خرید رپورتاژ دانشگاهی .edu

رپورتاژ دانشگاهی یا همان رپورتاژ EDU قوی ترین رپورتاژی که شما می توانید برای سایت خود دریافت کنید. گوگل سایت رده نقطه گذاری. ما می توانیم در سایت به سادگی, سایت گزارش. وب سایت دانشگاه اشاره می کند که ما در وب سایت دانشگاه از نقطه نظر گوگل هستند, سایت های قابل اطمینان ترین وجود دارد.

معمولا سئو کاران از دانشگاه سایت برای نظرات لینک هایی که دریافت می کنند اما این سایت که ما را ممکن است برای شما عزیزان ارائه شده است که شما می توانید از این دانشگاه که به جهان معرفی شد از rpvr همراه با لینک بعدی پذیرش. رپورتاژ دانشگاهی تعداد دانشگاه ها بیش از 80 از بهترین دانشگاه های جهان است.

 

دامین اتوریتی سایت های دانشگاهی edu چقدر است؟

سایت های دانشگاهی دامین آتوریتی بین 80 و 94 این چیزی است که این نرخ می تواند یک گزینه عالی برای گرفتن لینک باشد. به طور کلی بهترین وبسایتهای ایرانی دامنه آتوریتی بین 40 تا 60 دارند ، تمدید آموزشی میباشد .آموزش بسیار ناچیز است ، بنابراین نفوذ آنها نیز یکسان نست ، یعنی رپورتاژهای دانشگاهی میتواند برابر با 3 رپورتاژ در سایت ایرانی باشد.

 

لیست سایت های دانشگاهی دنیا

ویکی پدیا لیستی از تمامی دانشگاه های دنیا در وب سایت خود منتشر کرده است که میتوانید آن را در مطلب ویکی پدیا مطالعه کنید. توجه داشته باشید که ما فقط به 80 دانشگاه دنیا دسترسی داریم که شما میتوانید رپورتاژ سایتتان را در آنجا منتشر کنید.

 

توصیه کلاه سئو به شما در مورد رپورتاژ های دانشگاهی

تنها سایت ارائه دهنده رپورتاژ های دانشگاهی به تعداد بالا کلاه سئو Seohat به عنوان تنها ارائه کننده رپورتاژ های دانشگاهی در سطح ایران میتوانم این ادعا را داشته باشم که در تمامی پروژه های خود از این سایت ها استفاده کرده ام و از این پتانسیل برای افزایش رتبه استفاده کردم. توصیه من به شما این است که از رپورتاژ های دانشگاهی برای لینک دهی بر روی انکرهای دقیق کلمه کلیدی استفاده کنید یعنی چنانچه شما میخواهید بر روی کلمه “رپورتاژ دانشگاهی” رتبه داشته باشید دقیقاً عین همین کلمه را درون رپورتاژ به سایتتان لینک کنید ، در این صورت بیشترین تاثیر را خواهید دید.

 

تاثیر رپورتاژ های دانشگاهی بر روی سایت های تاره تاسیس

زمانی که سایت شما تازه تاسیس میباشد بایستی از منابع معتبر لینک بگیرید و این یعنی وب سایت هایی که از نظر گوگل معتبر هستند را انتخاب بکنید در این حالت از سایت شما براحتی میتوانید از رپورتاژ EDU یا همان رپورتاژ دانشگاهی استفاده کنید تا نهایت کیفیت را برای سایتتان رقم برنید.

نحوه خرید رپورتاژ دانشگاهی

در جهت خرید از کالج دانشگاه, شما می توانید با شماره 09120275001 تماس حاصل کنید به دلیل تغییر قیمت قبل از هر پرداخت از طریق تلگرام همین شماره تماس بگیرید.

دانلود رایگان مقالات