ریاضی نظام جدید حرف آخر

دروس ریاضیات با ضرایب ، اهمیت و موضوعات مختلف در هر یک از گروههای آزمایشی ریاضیات-فیزیک و علوم تجربی.

دوره ریاضیات در ریاضیات شامل مباحث بسیار مهم و گسترده ای است که دارای بالاترین ضریب ، یعنی ضریب 12 در این زمینه هستند و اولین دوره تخصصی مهم در این زمینه است. درصد این دوره برای بالا بردن یا پایین آمدن سطح بسیار مثر است ، همانطور که داوطلبان رشته تجربی زیست شناسی را به خوبی مطالعه می کنند و زمان مشخصی را در برنامه برای این کار تعیین می کنند ، داوطلبان گروه ریاضی تجربی نیز این برنامه ریزی را برای یک دوره ریاضی در نظر می گیرند.

اما ریاضیات مانع بزرگی برای اکثر آزمایشگران داوطلب است و داوطلبان تمایل کمتری به انجام این کار دارند ، اما آمار این بخش را بررسی کنید تا دیدگاه شما در مورد ریاضی کاملا تغییر کند.

 آیا می دانید ریاضیات حتی از زیست شناسی مهمتر است؟

شما با نرم افزار رتبه بندی آشنا هستید و سعی می کنید نتایج زیر را به تنهایی بدست آورید تا از گفته های من مطمئن شوید.

در مرحله اول ، همه درسها را تنظیم کنید و فقط شرح حال را روی 100 تنظیم کنید:

رتبه ای که در منطقه 1 کسب می کنید بین 23000 تا 25000 خواهد بود.

در مرحله دوم ، همه درسها را روی صفر تنظیم کنید و فقط ریاضیات را روی 100 قرار دهید:

رتبه شما در منطقه 1 بین 18 تا 19 هزار خواهد بود …

یک نکته مهم:

در کنکور 97 ، از 569،984 نفری که در گروه آزمایشی شرکت کرده اند ، فقط 13437 نفر توانسته اند در ریاضیات درصد بالای 50 را بدست آورند. این یعنی حدود 2٪ از کل شرکت کنندگان …

نتیجه: فقط 16 سوال ریاضی را پاسخ دهید تا در این زمینه 2٪ برتر باشید.

حرف آخر در ریاضیات:

احتمالاً نام آخرین نامه و استاد منتظری را شنیده اید. بهترین معلم آموزش ریاضی در کشور و خالق آموزش ریاضی با تکنیک های شهودی و مدل سازی. در این پکیج کلیه نیازهای شما در رابطه با دروس ریاضی به راحتی ممکن حل خواهد شد ، زیرا شما با سبک جدیدی در آموزش ریاضی آشنا می شوید که قبلاً در هیچ پکیج دیگری ندیده اید.

ویژگی های استاد منتظری آموزش ریاضیات پیچیده حرف آخر:

در این پکیج ، برای اولین بار ، تمام مواد ریاضی به صورت شهودی به شما آموزش داده می شود. خواهم داشت. نمونه بارز آن یک فیلم سینمایی یا تلویزیونی است که ممکن است شما چند ماه پیش فیلم را تماشا کرده باشید و هنوز صحنه ها را به خاطر بسپارید ، اما برخلاف کتابی که قبل از امتحان خواندید ، بعد از یک یا دو هفته ، آن را کاملا فراموش می کنید. گردش مالی با استفاده از انیمیشن امکان ذخیره و انتقال محتوا به نیمکره راست مغز نیز فراهم می شود.

در یک پکیج ریاضی جامع ، http://harfeakharpub.com در مورد فرمول ها و روش هایی نیست که فقط برای نوع خاصی از سوال ها استفاده شود و داوطلب را گیج کند ، بلکه در مورد تدریس با استفاده از شبیه سازی است. برای هر مبحث الگویی آموزش داده می شود و تمام سوالات مبحث با آن حل می شود.

الگوهایی مانند (من خودم را در مقاطع مخروطی میپیچم) (الگوی پروانه و بادبادک در هندسه) (الگوی بازوی سر n که در آن تمام سوالات معادله مثلثاتی را می توان مانند آب آشامیدنی بدون هیچ فرمولی با این الگو حل کرد) و. ..

مباحث ریاضیات پیچیده چیست؟

این پکیج شامل همه مواردی است که برای قبولی در کنکور ریاضیات نیاز دارید و به راحتی می توان گفت هر داوطلب کنکور از یک منبع انتظار می تواند ریاضیات جامع را برای آنها فراهم کند.

این پکیج کلیه مباحث و حتی تمرینات کتابهای درسی قابل تدوین در کنکور سراسری را به طور کامل در بر می گیرد و کلیه مباحث تقریباً در 90 روز (کمتر از 4 شبانه روز) آموزش داده می شود. اگه تو درس ریاضی ضعیف هستید و میخواید این درس به نقطه قوت شما تبدیل بشه، ریاضی موسسه حرف آخر بهترین گزینه هست.

90 ساعت فقط برای آموزش؟

خیر ، پکیج ریاضی پیچیده حرف آخر است ، علاوه بر منبع آموزشی ، بزرگترین بانک آزمون نیز به حساب می آید و کلیه کنکورها و تمرینات حاوی حدود 3000 آزمون و تمرین ریاضی است و از این نظر داوطلب نیاز به کتاب آزمون از هر منبع دیگری دارد.

