دیزل ژنراتور قیمت و خرید انواع دیزل ژنراتور با گارانتی آبیاران

در شکل سرویس های به موقع دیزل ژنراتور بر مبنا مشخصات فنی آن گاه 15هزار ساعت کارکرد نیاز به اورهال اولیه و بعد از آن 30 هزارساعت کارکرد (ساعت فعالیت درج شده بر بر روی پیروزی در اختیار گرفتن تابلو) به اورهال حیاتی نیاز دارد. یکی از شرکت‌های سوئدی به نام شرکت ولوو که در سال 1919 تاسیس شد، اصلی ساخت دیزل ژنراتور ولوو حساس بازه اقتدار KVA 10 تا KVA 3000 به یک عدد از برندهای مطرح و برتر جهان تبدیل شده است. دیزل ژنراتور ولوو بخش اعظم در صنعت های گوناگون کوچک و بزرگ و ساختمان‌های مسکونی آیتم استفاده قرار می‌گیرد. از مقدار توان خروجی موتور دیزل اطمینان حاصل شود زیرا چنانچه بدور موتور دیزلی ارتقاء یابد، سبب ساز سوخته شدن ژنراتور دیزلی می شود.
عمومی
TWD1643GE یک دیزل ژنراتور ولوو پنتا قدرتمند، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است که بر پایه طراحی شش خطی قابل اعتماد ساخته شده است. همین دیزل ژنراتور ولوو پنتا برای آسان‌ترین، سریع‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین کارگزاری طراحی شده است. این دیزل ژنراتور به لطف متعادل میباشد تا برای بدون لرزش اهمیت تراز سر و صدای ناچیز عملکرد خود را انجام دهد. به جهت مراقبت دمای فعالیت در اختیار گرفتن شده در سیلندرها و محفظه‌های احتراق، موتور مجهز به خنک کننده پیستونی است.

مشخصات فنی ژنراتور برق

اگر بخواهیم تمجید بی آلایش تری از دیزل ژنراتور داشته باشیم به همین معناست که همین دستگاه اصلی تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی سبب ساز تولید برق میشود که این برق ایجاد شده می تواند نیز به شکل دایم عمل و نیز به رخ حتمی آیتم استعمال قرار گیرد. عمر موثر دیزل ژنراتور شما ممکن هست کمتر از ساعت ها عمل ژنراتور شما باشد. اهمیت دگرگونی تکنولوژی و مقررات آلایندگی و تغییر و تحول دادن دیزل ژنراتور خود به نوع جدیدتر و کارآمد می توانید سرمایه گذاری دارای ارزشی برای به دست آوردن و کارتان داشته باشد.
در ادامه اشکال ژنراتورهای دیزلی و عامل ها مؤثر بر ارزش آن ها گزینه بررسی قرار می گیرد. دیزل ژنراتور یا این که موتور برق دستگاهی است که از دو قسمت ژنراتور و موتور دیزل تشکیل شده میباشد و انرژی شیمیایی سوخت فسیلی گازوئیل را در آغاز به انرژی مکانیکی و آنگاه به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. اصلی استفاده از این دستگاه برق آیتم نیاز مکان‌های بدور افتاده و همچنین الکتریسیته ضروری مکان‌هایی نظیر مرکز ها نظامی، بیمارستان‌ها، پمپ بنزین‌ها، مرکز ها تجاری، ساختمان‌های مسکونی، تاسیسات و صنعت های متفاوت در روزگار قطعی برق تامین می‌شود.

  • و ولی نصیب قابل توجهه این مورد قضیه ارزش مطلوب در برعلیه کیفیت خوب می باشد که توانسته لقب پرفروش ترین دیزل ژنراتور را به خودش اختصاص دهد.
  • اما به طور معمول ژنراتور های تولید شرکت های اروپایی و آمریکایی نظیر کاترپیلار ، ولوو ، ایویکو ، پرکینز ، کامینز ، جنرال موتورز ، دویتز و اکثری دیگر به طور معمول جزو بهترین تولید کننده ای ژنراتور های دیزلی هستند.
  • ECU های تولید این شرکت تا ۲۰ درصد راندمان دیزل ژنراتور ها را بالا برده است.
  • اما به مثل هر خرید تجاری ، صنعتی بیشتر دیگر، بایستی عواملی را پیش از خرید کردن حیث نمود و سنجید.
  • مطرح گردد که آغازی برای بسط تکنولوژی مولد الکتریسیته و تاٌمین انرژی الکتریکی باشد .
  • پس اغلب دستگاه هایی که به عنوان موتور برق دست دوم فراهم فروش میباشند ، دیزل ژنراتورهایی میباشند که عمر مفیدشان به انتها رسیده و حیاتی توجه به هزینه های بسیار تعمیر بنیادین و کلیدی ، غالبا کمی مرتب اول شده و به فروش گذاشته می شوند .

