آگوست 16, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

ساخت شماره مجازی آمریکا و کشورهای دیگر فروش شماره مجازی

شماره آمریکایی به دلیل پیشوند شماره 1 در بین کاربران بسیار محبوب است ، بنابراین بسیاری از سؤالات در حال پاسخ دادن از ما می پرسند که چگونه شماره آمریکا را به صورت رایگان دریافت کنیم

برای این گروه از دوستان که علاقه مند به تهیه شماره آمریکایی هستند ، توصیه می کنم از نرم افزار Virtual SIM استفاده کنید. این برنامه می تواند به آنها کمک زیادی کند. (این برنامه در Google Play در دسترس خواهد بود.)

بنابراین اگر به دنبال ایجاد شماره های مجازی آمریکایی هستید ، باید از سیم کارت مجازی استفاده کنید.

یک شماره مجازی بخرید
اگر کمی جستجو در اینترنت انجام دهید تا سایت های مختلفی پیدا کنید که این شماره ها را با قیمت های مختلف به شما می فروشند ، باید به شما کاربران پاسخ دهم که می توانید از این سایت ها استفاده کنید.

اما پیشنهاد ما این است که سعی کنید روش های درست کردن شماره خود را از روش های مختلف یاد بگیرید و به خودتان اعتماد کنید زیرا این واقعا ساده است و می توانید در کمتر از چند دقیقه این کار را انجام دهید.

از طرف دیگر ، می توانید روی ما حساب کنید و در روند ایجاد یک شماره مجازی مشکلی داشتید. ما در کنار شما هستیم.

نتیجه گیری و توصیه نهایی فروش شماره مجازی
سرانجام از خواندن این مقاله سپاسگزارم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.

همچنین باید دوباره بگویم که شما باید از برنامه هایی که معرفی شده اید استفاده کنید و از روش های دیگر استفاده نکنید زیرا خوب نیست و تجربه این را به ما می گوید.

اگر سوالی دارید یا بخشی را درک نکردید ، حتما در بخش نظرات از ما سؤال کنید. ما در خدمت شما هستیم. اگر تجربه ای دارید ، لطفاً به ما اطلاع دهید تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

فروش شماره مجازی

شماره مجازی یا T-data ، که قبل از حذف Tickam اعضای Fick بسیار محبوب بود ، امروزه کمتر برای افزایش عضویت استفاده می شود زیرا با تمیز کردن مستقیم توسط Telegram انجام می شود و اعضای دریافت شده بسیار سریع هستند. آنها طی یک ساعت تا یک ماه حذف می شوند.

سوالات متداول:

– آیا اعضای فرستاده شده سقوط می کنند؟
بله ، یک عضو واقعی سقوط طبیعی است اما میزان سقوط بستگی به کیفیت کانال و مدیریت دارد و باعث افت 0 تا 20 درصدی خواهد شد.

– کاربران بازدید می کنند؟
خیر ، زیرا به کمک برنامه تلگرام ، ویرایش می شوند و به صورت جهش یافته به کانال می پیوندند و در نهایت 10٪ بازدیدها را دریافت می کنند. فروش شماره مجازی در سایت شماره مجازی

آهنگ پیشواز همراه اول