دیابت نوع 2 – اصلی علائم هشدار دهنده قند خون بالا و دیابت

[ad_1]

یکی از تاسف قطعات از پیدا کردن شما باید به ديابت نوع 2 است که شما ممکن است از دست رفته علائم برای زمان بسیار طولانی. بسیاری از مردم یا نادیده گرفتن و یا حتی تشخیص علائم دیابت تا آن رفته و تمام راه را به تمام عیار به ديابت نوع 2.

بسیاری از مردم واقعا تعجب کنید وقتی که پزشک خود دست آنها را یک به دیابت یا پیش دیابت تشخیص است. شاید آنها رفته اند به دکتر برای معاینه معمول و یا دلیل خاص و شکایت مانند خستگی و یا آنفولانزا و آزمایشگاه کار می آید و نشان خود را از قند خون بیش از حد بالا است.

به عنوان دیابت و توسعه آن اعلام کرد خود را در راه های مختلفی. بسیاری از این راه در حال ظریف دیگران واقعا در چهره خود را.

سفرهای مکرر به دستشویی: یکی از شایع ترین علائم دیابت نوع 2 در حال ساخت سفرهای مکرر به دستشویی. آیا شما احساس می کنید مانند شما به طور مداوم نیاز به ادرار کردن ؟

اغلب تکرر ادرار است که با توجه به بیش از حد قند در خون و کلیه های شما در حال گرفتن یک شکر ، اگر بدن خود را با استفاده از انسولین به درستی و یا به اندازه کافی از آن را کلیه ها را سخت و زمان فیلتر کردن قند به جریان خون خود را. زمانی که کلیه غرق شده تلاش آنها به منظور جلب آب اضافی از خون خود را در تلاش برای رقیق کردن اضافی گلوکز است. این باعث می شود مثانه شما پر احساس به طور مداوم و شما را نگه می دارد در حال اجرا به حمام دوباره و دوباره. سپس شما را تبدیل به تشنه…

یک تشنگی سیری ناپذیر: دهان خود را احساس می کند و شما احساس می کنید مانند شما می خواهید به نوشیدن آب در تمام طول روز طولانی است. اگر چه دهان شما خشک و کم آبی است که در واقع در مورد مغز خود را. اگر چه مغز شما نیاز به یک منبع ثابت از شکر; هنگامی که آن را در حال غرق شدن در شکر آن را به جلو و شکر از هر منبع ممکن است… بنابراین متمرکز قند می تواند رقیق شود. این منجر به شما احساس کم آبی. شما احتمالا نیاز به نوشیدن مقدار فراوان آب به منظور غلبه بر این عدم مایع.

این دو علائم اغلب رفتن دست در دست.

خستگی و ضعف: هنگامی که شکر را از وعده های غذایی خود را نمی تواند خود را وارد کنید, سلول های, سلول های خود را نمی تواند انرژی بنابراین شما به طور مداوم احساس خسته. هنگامی که انسولین قادر به خالی کردن قند در نقاط مختلف در بدن شما قند باقی می ماند در خارج در جریان خون خود را. یا لوزالمعده خود نیست و به اندازه کافی انسولین و یا سلول های خود را قادر به دریافت شکر. سلول های خود را و سپس تبدیل به گرسنگی و شما شروع به احساس اجرا کردن و خسته.

به عنوان دیابت پیشرفت شما ممکن است یکی از شایع ترین عوارض مرتبط با آن: نوروپاتی یا آسیب های عصبی. آن می تواند ماه ها یا سالها را نشان می دهد. سطح قند خون بالا آسیب پایانه های عصبی است که منجر به خود دست و پا. اگر شما شروع به احساس می کنید:

  • درد
  • حسی
  • خارش
  • سوزن سوزن شدن و
  • مختلف دیگر احساس

شما باید این موضوع را با دکتر.

چندین دیگر از نشانه های شما ممکن است در اوایل روز دیابت نوع 2 از جمله:

  • مشکلات پوستی مانند تکه های تیره پوست در چین و چین از بدن خود را
  • مکرر مثانه و عفونت های واژن
  • آهسته زخم و عفونت پوست
  • تاری دید و
  • مسائل مربوط به وزن.

آیا بدن خود را برای اعطا اگر شما تشنگی را افزایش می دهد و شما در حال اجرا نیست در درجه حرارت بالا نگاهی به شاخص های اصلی برای دیابت نوع 2 و سطح قند خون خود را بررسی می شود توسط دکتر خود. آن را آسان تر است برای جلوگیری از تمام عیار به دیابت نوع 2 نسبت به آن معکوس!

[ad_2]