پکیج جامع ریاضی “حرف آخر” برای چه کسانی مناسب است؟

ما می دانیم که بسیاری از داوطلبان رشته تجربی از این دوره ناراضی و پنهان هستند و به بهانه های مختلف نمی توانم این دوره را به درستی مطالعه کنم ، هر چقدر هم که برای آن وقت بگذارم ، نمی توانم در این دوره تست بگیرم. هر اتفاقی بیفتد فراموش می کنم ، می خوانم ، و به بهانه های مختلف ، مانند خود آنها ، مرا فریب می دهند ، وادارم می کنند که این درس را یاد نگیرم. اما در پکیج ریاضی ، آخرین سخنرانی در دستورالعمل به گونه ای است که حتی داوطلبانی که به هر دلیل و بهانه ای از این دوره فرار می کنند ، از داوطلب بسیار مبتدی (پایه ضعیف ، رشته غیرمرتبط ، فارغ التحصیل سال های گذشته) گرفته تا قوی ترین داوطلبان واجد شرایط می توانند امتیاز کسب کنند این دوره را با توجه به سطح آنها ، زیرا استفاده از مدل سازی و انیمیشن در این دوره آموزش مطالب را آسان تر می کند ، و از همه مهمتر ، آنها می توانند به صورت مفهومی و سریع درس را یاد بگیرند. از تست های علمی و منطقی استفاده کنید. با استفاده از این روش ها ، نه تنها از تست زدن در این دوره خسته نمی شوید ، بلکه یکی از لذت بخش ترین زمان های تست زدن در این دوره برای شما خواهد بود.

 

وجه تمایز پکیج ریاضی حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

در مجموعه های آموزشی ، حرف آخر ریاضیات به عنوان موضوع تدریس می شود و کلیه مباحث توسط استاد ، یعنی استاد منتظری تدریس می شود. همین روش تدریس این دوره با مشارکت یک معلم به درک بهتر نحوه حل مشکلات این دوره کمک می کند ، زیرا روش تدریس در مباحث مختلف یکسان است ، بنابراین آموزش پایدارتر می شود و سازمان دهی ذهنی صحیحی در مغز برای این دوره شکل می گیرد. بگیر از ویژگیهای بارز پکیج ریاضی حرف آخر با سایر منابع آموزشی این است که به جای استفاده از فرمولها و روشها از تکنیکهایی مانند فعال کردن نیمکره مغز راست دانش آموز و یادگیری بصری و متحرک استفاده می کند که باعث می شود دانش آموز معنادارتر شود و در هیچ زمان موثرتر یاد بگیرد با استفاده از الگوهای آزمون ، می توانید به راحتی شاخ هر آزمون را بشکنید.

در موسسه آموزشی حرف آخر ، ما به همراه هر یک از پکیج های موجود مشاوره و برنامه ریزی رایگان به داوطلبان ارائه می دهیم.

این برنامه ریزی متناسب با سطح هر داوطلب انجام می شود که در آن ابتدا برنامه ای براساس شرایط داوطلب ، نسبت و اهمیت هر درس تنظیم می شود ، سپس مطابق با این برنامه ، روزانه و هفتگی یک برنامه حجم متناسب با پکیج های موجود تنظیم می شود. در این برنامه حجیم ، زمان بررسی پکیج ها ، پر کردن یک جزوه ، استفاده از کتاب های کار ، تجزیه و تحلیل و اعتبار سنجی آزمون ها با دفتر برای تکمیل ثبت خطا ، آزمون و دوره به طور کامل برای داوطلب مشخص شده است. دوره داوطلب توانایی تجزیه و تحلیل تست های تجاری در مورد هر مبحث را تا 3 بار در برنامه خود دارد. این برنامه استراتژیک به داوطلب این امکان را می دهد تا بداند چه مدت در حال مطالعه هر مبحث است ، چه زمانی وارد رزومه و دوره می شود و چه زمانی در امتحانات شرکت می کند. همه با برنامه ریزی جلسات آموزشی بصورت برنامه های کوتاه مدت به طور داوطلبانه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در زیر نمونه ای از این برنامه ها آورده شده است. برنامه را نصب کنید. اگه میخواید پرونده فیزیک کنکورتان را در کمتر 100 روز تمام کنید، فیزیک 6040 نظام جدید حرف آخر پیشنهاد ما برای شما دوستان عزیز هست.

چرا پکیج ریاضی جامع 1 حرف آخر انتخاب رتبه برتر هاست ؟

انطباق بی نظیر پکیج ریاضی حرف آخر با سوالات کنکور ، روش های پیچیده و سریع و آموزش فقط به عنوان بخشی از کنکور باعث محبوبیت این پکیج شد و در سال 1997 با استفاده از آن ، بسیاری از رتبه های برتر به درصد خوبی در ریاضیات دست یافتند ، از جمله مهراد زارع. و محمدرضا خوشرو ، مینا صالحی و سروین سلیمان پور.

آنچه در زیر می آید گزیده ای از مصاحبه با محمدرضا خوشرو است که در کنکور سراسری تجربی 97 رتبه 59 را کسب کرده و نظرات وی در مورد ریاضیات توسط استاد منتظری:

در کنکور بعد از شیمی ، من همیشه ریاضی می کردم. کنکور شیمی تجربی در سال 1997 خیلی طول کشید ، بنابراین تمام وقتم را به شیمی اختصاص دادم ، بنابراین 47 دقیقه ریاضی استاندارد را در 30 دقیقه انجام دادم. و مطمئن بودم که اگر الگوی شما نبود و من از آن استفاده نمی کردم ، احتمالاً فقط 30٪ داشتم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>