شرکت‌های تقریباً زیادی در سراسر عالم حتی در میهن خودمان، ایران، اقدام به طراحی و تولید موتورهای دیزل نموده‌اند. مرکزها و صنایع زیادی وجود دارند که به طور دائم نیازمند جریان الکتریسیته میباشند و در رخ انقطاع برق می تواند ضرر های متعددی وارد کند. از مثال های این مدل مرکزها می اقتدار به بیمارستان ها،مکان های عمومی، فرودگاه ها، برج های مسکونی، ساختمان های تجاری و فروشگاه ها اشاره کرد.
لازم به ذکر هست اهمیت افزایش تیراژ ساخت و تقاضای بازار سوله های دیگری در مرزو بوم های هند، چین و حتی کشور ایران به تولید موتورهای پرکینز پرداخته اند. دیزل ژنراتورهای ریز تا ۲۵۰ کیلو ولت آمپر خیر تنها برای ساخت برق ضروری بلکه به جهت تامین الکتریسیته آیتم نیاز به صورت دائمی یا این که در زمان اوج مصرف و یا حتی در زمانی که نبود ژنراتورهای بزرگتر حساس می گردد به کار گیری می شوند. به وسیله نیروی محرکه برقی می توان حرکت یکنواخت و قدرتمندتری علاوه بر به کارگیری مناسب تر از فضا داشت.
به عنوان مثال، روغن موتور حتی اگر موتور به هیچ وجه پر‌نور نشود، تقریبا آن‌گاه یک سال باید تعویض گردد. یکی از دیرین ترین عنوان ها در حوزه ساخت خودرو آلات صنعتی و موتور ژنراتور می باشد. این کمپانی انگلیسی در حدود ۲ قرن پیش کار خود را حیاتی ایجاد ماشین آلات برش کیف و کفش آغاز به عمل کرد. در سال ۱۹۹۳ بصورت تمام به کمپانی پرکینز واگذار شد و امروزه یکی از بزرگترین ایجاد کنندگان موتور دیزل در سطح جهانی به شمار می رود.
این اتاقک که نقش اهمیت آن کاهش صدای ژنراتور میباشد را در اصطلاح (کانوپی سایلنت) گویند. نصب اگزوز فراوان اهمیت هست و در صورتی که درست نصب نشود سبب ساز ارتقا مصرف سوخت می‌شود. هر دستگاهی برای کاربرد خاص خودش طراحی شده می باشد آن را به جهت کارهای دیگر به کار گیری نکنید. ب پس از اتمام، ما تعمیر و مراقبت قطعات را اساسی نصف بها ارائه می دهیم. روکش های نگهدارنده مهم دو سوکت ارائه شده میباشد که از ورود خاک و گرد و غبار جلوگیری می کند. به مشتری که کار کشته به در دست گرفتن ولتاژ بود، سازنده ولت متر ساختمانی را ارائه کرد.

دیزل ژنراتور کاترپیلار C175-16 قدرت 3000kVA قیمت $$$$

میزان مصرف به گفته این سایت معتبرها به‌طور میانگین دربین ١٩٠ گرم تا ٢٢٠ گرم گازوئیل در هر ساعت به ازای هر کیلووات مصرفی است. دیزل ژنراتور کامینز یک مارک معروف امریکایی در صنعت ژنراتورهای برق است. به‌دلیل توان کارایی در موقعیت جوی نامناسب، جایگاه ویژه‌ای در نزد خریداران مولد الکتریسیته دیزلی دارد. این دیزل ژنراتور از منازل مسکونی تا اشکال صنایع سنگین، کاربرد دارد. مشخصات و بها دیزل ژنراتور کامینز را می‌توانید در سایت آبیاران مشاهده و مهم کمترین قیمت آن‌را خریداری کنید.

