راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا ضروری

آیا می دانید هوای داخل خانه شما می تواند تا 5 برابر بیشتر از هوای خارج از خانه آلوده شود؟ این راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوا نحوه انتخاب دستگاه تصفیه هوا مناسب برای نیازهای شما را در بر می گیرد. بیاد داشته باشید: همه مدل ها و مدل ها برابر نیستند.

قبل از صرف هر چیزی ، یاد بگیرید که چگونه صحیح را انتخاب کنید و در هزینه خود صرفه جویی می کنید ، هوا بهتر تنفس می کنید و هزینه های انرژی را هر ماه پایین می آورید.

دستگاه تصفیه هوا در اتاق نشیمن
آیا شما از بیدار شدن از دست غرغره ، پر و با گلو درد خسته شده اید؟ آیا شما و فرزندانتان مکرراً بیمار می شوید؟ نگران نباشید ، یک دستگاه تصفیه هوا می تواند همه این موارد را برطرف کند ، و قیمت آنها به همان اندازه گران نیست که فکر می کنید آنها هستند.

تنها مشکل این است که مدل های SO MANY زیادی برای انتخاب وجود دارد و همه آنها در انجام کارهای مختلف خوب هستند. این راهنما به طور دقیق به شما نشان می دهد که در هنگام خرید به دنبال چه چیزی باشید و در نظر بگیرید تا از این نظر متناسب شوید.

هوای پاک و تر و زندگی بهتر در دسترس شماست!

از تصفیه های هوا برتر ما در اینجا دیدن کنید
چرا یک دستگاه تصفیه هوا بخریم؟
شاید درک آن سخت باشد ، اما هوا در خانه شما جو خود به خودی خود است. شما و خانواده تان در هر ثانیه که در خانه می گذرانید ، آن را تنفس می کنید.

گرد و غبار ، قالب ، دود ، گندم ، گرده و تعدادی دیگر از آلاینده های موجود در هوا می توانند بر روی بدن شما ویران کنند و باعث سوزش ، بیماری یا بدتر شوند. دستگاه تصفیه هوا از یک فرآیند فیلتر ویژه استفاده می کند که این ذرات را هدف قرار داده و تا 99 درصد از آنها را فیلتر می کند.

این بدان معناست که ذرات کمتری در هوا وارد بدن شما می شوند. اگر شما یا شخصی در خانواده خود از آلرژی یا آسم رنج می برید ، یک دستگاه تصفیه هوا حتماً مطلق است.

نه همه تصفیه کننده یکسان هستند
بهترین دستگاه تصفیه هوا به همین دلایل ساخته نمی شوند. برخی از آنها قوی تر (و گران تر) نسبت به برخی دیگر ، برخی فقط برای مناطق کوچک ساخته شده اند و برخی دیگر برای انبارها یا سایر مناطق بزرگ دارای مقاومت صنعتی هستند.

برای بدتر شدن امور ، برخی حتی از فناوری هایی استفاده می کنند که می تواند عواقب منفی در خانه شما داشته باشد.

ضروری است که فردی را دریافت کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. اگر اینگونه نباشد ، پول شما به هدر می رود و سلامتی شما بهبود نمی یابد.

خوب ، بیایید به نحوه خرید دستگاه تصفیه هوا مناسب برسیم. نگران نباشید ، تقریباً آنقدر که فکر می کنید سخت نیست. چند نکته کلیدی وجود دارد که باید به دنبال آن باشید. همه چیز دیگر فقط کمی تحقیق آسان است!

نحوه خرید دستگاه تصفیه هوا مناسب برای منزل
در اینجا مراحل پیدا کردن مدل مناسب با قیمت مناسب آورده شده است. این مراحل را دنبال کنید و به محض روشن کردن هوا هوای بهتری خواهید داشت.

 1. از خود بپرسید که چرا به یکی نیاز دارید
  همانطور که قبلاً گفتیم ، هر مدل برای یک هدف خاص ساخته شده است. در حقیقت ، بزرگترین اشتباهی که خریداران مرتکب می شوند ، خرید مدلی است که برای یک هدف دیگر ساخته شده است. به عنوان مثال ، اگر الگوی نادرستی بگیرید ، ممکن است آسم فرزندتان را بدتر کنید.

در اینجا شایع ترین دلایل خرید دستگاه تصفیه هوا ذکر شده است. برای هر کدوم حتما مدل مناسبی پیدا کنید:

برای مبارزه با آسم: آلاینده های هوا می توانید حمله آسم را آغاز، بنابراین شما یک تصفیه کننده هوا HEPA که قطاری از ذرات با استفاده از یک فیلتر کاغذی نیاز دارند.
برای مبارزه با قالب: مدلهای تخصصی فقط برای مبارزه با قالب وجود دارد (ما در زیر بیشتر توضیح می دهیم).
برای آلرژی: برخی دستگاه های تصفیه هوا می تواند یک خانه غیر آلرژی زا با استفاده از دستگاه های تخصصی شناخته شده به عنوان یک پیش فیلتر ایجاد کنید.
برای پت دندر : کرکی های فلفی همیشه به اندازه ای که به نظر می رسد بی گناه نیستند … و با فرش و مبلمان می توان آن را بدتر کرد. شما باید به دنبال فیلتر ویژه ای باشید که با نام فیلتر HEPA شناخته می شود. موارد بیشتری در این مورد در زیر آمده است.
این مهمترین جنبه خرید فیلتر است. اکنون که می دانید برای نیازهای مختلف به یک دستگاه تصفیه تخصصی نیاز دارید ، اجازه دهید مشخصات آن را بررسی کنیم:

 1. اصول خرید
  هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا ، دو اصطلاح وجود دارد که کاملاً باید آنها را بفهمید. خریداران تقریباً هر وقت از این معیارهای بسیار مهم چشم پوشی می کنند و عواقب ناشی از آن را متحمل می شوند. ACH و CADR مشخص می کنند هوای شما چقدر سالم است ، بنابراین این کار را به آرامی انجام ندهید!

