سامسونت چمدان در اروپا


توسط کریستی وودرو ، آخرین اصلاح شده:2 ژانویه سال 2020

بهترین چمدان حمل بار 2018 (برای هر نوع مسافر)
رفته اند روزهای کیسه های بوم سیاه غیرقابل تشخیص با چرخ های مبهم و اشک در گوشه و کنار! حتی برای نادرترین مسافران ، چمدان های حمل و نقل چیزی نیست که باید روی آن چسبانده یا به خطر بیفتید.

ما بهترین چمدان های حمل بار را در سال 2020 بررسی کرده ایم و نکات تخصصی خود را در مورد اینکه در هنگام خرید سبکترین و بادوام ترین کیف های کابین چه چیزی را باید جستجو کنید ، به اشتراک گذاشتیم!

سامسونت چمدان
بهترین چمدان حمل شده در سال 2020 بررسی شده است

برندهای برتر چمدان اخیراً برخی از بهترین و مناسب ترین چمدانهای کوچک به نظر می رسند که تاکنون دیده ایم. مسافران شغلی و جویندگان ماجراجویی در فضای باز می توانند حداکثر ارزش ، فضای ، دوام و امنیت را در مجموعه بهترین چمدانهای حمل بار سال خود پیدا کنند.

مقرون به صرفه ترین چمدان های حمل بار

Samsonite Winfield 2 Hardside 20 اینچ چمدان
اگر شما یک مسافر کاملاً سازمان یافته هستید که به دنبال گزینه ای با دوام ، شیک و ضد سرقت هستید ، Samsonite Winfield 2 برای شما مناسب است. با داشتن یک تقسیم کننده داخلی ، تمام قفل های قفل شده ، قفل های TSA نصب شده و ضمانت 10 سال محدود ، این کیف قابل حمل با بالاترین سطح ، چیزهای شما را مرتب و مرتب نگه می دارد و مدتی را تحمل می کند. به علاوه ، با زنگ زدن به کمتر از 100 دلار ، بانک را خراب نمی کند.

سبکترین چمدان حمل شده مورد بررسی قرار گرفت

ایده آل برای: مسافران تجاری و بودجه ای که باید حرفه ای و سازمانی را در ذهن داشته باشند.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

به 200،000+ ماهنامه خوان بپیوندید!
هم اکنون ثبت نام کنید تا نکات مربوط به خود و راهنمای سفر را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید!
آدرس ایمیل

بهترین چمدان حمل بار 2020 (راهنمای تفصیلی خرید)

Genius Pack 21 ″ حمل بار چمدان
با یک طراحی مینیمالیستی براق و وزن فقط 6.2 پوند ، جنیوس پک “هوایی” برای مسافر بدون سر و صدا مناسب است! این کیف دارای چرخ های اسپینر بادوام ، محفظه لباسشویی مخصوص خود ، محفظه های سازمان داخلی ، چک لیست بسته بندی و دارای خراش و ضد لک است.

اگر به دنبال یک تجربه بسته بندی آسان در یک کیف سبک هستید ، Aerial برای شما مناسب است!

بهترین حمل در چمدان

ایده آل برای: کسانی که به دنبال این هستند که اسکان خود را تا حد امکان سبک و منظم نگه دارند.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

بیشتر بخوانید: بسته بندی سبک: چگونه فقط برای حمل و نقل بسته بندی کنیم

مجموعه نیکول میلر پیج حمل زیر صندلی را انجام می دهد
وزن آن تنها با وزن 6.3 پوند ، کیف دستی نیکول میلر زیر صندلی مناسب برای کسانی است که یک کیسه سبک و براق را در اولویت قرار می دهند. این کیف نورد دارای یک دسته قابل جمع شدن ، جیب های جانبی و جلوی جلو است و برای بوت شدن شیک است!

اگر به دنبال تعادل مناسب درجه یک و گاه به گاه در یک کیف هستید ، این یکی از بهترین گزینه های چمدان کابین برای شماست!