انواع دیزل ژنراتور ولوو پنتا

موتورهای دیزلی نو معایب مدل‌های کهن که سروصدای مضاعف و هزینه تعمیر و مراقبت بالا دارند را ندارند. آن‌ها در درحال حاضر حاضر کم‌صدا هستند و در مقایسه اهمیت موتورهای گازی دارای اندازه مشابه نیاز به تعمیر و نگهداری کمتری دارند. در مقایسه دارای یک موتور بنزینی معمولی، یک موتور دیزلی می تواند تا 3 برابر بیشتر دوام بیاورد.
توصیه میکنیم برای کسب دیتاها عمده و دریافت مشاوره تخصصی خرید دور موتور دیزل ژنراتور مهم کانوپی، دارای کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. در ادامه شما با انوع دیزل ژنراتورهای ریز و بزرگ، نحوه‌ی کارکرد ژنراتورها، تمجید دیزل ژنراتور و همچنین تعمیر و محافظت دیزل ژنراتورها و قیمت دیزل ژنراتورها آشنا خواهید شد. را براساس توان هر کدام بر حسب کیلوولت آمپر یا کاوا مشاهده نمایید. برای اطمینان از بها دیزل ژنراتور و ارایه‌‌ی درخواست‌های سفارشی و همچنین نیاز به اخذ هرگونه مشاوره تخصصی خرید، اصلی همکاران فروش ما تماس بگیرید. وقتی که برق شهری وجود ندارد، از همین ژنراتورهای دیزلی می‌توان نیاز خود را به الکتریسیته برطرف کردن کرد.
ب) نامحدود در سال به شرط اینکه هر 750 ساعت متوسط اقتدار کشیده شده از ژنراتور از 80% قدرت prime بیشتر نباشد . ولی واجب است برای تهویه فضای اطراف موتور و گرم شدن آن، فضایی هم برای ورود و خروج هوا در نظر گرفته شود به همین دلیل صدای موتور نمی تواند بیش از 60 الی 80 دسی بل کاهش یابد. بهرحال اگر این رسوبات پیشروی کند تا مرحله‌ای میباشد که رینگ‌های پیستون درون شیارهایشان را تصرف کنند. از همین وضعیت می‌توان مهم تعیین دقیق مجموعه ژنراتور مطابق اصلی دستورالعمل چاپ شده سازندگان پرهیز کرد. این مورد قضیه می‌تواند حساس سلب موتور و دوباره شکافت نمودن در سوراخهای سیلندر، لغو کردن‌ها، تمیز نمودن و دکک کردن اتاقکهای احتراق، نازلهای تزریق کننده سوخت و سوپاپ‌ها قابل درمان هست. در صورتی که در فرآیند اولیه شناسایی شود، راه‌اندازی موتور در ماکزیمم بار خویش به جهت ارتقاء فشار داخلی و دما اذن می‌دهد که رینگ‌های پیستون به زحمت رسوب کنند و اذن می‌دهد تا تجمع تدریجی کربن سوخته شود.
کل تراز بنا اهمیت یک معالجه ضد آب و هوا و ضد خوردگی نگهداری می شود. علاوه بر این، دیزل ژنراتور چینی حساس یک پوشش پودری پلی استر خالص است که جریان هوا را به جهت نشر ارتقا می‌دهد و همچنین تهویه را اهمیت کل کاربردها ارتقاء می‌دهد. به خوبی این ویژگی‌ها، دیزل ژنراتور چینی عملکرد بالایی را در شرایط متفاوت ارائه می‌دهد. مهمترین و اصلی‌ترین بخش در این دستگاه، موتور میباشد و انرژی مکانیکی که به جهت حرکت ژنراتور نیاز میباشد توسط این قطعه تامین می‌شود.‌ موتور دیزلی از گازوئیل به عنوان سوخت استعمال می‌کند.‌ اهمیت به کارگیری از موتورهای پهناور می‌توان برق بیشتری ساخت کرد. اولین کاربرد این دستگاه تامین برق مورد نیاز ساختمان‌های تجاری و سازمان‌های متفاوت است‌.

نیروگاه – وضعیت “جزیره” الکتریکی

با توجه به کاربرد وسیع همین جور ژنراتور در صنعت های مختلف که از آن یاد کردیم، امروزه خرید کردن دیزل ژنراتور و انتخاب گزینه ایده‌آل آن هم اهمیت قیمت مناسب تهی دست توجه به نکات مهمی هست که فارغ از وجود آنان نمی‌توان انتظار خریدی برنده داشت. قطعات جانبی شامل اگزوز و بقیه قطعات آن، باتری و کابل های اتصال، لرزه گیرهای ذیل شاسی، محل تخلیه روغن و … از قطعات مورداستفاده در دستگاه دیزل ژنراتور می باشد و قیمت دیزل ژنراتور به هر کدام از همین دستکاهها بط دارد. در عین حالا آن‌ها احتیاج به یک دیزل ژنراتور به جهت تامین نیازشان به برق و الکتریسیته دارند. دیزل ژنراتورهای قابل حمل، می توانند برای این مشاغل مضاعف مفید باشند. مشاغلی مثل تاسسیات طراحی و ساخت ساختمان از همین دست به شمار می آیند.