ACH چیست؟

تغییر هوا در هر ساعت یا ACH ، اندازه گیری چند بار تصفیه کننده هوا می تواند هوا را در یک اتاق با اندازه معین تغییر دهد (اندازه گیری اندازه اتاق را در زیر می پوشانیم).

بنابراین ، اگر امتیاز 4 برابر باشد ، این بدان معنی است که تصفیه کننده می تواند 4 ساعت در هر ساعت هوای کثیف را با هوای تازه و تمیز جایگزین کند. مهم است؟ این است!

CADR چیست؟

نرخ تحویل هوای پاک یا CADR در واقع چقدر یک مدل در تمیز کردن هوا موثر است.

نکته جالب این آمار این است که از یک سازمان مستقل ، یعنی انجمن تولید کنندگان لوازم خانگی تهیه می شود. این به مصرف کنندگان یک متریک پایه می دهد تا مدل های مختلف را در مقابل یکدیگر مقایسه کند.

این استاندارد به صورت یک عدد 3 رقمی نمایش داده می شود. هر چه بالاتر ، بهتر. اگر مدلی که قصد خرید آن را ندارید ، آن را خریداری نکنید!

توجه: CADR فقط دود ، گرده و گرد و غبار را اندازه گیری می کند.

از تصفیه های هوا برتر ما در اینجا دیدن کنید

 1. انواع فیلترهای هوا
  4 نوع اصلی تصفیه هوا وجود دارد که شما باید با آنها آشنا باشید. همه آنها در خدمت هدفی متفاوت هستند.

HEPA: این استاندارد طلا در صنعت است. دستگاه های رده بالا مجهز به فیلتر کاغذی هستند که تا 99٪ از کل ذرات خطرناک میکروسکوپی را فیلتر می کنند. آنها بسیار کارآمد هستند و بهترین فن آوری برای از بین بردن گرد و غبار ، مو ، گرده ، قالب ، دود و هر چیز خطرناک دیگری در هوا هستند. به یاد داشته باشید که به دنبال فیلترهای “TRUE HEPA” هستید. اگر فقط نیاز به از بین بردن موهای حیوان خانگی دارید ، می توانید برای صرفه جویی در هزینه ، به دنبال فیلتر “HEPA-TYPE” باشید.
اشعه ماوراء بنفش نور: برخی تصفیه با پرتو لیزر UV که حملات ذرات در هوا، به خصوص قالب آمده است. این نوع فناوری با از بین بردن ساختار DNA باکتریها ، خانه شما را عقیم می کند. خیلی باحال! BONUS: چراغهای اشعه ماوراء بنفش به ندرت نیاز به تعویض دارند و هزینه های ماهانه آن پایین می آید!
کربن تصفیه: این به معنای حذف بو، نه ذرات خطرناک است. این فیلتر از فرم خاصی از کربن استفاده می کند ، و هنگامی که آن اسپورهای کربن فعال می شوند ، فیلمی را ایجاد می کند که بوها را به دام می اندازد و خانه شما را به صورت FRESH ترک می کند!
یونی تصفیه: این فیلترها را آزاد یون را به هوا که باند به ذرات و نیروی آنها را به سقوط به زمین است. مشکل این است که آنها در اتاق باقی می مانند و محصولات جانبی می توانند علائم آسم را تحریک کنند.

 1. نحوه انتخاب تصفیه كننده اندازه مناسب
  آخرین کاری که می خواهید انجام دهید اینست که 500 دلار برای ماشینی صرف کنید که قدرت تمیز کردن هوا در خانه شما را ندارد.

به امتیازات مربع فیلم بر روی مدل توجه ویژه ای داشته باشید. آن را با اندازه اتاق خود مقایسه کنید و خوب است که بروید!

برای اندازه گیری یک اتاق ، فقط طول و عرض را اندازه گیری کرده و آنها را با هم ضرب کنید. اگر یک اتاق 10 30 30 است ، پس به رتبه بندی 300 فوت مربع نیاز دارید. اگر به فضای بزرگتری از اتاقهای متصل به آن احتیاج دارید ، کافی است کل فیلم مربع را برای هر اتاق اضافه کنید.

 1. ویژگی های اضافی که باید در نظر بگیرید
  اکنون شما همه چیز را برای خرید دستگاه تصفیه هوا مناسب برای خانه خود دارید .

با این حال ، بسیاری از افزودنیهای بی نظیر وجود دارد که می توانند خانه شما را حتی به زندگی خود تبدیل کنند.

پیش فیلتر: این مو ضبط و دیگر ذرات بزرگ است. عالی برای حیوانات خانگی!
کنترل دیجیتال: شما می توانید راه دقیق تر! این روزها بیشتر مدل ها دیجیتال هستند.
سنسور کیفیت هوا: این را به هوا برای آلاینده خاص نظارت و به طور خودکار تنظیم برای نگه داشتن خود را هوا 100٪ امن.
تایمر قابل برنامه ریزی: شما می توانید دستگاه برنامه ای برای خاموش زمانی که شما در خانه به پایین نگه داشتن هزینه!