بهترین چمدان حمل شده

ایده آل برای: مسافرانی که برای مسافرت های آخر هفته و مسافرت در آخر هفته برگزار می شوند.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

بهترین چمدان های حمل بار برای مسافران مکرر

Biaggi Contempo Foldable 18 ″ 2 چرخ حمل لباس مجلسی
هر محصول مسافرتی با کلمه “قابل تاشو” به اسم فوراً در هر مسافر فصلی ترسیم می شود. این Biaggi برای حمل آسان از راه دور به نصف اندازه خود فرو می رود (مناسب برای سفرهای قایقرانی یا خوابیدن در کامپروان !) ، از دوام و مقاوم در برابر آب است و از فناوری قفل لولا استفاده می کند. با این حال ، قرعه کشی واقعی اندازه آن است.

با کمی تحقیق ، ما کمترین ابعاد ترکیبی از همه محدودیت های حمل و نقل هوایی بین المللی را 21 13 13 x 9 نشان داد – و این کیف یکی از معدود مواردی است که می تواند درون آنها جای بگیرد! به عنوان یکی از بهترین گزینه های حمل بار چمدان بین المللی در بازار ، می توانید مطمئن باشید که مهم نیست که در کجا پرواز کنید یا از چه هواپیمایی استفاده کنید ، این هواپیما تمام شرایط را برآورده می کند.

بهترین کیف های حمل بار 2018

ایده آل برای: مسافر پرماجرا با فضای محدود ، یا مسافرانی بلند مدت که می خواهند نور حمل خود را بسته بندی کنند.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

Travelpro پلاتین Magna 2
باید اعتراف کنم ، بدون ذکر یک چمدان Travelpro ، این پست کامل نخواهد بود. این مارک آزمایش شده و واقعی سالهاست که توسط کارکنان شرکت هواپیمایی استفاده می شود ، یعنی به دلیل سادگی و دوام ، و برخی از بهترین بررسی های چمدان را از طرف متخصصان هواپیمایی ارائه می دهد.

آخرین بار حمل و نقل Travelpro – Platinum Magna 2 – می تواند در برابر سالهای زیادی در برابر سایش و پارگی مقاومت کند و از هر نظر عملی است. یک دسته “راحت” و چرخ های MagnaTrac که خود را تراز می کنند ، علاوه بر جیب های زیپ داخلی مناسب ، به یک چمدان بدون پرش که در تمام طول عمر دوام می آورد ، پاداش اضافه می شوند.

دارای بالاترین چمدان حمل بار

ایده آل برای: مسافرهای مکرر و یا پرماجرا که دوام را در اولویت قرار می دهند.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

بهترین چمدانهای حمل هوشمند

زیرساخت سامسونیت اسپینر
یکی از بزرگترین دردسرهای فرودگاهی ، باتری های تخلیه شده است ، مشکلی که با این چمدان های براق و هوشمند به راحتی قابل حل است.

سامسونیت اسپینر نه تنها براق و پیشرفته به نظر می رسد بلکه از فناوری داخلی نیز بهره می برد تا به عنوان درگاه شارژ USB برای کلیه وسایل الکترونیکی شما خدمت کند. این کیف نه تنها در صندلی جلوی شما کاملاً مناسب خواهد بود ، بلکه دارای چرخ های اسپینر نیز می باشد و وزن آن تنها 6.5 پوند است!

بهترین چمدان حمل شده

ایده آل برای: مسافرانی مکرر که نیاز دارند همیشه در ارتباط باشند و دستگاه های خود را شارژ کنند.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

بیشتر بخوانید: راهنمای بسته بندی نهایی برای عکاسان مسافرتی

با دوام ترین چمدان های حمل شده

حمل و نقل بار عقاب Eagle Creek
تسمه های کوله پشتی دوتایی ، یک بند شانه قابل تنظیم و دستگیره های خالی شده در دو قسمت بالای و جلوی این کیف ، آخرین دوقلوی Eagle Creek را به راحتی حمل کرده و یکی از بهترین کیف های حمل بر روی ماجراهای شماست!

دوام بالا و مقاومت در برابر سایش حداکثر به این معنی است که می توانید این کیسه را تقریباً در هر نقطه و بدون نگرانی از اشک و یا صدمه پرتاب کنید ، اما سازندگان این کیف فقط در صورت ارائه ضمانت کامل عمر آن را ارائه می دهند.

سوت ایمنی و زیپ های قفل شده می توانند از امنیت اضافی در هنگام نزدیکی یا دور بودن از کیف خود اطمینان حاصل کنند ، و کیسه های بیرونی عملی برای وسایل توالت و تجهیزات لازم را به شما می دهد تا تمام فضای مورد نیاز برای حمل کلیه وسایل سفر خود را در هنگام پرواز داشته باشید.

با تسمه های فشرده سازی ، زیپ های قابل ارتقاء و کمی بسته بندی هوشمند (به یاد داشته باشید که لباس های خود را به جای تاشو یا خراب کردن بپوشید) ، بسته های مینیمالیستی حتی نیازی به چک کردن چمدان ندارند!

بهترین چمدان حمل بار 2018 بررسی شد

ایده آل برای: مسافرانی پرماجرا که دوام و انعطاف پذیری را در اولویت قرار می دهند.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

دلسی هلیوم آیرو
در حالی که ما معمولاً با این گفته ایستاده ایم که “شما آنچه را می پردازید پرداخت می کنید” ، این 100٪ چمدان حلقه ای پلی کربنات با قیمتی در حدود 100 دلار کار می کند و ویژگی های زیادی را در یک چمدان “کوچک” در اختیار شما قرار می دهد. Delsey’s Helium Aero از نظر قدرت و سبک با سامسونیت قابل مقایسه است اما دارای جیب های سازمانی اضافی و یک محفظه لپ تاپ با دسترسی آسان در قسمت جلویی است.

به نظر می رسد که بررسی چمدان های این حمل با هم موافق است که کیفیت و قیمت کلی این Delsey ، آن را به یکی از بهترین گزینه های چمدان کابین موجود در بازار تبدیل می کند!

بادوام ترین چمدان حمل بار

ایده آل برای: بودجه و مسافران تجاری که به دنبال نگه داشتن لوازم الکترونیکی خود هستند.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

بیشتر بخوانید: راهنمای بسته بندی حمل و نقل هواپیما را انجام دهید

بهترین چمدان حمل بار برای مسافران تجاری

چستر حمل چمدان / 22 ″
با اینکه سبک و براق و قاب بزرگی را ارائه می دهد ، آنچه ما بیشتر از این چمدان هاردلیلی دوست داریم ، دوام عالی آن است. ساخته شده با 100 pol پلی کربنات ، این تکه چمدان سبک ضد آب ، تمیز کننده بسیار آسان است ، و حتی محفظه برای همه اموال خود را سازمان داده است.

ناگفته نماند که کار حمل چستر با قیمتی کمتر از 200 دلار و شامل گارانتی می شود ، یعنی تا ابد ادامه خواهد داشت!

کیف مسافرتی مسافرتی

ایده آل برای: مسافرانی که دوام را در اولویت قرار داده و وسایل خود را ایمن نگه دارند.

قیمت ها را اینجا بررسی کنید .

شیک ترین چمدان های حمل شده

Bellagio Business V2.0 21 ”حمل اسپینر
من کاملاً عاشق این کیف هستم و آن را در تمام سفرهای داخلی خود آورده ام! فلسفه تولیدکننده کیف مسافرتی ایتالیایی Bric’s Milano این است که “کیف های مسافرتی زیبا و کاربردی ایجاد کنید که از نظر ظاهری خوب باشد و کلیه عملکردهای عملی و امکانات مدرن مورد نیاز مسافر امروز را شامل شود.” و پسر ، آیا این کیف تحویل داده است؟

گزینه ای بسیار زیبا و پلی کربنات با جوش های چرمی ، Bellagio Business Carry On Spinner دارای یک جیب خارجی است که به عنوان یک سازمان دهنده تجارت فعالیت می کند ، سبک و بادوام است و حتی دارای یک زیپ مقاوم در برابر آب است.

این کیف با قیمتی کمتر از 600 دلار ارزان می شود ، نه تنها شما را به صاحب شیک ترین کیف های هواپیما تبدیل می کند ، بلکه سال ها مسافرت شما را نیز به همراه خواهد داشت. این فقط یکی از بهترین کالاهای چمدان بین المللی است که می توانید خریداری کنید!