کاتالوگ دیزل ژنراتور کامینز

یک نیروگاه جزیره‌ای در لحاظ گرفته شده برای منبع توان اصلی، یک اجتماع منقطع (“توان اصلی”) غالباً اهمیت دست کم سه ژنراتور دیزل خواهد بود، که از هر دوی آنان انتظار می‌رود که بتوانند بار مورد نیاز را حمل کنند. ژنراتورها می‌توانند از نحوه پردازش هم‌زمان به شکل الکتریکی بهم متصل شوند. همین همزمانی شامل جور نمودن ولتاژ، فرکانس و فاز قبل از اتصال ژنراتور به سامانه است. از دست رفتن همزمانی پیش از اتصال می‌تواند سبب یک اتصال کوتاه جریان بالا یا این که ساییدگی و پاره گی در ژنراتور یا تابلواش شود. فرایند همزمانسازی می‌تواند به صورت اتومات به وسیلهٔ یک ماژول سنکرون ساز مداد انجام گیرد.
همچنین ممکن میباشد مهم یک پنل ATS به جهت کارکرد خودکار الکتریسیته شبکه استفاده شود. سیستم خنک کننده موتور را در اختیار گرفتن می کند، به طور معمول مخلوطی از آب مقطر و گلیکول اهمیت بعضا مواد افزودنی مازاد برای پرهیز از خوردگی می باشد. همینطور ممکن می باشد در برخی موتورها یک فیلتر خنک کننده وجود داشته باشد و یک “پمپ آب” که در واقع یک پمپ خنک کننده موتور است. پمپ خنک کننده برای فشار دادن مایع خنک کننده به بدور موتور و هر کدام از دستگاه ها به جهت خنک سازی مایع (معمولاً رادیاتور، اما گاهی زمان ها مبدل حرارتی) به کار گیری می شود.

محصولات پارسیان دیزل

فروشگاه دشت نور دیزل با داشتن گونه های برندهای دیزل ژنراتور می‌تواند به کمک متخصصان فنی خود، بهترین گزینه گزینه نیازتان را به شما معرفی کند. برای مصارف برق آیتم نیاز در زمان قطعی شبکه در واحدهای صنفی، دفترها کاری و اداری، دیزل ژنراتورهای 80 تا 200 و نهایتا تا 250 کاوا سفارش می‌شود. همین قدرت برای تامین برق اضطراری واحدهای مسکونی کلیدی چگالی بالا و بعضی مصارف کشاورزی و مرغداری‌ها هم پاسخگو است. موتور دیزل، از اصلی‌ترین اجزای تشکیل‌دهنده‌ی ژنراتور الکتریسیته دیزلی و نوعی موتور درون‌سوز میباشد که به وسیله انرژی سوخت (گازوییل) انرژی الکتریسیته را به جریان الکتریسیته تبدیل می‌کنند. اندازه‌ی این موتورها متعدد می باشد و می‌توانند در اندازه‌های متعدد قابل‌حمل و غیرقابل‌حمل وجود داشته باشند. اندازه‌ی بزرگ همین موتور ژنراتورها در زیرزمین‌ها یا این که واحدهای پهناور صنعتی قرار می‌گیرند که بستگی به میزان انرژی تولیده‌شده یا این که حجم قدرت تولیدی داراست یعنی هرچقدر توان انرژی تولیدشده بخش اعظم باشد، سایز موتور نیز اندازه‌ی بزرگتری خواهد داشت. (معادل مهم اقتدار اول و طبق اهمیت ISO۸۵۲۸و قدرت مازاد مطابق حیاتی ISO3046 AS2789, DIN6271, and BS5514) همین درجه برای کلیه مدل‌های ژنراتور قابل به کار گیری نیست. در حالت انقطاع برق شهری به شکل اتومات اقدام به تأمین الکتریسیته مشترکین می‌کند. یک دسته از ژنراتور به صورت استندبای ژنراتور ممکن هست حتمی باشد تا تنها تعدادی ساعت در ماه کار کند اما مدل‌های دیگری از ژنراتورهای پرایم میباشند که باید به شکل پیوسته عمل کنند. وقتی که یک ژنراتور جایگزین روش می‌افتد، ممکن هست حساس شرایطی بخصوص عمل کند نظیر ۱۰٪ توشه بیش تر که در طی زمانه عمل می‌تواند خواسته شود. ژنراتوری کلیدی گونه یکسان می‌تواند جايگاه بالاتری را به جهت خدمت جایگزین راه‌اندازی نماید که آن به جهت کارها پیوسته‌است. شرکت‌های تولید کننده بر طبق توافق جهانی به جهت هر ژنراتور رتبه‌ای قائل می‌شوند.
شارژر های باتری غالبا جهت دوری از خوردگی از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند. ولتاژ DC خروجی شارژر باتری برای هر سلول 2.33 ولت می باشد که ولتاژ سنج ظریف برای باتری های اسید سرب است. شارژر باتری جدای DC اساسی ولتاژ خروجی دیزل ژنراتور در ارتباط است. دود اگزوز ساطع شده از یک دیزل ژنراتور حاوی مواد فراوان سمی است و بایستی به صدق مدیر شود. از این رو، نصب یک سیستم اگزوز به اندازه برای گاز های خروجی از اگزوز لازم است.
در این مواقع می توان به جای خرید کردن یک طرز کار نیروگاه دیزلی که هزینه زیاد زیادی را به ملازم دارد؛ یک دیزل ژنراتور مطلوب کار خود را اجاره کنیم. کارشناسان ما منتظرند تا بهترین مشاوره ها را در همین زمینه به شما ارائه دهند. اهمیت دقت به هزینه ی بالای دیزل ژنراتور، سرویس های عصر ای آن حساس مضاعف بالایی پیدا می کند. چرا که چنانچه در همین موردها اهمال کاری شود، ممکن هست سبب فساد های گسترده در دیزل ژنراتور شود. همین فساد ها بعضا تعدادی روستا برابر هزینه خدمت های عصر ای برای خریداران و مالکان دیزل ژنراتور هزینه به همپا دارد.
اطلاعاتی که در این نوشته ارائه گردید، می‌تواند به شما در سفارش یک دیزل ژنراتور مطلوب یاری کند. با همین اکنون قبل از توصیه دیزل ژنراتور حتماً به کارشناسان متبحر مراجعه کنید. شرکت رویان صنعت اساسی کارشناسان مجرب و با تجربه می‌توانند بهترین مشاوره‌ها را به شما ارائه دهد. به جهت داشتن یک دیزل ژنراتور شما بایستی در کنار تعیین یک موتور دیزل مناسب، یک ژنراتور یا این که همان آلترناتور مطلوب هم خریداری کنید. در ادامه بعضی از پر اسم و رسم ترین برندهای ژنراتور را به جهت شما معرفی می‌کنیم. شرکت کاترپیلار موتور دیزل و ژنراتور موجود در دیزل ژنراتور را خودش طراحی می‌کند.
البته باید از نظر کیفت فنی این دستگاه ها می بایست آیتم بررسی قرار گیرند. برند هایی مانند لوول و موتور سازان تبریز (قیمت پایین) به صورت دست دوم و دستگاه های اروپایی شامل دیزل ژنراتور دست دوم کارکرده پرکینز ، ولوو ، کامینز می اقتدار به کار گیری نمود که بها آن نسبت به جنس تازه نسبتاً نصف ارزش می باشد. دیزل ژنراتورها که شاید شما نیز نام آنها را زیر عنوان “موتور برق” شنیده باشد در مکان های استعمال می شوند که به کانال الکتریسیته متصل نیستند.
نسل اولیه موتورهای دیزل تداوم و عملکرد خوبی نداشتند به این ادله خریداران موتورها را بازگردانند. بنابراین، رودولف دیزل در اختراع خویش تغییر تحول تولید کرد و درنهایت از موتور او در سال 1904 در نیرو دریایی کشور فرانسه بر روی زیردریایی ها به کارگیری شد. زمانی که ما به‌طور دائم و سوای قطعی نیاز به به کار گیری از الکتریسیته داریم، همین دستگاه‌ها می‌توانند مناسب ما باشند. این دستگاه‌‌ها که به دیزل ژنراتور های ریز هم دارای شهرت هستند، حداکثر توان ۳۲ کیلوواتی دارند.

دانلود رایگان مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü