زمانی که دهان را اشتباه می رود – در برخورد با آسیب های آلت تناسلی مرد

[ad_1]

چند چیز ارائه مردان با لذت بیشتر از دهان و دندان sex. دهان می تواند انجام کارهای دیگر نقاط بدن به سادگی نمی تواند و هنگامی که انجام شده توسط یک پزشک ماهر احساس تحویل داده می شود شگفت انگیز است. متاسفانه متوسط است به انتظارنشسته بودند با 32 پیاده سازی است که می تواند یک آلت تناسلی یک مقدار قابل توجهی از آسیب هایی که نیاز به اورژانس مراقبت از آلت تناسلی مرد. درک چه باید بکنید در پاسخ به نیش حیاتی است به عنوان برخی از این صدمات می تواند بسیار جدی است.

چگونه گزش اتفاق می افتد

بیشتر آلت تناسلی آسیب های که اعتصاب در دهان sex صرفا تصادفی. یک شریک حرکت ناگهانی و غیر منتظره و یا دهنده تصمیم می گیرد برای انجام کاری از روی حیله و تزویر و همه چیز می رود که در جهت اشتباه است. گاهی اوقات صدمات حتی می تواند اتفاق می افتد زمانی که گیرنده می شود کمی بیش از حد شلوغ با کدکن و برجستگی در برابر سطوح سخت است که می تواند ابتدا و خراش.

آسیب مانند این اتفاق می افتد و متاسفانه این نوع از چیزی که می رود خود خسته شده اید. آلت تناسلی مرد راست است فقط سوزن سوزن شدن با گیرنده های حسی است که می تواند پخش سیگنالهای درد بسیار موثر به خصوص زمانی که آسیب شدید است. علاوه بر این که یک آلت به طور طبیعی پر از خون به این معنی است که به خصوص شدید گاز می تواند تولید یک مایع است که غیر ممکن است به چشم پوشی است.

مناسب پست-نیش مراقبت

کارشناسان نشان می دهد که حتی جزئی گزش آلت تناسلی مرد باید درمان فوری-مرکز مراقبت. انسان دهان پر از همه نوع از باکتری است که می تواند در پرورش و گسترش اگر در جای خود باقی مانده و یک دوش سریع و یا ارسال-sex اسکراب است که معمولا به اندازه کافی برای شستن آن میکروب به دور است. ارائه دهندگان خدمات پزشکی می توانید با استفاده از سرنگ و پیچیده پاکسازی عوامل برای خنثی کردن باکتری و ممکن است آنها را دنبال کنید که کار با واکسن است که می تواند مانع جدی پس از نیش بیماریهایی مانند کزاز.

جدی گزش ممکن است نیاز به بیش از چند بار شستشو و عکس. وقتی که جدی خونریزی و اشک درگیر یک جراح ممکن است نیاز به بخیه پوست را به عقب با هم و گاهی مردان با گزش نیاز به دوز از آنتی بیوتیک ها و درمان های دیگر برای نگه داشتن عفونت های عمده از گسترش. این به این معنی است که مردان با عمده گزش نیاز به سر به اتاق اورژانس برای مراقبت از.

جلوگیری از گزش

آلت تناسلی گزش قطعا انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته و برخی از مردان که به عنوان خوانده شده تا در مورد خطرات ممکن است وسوسه به اجتناب از تماس با دهان در اتاق خواب در دسترس نباشد. این قابل فهم است اما در واقع وجود دارد هیچ دلیلی برای ممنوعیت بازی دهان از یک زن و شوهر sex زندگی. اغلب کمی پرداخت بیشتر توجه به سطح حساسیت آلت تناسلی مرد می تواند نگه داشتن این مشکلات از اتفاق می افتد.

اگر گزش مثل این بنیادی از خشن یا بی توجه sex شیوه های افزایش حساسیت آلت تناسلی مرد فقط حس می کند. یک دماغ است که می تواند احساس و هر حرکت از یک به شریک نیاز ندارد در عمق gnawing و مردان متصل به آلت تناسلی مرد مانند این ممکن است نیاز به انجام هر گونه thrusting. وزش شیوه های به اندازه کافی برای افزایش لذت به نقطه شکستن و هیچ آثار عمده مورد نیاز در همه.

آلت تناسلی مرد کرم های بهداشتی (متخصصان بهداشت توصیه می کنند Man1 مرد روغن) حاوی تعدادی از مواد تشکیل دهنده است که می تواند کمک به افزایش یک مرد حساسیت از جمله:

  • L-آرژینین

  • استیل ال کارنیتین

  • آلفا لیپوئیک اسید

  • ویتامین E

یک برنامه روزانه از ویتامین-لادن محصول مانند این می تواند تغذیه آلت تناسلی سلول های پوست و ارائه آنها را با مواد مغذی مورد نیاز برای انتقال هر احساس یک مایل دهان می تواند ارائه. در حالی که این محصولات نیست و مناسب برای استفاده در باز مجروح پوست آنها می تواند حیاتی برای حفظ سلامت آلت تناسلی استفاده می شود که به صورت روزانه به عنوان بخشی از مراقبت های شخصی رژیم. به سادگی اعمال می شود یک بار در روز بعد از یک دوش یا حمام و مردان باید متوجه بهبود چشمگیر در نگاه کلی و احساس از آلت تناسلی خود را.

[ad_2]