چمدان های حمل و نقل زیبا

ایده آل برای: مسافران تجاری با تمایل به سبک و قابلیت های برتر.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

بهترین کوله پشتی حمل

کوله پشتی مسافرتی Hynes Eagle 40L
کوله پشتی مسافرتی Hynes Eagle نه تنها با تمام نیازهای حمل چمدان متناسب است ، بلکه همچنین شامل مکعب های بسته بندی ، سه سبک حمل مختلف ، تسمه های فشرده سازی بیرونی ، یک آستین لپ تاپ پرتاب شده و دستی ترین جیب های تا کنون! Hynes Eagle به دلیل ایجاد محصولات بادوام و شیک بسیار معروف است و این کوله پشتی را ارائه می دهد.

بهترین چمدان حمل شده

ایده آل برای: مسافرانی با کم هزینه و به دنبال کیفیت و انعطاف پذیری.

قیمت ها را اینجا مقایسه کنید .

در چمدان حمل چه باید جستجو کرد

اندازه: بهترین اندازه حمل چیست؟ برای اینکه بتوانید حمل خود را به داخل کابین برسانید ، می بایست الزامات اندازه شرکت هواپیمایی را برآورده کند. گفته می شود ، خطوط هوایی مختلف می توانند مورد نیاز اندازه های مختلف برای چمدان های کابین را داشته باشند ، بنابراین مطمئن شوید که به صورت آنلاین چک کنید تا ببینید اندازه استاندارد برای شرکتهای هواپیمایی با بیشترین پرواز چقدر است.

وزن: مانند اندازه ، خطوط هوایی معمولاً برای کیسه های حمل نیز محدودیت وزن دارند. نه تنها یک کیسه سبک تر راحت تر حلقه می شود بلکه هنگام تصمیم گیری در مورد بسته بندی ، اتاق جادوگری بیشتری به شما می دهد.

چرخ ها: چمدان های حمل شده دارای چرخ های استاندارد هستند ، اما همه چرخ ها به طور یکسان ایجاد نمی شوند. چرخ های ساخته شده از مواد ارزان تر می توانند خراشیده شوند ، شروع به پیچیدن کنند ، راحت لباس بپوشند ، یا زمین بیفتند – و این هرگز در سفر نیستید.

علاوه بر این ، تصمیم بگیرید که آیا دو چرخ برای شما کافی است یا چهار مورد را ترجیح می دهید. اگر مجبور شوید چمدان خود را برای مدتی بچرخانید ، داشتن چهار چرخ می تواند باعث درد درد شما شود.

محفظه ها: صرف نظر از مسافرت شما ، داشتن محفظه های مناسب می تواند راهی عالی برای ساماندهی کیف شما باشد. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که این محفظه مانع از ایجاد فضای فضای داخل کیف شما نمی شود.

قبل از خرید ، به مواردی که معمولاً همراه خود هستید ، بیاندیشید و اینکه آیا می توانید محفظه ها را متناسب با آنها تنظیم کنید یا خیر.

کیفیت: باید بدون گفتن از بین برود ، اما قطعاً قبل از خرید نظرات هر کیسه را بخوانید. با توجه به دوام و دوختن حمل ، به دنبال کلمات کلیدی باشید ، زیرا توجه به کیفیت می تواند در نهایت شما را از خرید یک کیف جدید در چند سال نجات دهد.

آنچه در یک کیف قابل حمل مجاز نیست

دانستن آنچه می توانید و نمی توانید کیسه حمل خود را وارد کنید باعث می شود در هنگام امنیت به شما زمان و دردسر می بخشد. این دستورالعمل ها کمی به کشوری تغییر می کند ، اما برخی از دستورالعمل های کلی برای ترک خانه در چیست ، مایعاتی بیش از 3.4 اونس (از جمله ژل و آئروسل) ، ابزار ، هر چیز تیز (تیغ ، قیچی و غیره) ، ورزشی هستند. تجهیزات (احتمالاً شما باید آن را بررسی كنید) ، سلاح ها و وسایل دفاع از خود و شعله های آتش.

علاوه بر این ، بیشتر داروها خوب است که همراه خود همراه داشته باشید ، اما نیازهای کشور مورد نظر خود را بررسی کنید زیرا ممکن است نیاز به یادداشت پزشک داشته باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>