار باشد.

این بسته صدها میلیارد دلار برای کمک به میلیون ها خانواده از طریق ایجاد کودکان پیش دبستانی رایگان و افزایش کمک های مراقبت از کودکان فراهم می کند. این امر از یارانه های بیمه درمانی فدرال حمایت می کند و دسترسی به Medicaid را در ایالت هایی که این کار را نکرده اند گسترش می دهد.

بیش از 500 میلیارد دلار معافیت های مالیاتی و هزینه برای کاهش انتشار کربن وجود دارد، بسیاری از مقررات کلیدی که به طور خاص توسط مانچین مورد توافق قرار گرفته است و کارشناسان آن را بزرگترین هزینه فدرال برای تغییرات آب و هوایی می دانند.

سایر مقررات افزایش قیمت داروهای تجویزی را محدود می کند، مزایای شنوایی برای دریافت کنندگان مدیکر ایجاد می کند و حمایت از سالمندان، مسکن و آموزش شغلی را افزایش می دهد. تقریباً همه چیز با مالیات های بیشتر بر شرکت های ثروتمند و بزرگ پرداخت خواهد شد.

یک ضرب الاجل جدید بالقوه برای بایدن و حزبش با انقضای اعتبار مالیاتی تمدید شده کودکان است که تا 300 دلار در ماه مستقیماً به حساب های بانکی میلیون ها خانواده ارسال می شود. اگر کنگره اقدامی نکند، پول در ژانویه به دست نخواهد آمد.

با وجود ماه‌ها مذاکره، مذاکرات بین بایدن و مانچین این هفته آغاز شد و خبر از عدم توافق در پایان سال داد.

ساکی در بیانیه‌ای گفت که مانچین سه‌شنبه گذشته یک پیشنهاد کتبی «شخصی» به بایدن داده است که «به همان اندازه و محدوده» چارچوب لایحه‌ای است که دموکرات‌ها در ماه اکتبر از آن حمایت کردند، و او با ادامه مذاکرات موافقت کرد.

این فریم ورک دارای قیمت 10 ساله 1.85 تریلیون دلاری بود. مقامات قبلاً نشست روز سه شنبه را فاش نکرده بودند.

داستان های مختلفی در مورد اتفاقات پس از آن وجود دارد، اما گفتگو به خوبی پیش نرفت. یکی از آشنایان به مذاکرات پشت درهای بسته گفت: پس از ارائه ایده مانچین برای کاهش اعتبار مالیاتی برای کودکان، بحث داغ شد. این مرد اصرار داشت که نامش فاش نشود تا جزئیات مکالمات را به اشتراک بگذارد.

پیش از این، آسوشیتدپرس گزارش داده بود که بایدن و مانچین از هم دورتر شده اند.

یکی دیگر از آشنایان با اقدامات سناتور گفت که تا روز یکشنبه، دستیار مانچین حدود 20 دقیقه قبل از اعلام موضع خود در تلویزیون ملی به کاخ سفید اخطار داد.

بیانیه مانچین انکار خیره کننده هدف اصلی بایدن و حزبش بود، با یادآوری رای معروف سناتور جان مک کین، آریز، که تلاش های رئیس جمهور دونالد ترامپ را در سال 2017 برای لغو قانون مراقبت های بهداشتی تصویب شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما کشت.

مشکلات دیگری نیز در مورد بسته بایدن وجود داشته که توسط یک دموکرات میانه رو دیگر، سناتور کرستن سینما، سناتور آریزونا ایجاد شده است، اما بسته منچین برجسته است.

سناتور کارولینای جنوبی، لیندسی گراهام، جمهوری‌خواه برجسته در کمیته بودجه سنا، هفته‌ها تلاش کرده بود تا مانچین را با این لایحه مخالفت کند و گفت که از مخالفت منچین “بسیار قدردانی می‌کند”.

رد این قانون از نظر بسیاری به دلیل آسیب سیاسی که می تواند به دموکرات ها وارد کند، غیرقابل تصور است، به ویژه در آستانه انتخابات میان دوره ای سال آینده، زمانی که کنترل آنها بر کنگره مشکوک به نظر می رسد.

سوزان دلبن، سخنگوی D-Wash گفت: «شکست یک گزینه نیست.

مانچین گفت که به دلیل ترس از تورم، افزایش بدهی فدرال و نیاز به تمرکز بر نوع Omicron COVID-19، با صورت‌حساب 10 ساله حدود 2 تریلیون دلاری مخالف است.

او همچنین می‌خواهد ابتکارات این لایحه برای کل مدت 10 سال این اقدام ادامه یابد، اما این کار دشواری است – دموکرات‌ها به‌طور خاص بسیاری از آنها را موقتی کرده‌اند تا هزینه کل لایحه را نزدیک به آنچه مانچین می‌گوید می‌تواند زنده نگه دارد.

دموکرات ها ادعاهای مانچین را رد می کنند که این لایحه باعث افزایش تورم و تشدید کسری بودجه می شود. آنها می گویند آموزش شغلی، تحصیل و سایر ابتکارات او باعث افزایش رشد اقتصادی و مهار تورم در بلندمدت می شود.

——

جاش بوکه، نویسنده آسوشیتدپرس از ویلمینگتون، دلاور، در این گزارش مشارکت داشت.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum türktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes