ديابت نوع 2 و سالم زندگی می کنند – این است که این مکمل برای شما مناسب است ؟

[ad_1]

اگر شما یک فرد که برخوردار از مزایای مکمل های خوراکی, پیشنهاد, شما ممکن است متوجه یک محصول در قفسه به نام “ZMA.” ZMA طبیعی مواد معدنی و مکمل های ساخته شده از…

 • روي

 • منیزیم آسپارتات و

 • ویتامین B6.

در حالی که ZMA است که گاهی اوقات ذکر شده در تستوسترون تقویت بخش آن را می توانید انجام دهید خیلی بیشتر.

روي شناخته شده برای توانایی خود را برای بهبود سلامت جنسی مردان با حفاظت از غده پروستات. اما آن را نیز بسیار مهم برای توانایی خود را برای حمایت از سیستم ایمنی بدن و عضلات. منابع غذایی غنی از روی عبارتند از:…

 • غذاهای دریایی

 • گوشت گاو

 • آجیل

 • محصولات لبنی

 • دانه کدو تنبل و

 • برخی از سبزیجات سبز.

منیزیم یک ماده معدنی ضروری…

 • کمک می کند تا برای ایجاد ثبات در قلب خود را,ریتم,

 • کاهش افسردگی و درد و

 • کمک به تشکیل هورمون های تیروئید.

کمبود منیزیم می تواند منجر به دیابت نوع 2 و ایجاد قلبی مسائل.

ویتامین B6 یک ویتامین محلول در آب به طور طبیعی در بسیاری از مواد غذایی است. آن را به تازگی یافت شده است B6 آنتی اکسیدان است و خواص ضد التهابی است که به معنی آن ممکن است نقش مهمی در کمک به جلوگیری از شرایط مزمن مانند بیماری های قلبی و سرطان است.

کمبود ویتامین B6 می تواند ترک شما احساس غیر معمول خسته و تنبل.

ZMA است که ترکیبی از روی منیزیم و ویتامین B6 قدرتمند جلوه بدن که خورده در ترکیب های خاص. در حالی که شما ممکن است در هر سه این مواد مغذی در طول روز خود را از طریق رژیم غذایی خود را, آن است که هنگامی که شما آنها را ترکیب واقعی سحر و جادو اتفاق می افتد.

پس چه می تواند ZMA برای شما انجام دهد ؟ اجازه دهید ما را به یک نگاه…

1. خواب بهتر. اولین تغییر شما می توانید انتظار برای تجربه بهتر است کیفیت خواب. ZMA شناخته شده است که دارای اثرات آرام بخش, بسیار, پس از آن گفت: شما باید آن را درست قبل از خواب. به این ترتیب آن را کمک خواهد کرد که آرامش شما را به یک خواب عمیق تر.

2. قدرت بیشتر. دوم آن نیز مهم است برای افزایش قدرت کلی سطوح. روي کمک می کند تا برای افزایش سطح تستوسترون و تستوسترون است که یکی از کلیدی ترین عوامل رانندگی دیکته چگونه قوی شما احساس می کنید در هر تمرین.

حتی زنانی که لازم نیست مقدار تستوسترون در همه, شما هنوز هم نیاز به برخی از دیدن موفقیت مطلوب.

3. افزایش از دست دادن چربی. آیا می دانید ZMA ممکن است کمک به از دست دادن چربی ، در حالی که ممکن است مرسوم به بازار عرضه شده به عنوان یک چربی سوز, اگر آن را نشانی از کمک به افزایش سطح تستوسترون خود را, این به این معنی آن را نیز برای کمک به افزایش کل کالری روزانه سوزاند.

مردانی که سطح تستوسترون کم متوجه سرکوب کالری سوزاندن است و ممکن است شروع به افزایش وزن. بنابراین مخالف نیز اعمال می شود.

4. انرژی بهبود یافته. سرانجام انتظار به تجربه بیشتر انرژی مصرف ZMA. آن می تواند کمک به افزایش کلی سطح انرژی به لطف این واقعیت آن حاوی ویتامین B6 است که یک انرژی قدرتمند تقویت کننده.

ویتامین های گروه B هستند و از بدن دفع می شود بنابراین مگر اینکه شما در حال گرفتن سطوح کافی از آن است که احتمال دارد شما سقوط خواهد کرد و نتیجه این خواهد شد که شما احساس کند.

ZMA یک مکمل به شدت پشتیبانی تحقیقات بالینی.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>