دستور واکسیناسیون برای رانندگان کامیون مشکلاتی را در صنعت ایجاد کرده است

[ad_1]

اتاوا – گزارش‌های متناقض مقامات فدرال در روزهای منتهی به دستور کانادا برای واکسن کووید-19 برای رانندگان کامیون، شرکت‌های حمل‌ونقل را وادار کرد تا برای فراخوانی رانندگان مبارزه کنند و برخی مجبور به قرنطینه شوند. یک گروه صنعتی.

شورای کامیون‌های موتور شخصی کانادا به تازگی یک بررسی غیررسمی از عضویت خود در نیروی کار کامیون کانادا را در تلاش برای تعیین نرخ فعلی واکسیناسیون و تأثیر سردرگمی که منجر به اجرایی شدن این سیاست شده است، تکمیل کرده است.

در پاسخ، شورا 70 شرکت را شنید. از این تعداد، 25 نفر در مجموع 156 راننده واکسینه نشده را در طول بازه زمانی تقریبا 16 ساعته ای که گمان می رفت دولت از این سیاست بحث برانگیز کناره گیری کرده است، به ایالات متحده فرستادند.

این سردرگمی پس از آن آغاز شد که آژانس حفاظت از مرزهای کانادا در 12 ژانویه به خبرنگاران گفت که رانندگان کامیون کانادایی واکسینه نشده که به مرز ایالات متحده می‌رسند، پس از اجرایی شدن سیاست جدید در 15 ژانویه، از هرگونه آزمایش یا الزامات قرنطینه معاف خواهند بود.

با این حال، در 13 ژانویه، وزرای فدرال بیانیه ای صادر کردند که گفتند CBSA اشتباه کرده است و همانطور که در ابتدا اعلام شد، رانندگان کامیون کانادایی واکسینه نشده آزاد نخواهند شد.

رانندگان پس از اطلاع از اینکه هیچ استثنایی ارائه نخواهد شد، قبل از اجرایی شدن این دستور، با عجله از مرز برگشتند و شرکت‌ها مجبور شدند برای برداشتن بارهای رانندگان واکسینه نشده از سایر رانندگان با هزینه‌های خود مستقر شوند.

در نهایت، 15 نفر از رانندگان مورد بررسی پس از بازگشت به کانادا تحت قرنطینه 14 روزه قرار گرفتند و قادر به کار نبودند.

مایک میلیان، رئیس شورای کامیون‌های موتور خصوصی کانادا در مصاحبه با CTVNews.ca گفت: «ما در حال حاضر کمبود داریم و کمبود بدتر شده است.

میلیان خواستار آزادی موقت برای آن دسته از رانندگان کامیون واکسینه نشده بود که از آن پنجره فرستاده شدند، اما دولت فدرال پاسخ منفی داد.

با این حال، یک توافق موقت وجود داشت که به رانندگانی که با کامیون‌های کامل مواجه می‌شوند اجازه می‌داد تحویل خود را تکمیل کنند.

بر اساس این کمک هزینه، به رانندگان در مرز گفته می‌شود که می‌توانند با رعایت تدابیر شدید بهداشت عمومی، برای تحویل به مقصد خود ادامه دهند و پس از برداشتن بار، باید بلافاصله به محل قرنطینه خود بروند.

میلیان گفت، با این حال، شرکت های کامیون در آینده احتمالا فقط رانندگان واکسینه شده را به آن سوی مرز می فرستند. اما در برخی ناوگان تنها کاری که انجام می دهند کار برون مرزی است و ممکن است نتوانند مسیرهای دیگری را به آنها ارائه دهند.

«برخی از آنها شغل خود را از دست خواهند داد. برخی از آنها سعی می کنند تکالیف خود را در جایی که فقط در کانادا کار می کنند بیابند، اما دستوری نیز برای آن وجود دارد… ما نمی دانیم چه زمانی این کار انجام می شود، اما اگر آنها به این دستور ادامه دهند. [on the federally-regulated trucking industry] در این صورت هیچ کاری در حوزه داخلی برای آنها وجود نخواهد داشت، مگر اینکه برای شرکتی که تحت نظارت استانی باشد، شغلی پیدا کنند.

نخست وزیر جاستین ترودو روز چهارشنبه سعی کرد از سیاست دولت و مقابله با پیام های نادرست دفاع کند و گفت که “ارتباط نادرست” “به سرعت اصلاح شد”.

وی با بیان اینکه شرکت‌های کامیون و شرکت‌های لجستیک مدت‌هاست که قوانین را می‌دانند، گفت: «ما ماه‌های بسیار زیادی در آبان ماه ثابت کرده‌ایم که رهایی رانندگان کامیون از واکسینه شدن در ژانویه به پایان می‌رسد.

در حالی که گروه‌های حمل‌ونقل و همچنین سازمان‌های تولیدی و صادراتی حمایت خود را از واکسیناسیون اعلام کردند، اما خاطرنشان کردند که مانند عموم مردم، همه کارگران آن‌ها آستین‌ها را بالا نمی‌زنند.

اتحادیه کامیون‌های کانادا تخمین می‌زند که به دلیل نیاز به واکسیناسیون، تقریباً 12000 راننده کامیون کانادایی و بیش از ده‌ها هزار نفر دیگر در ایالات متحده نمی‌توانند در مسیرهای حمل و نقل برون مرزی کار کنند.

بر اساس یک مطالعه اخیر توسط شورای کامیون موتور شخصی کانادا، تعداد رانندگان واکسینه نشده ممکن است بیشتر از آنچه قبلاً انتظار می رفت باشد. به طور کلی، میزان واکسیناسیون در میان پاسخ دهندگان 75 درصد بود.

میلیان گفت از 70 ناوگانی که پاسخ دادند – از دو تا 3500 راننده شرکت – 23 درصد گفتند که دستورات واکسن خود را دارند. چهار نفر از این ناوگان گفتند که همه رانندگان آنها به طور کامل واکسینه شده اند، در حالی که یک شرکت گفت تنها سه درصد از رانندگانش واکسینه شده اند.

میلیان گفت که برخی از شرکت ها به رانندگان خود برای واکسینه شدن پاداش می دهند.

طبق سیاست فدرال، رانندگان کامیون کانادایی واکسینه نشده باید “شرایط تست قبل از ورود، ورود و روز هشتم و همچنین شرایط قرنطینه را داشته باشند” زیرا نمی توان از ورود آنها به کانادا منع کرد.

رانندگان کامیون غیرکانادایی واکسینه نشده یا نیمه واکسینه شده در صورتی که نتوانند شواهد ایمن سازی یا منع پزشکی معتبری برای واکسن کووید-19 نشان دهند، خودداری خواهند شد.

ایالات متحده در حال برنامه ریزی برای ارائه یک سیاست پوشش در 22 ژانویه است که انتظار می رود عبور رانندگان کامیون کانادایی واکسینه نشده از مرز را غیرممکن کند.

رانندگان کمتر به معنای قیمت های بالاتر است

سازمان‌های کامیون‌های مرزی از زمانی که این سیاست برای اولین بار در نوامبر اعلام شد، نگران هستند و می‌گویند که الزام رانندگان به واکسینه شدن در برابر COVID-19 هزاران راننده را از بین می‌برد، کمبود کامیون‌های همه‌گیر موجود را تشدید می‌کند و منجر به بارهای جدی در زنجیره تامین می‌شود. .

در طول همه‌گیری، دولت رانندگان کامیون را یک خدمت اولیه در نظر گرفت و در نتیجه، این رانندگان از محدودیت‌های مرزهای COVID-19 مستثنی شدند، زیرا تقریباً 80٪ از 648 میلیارد دلار سالانه را به کانادا منتقل می‌کنند. -تجارت ایالات متحده، از جمله مواد غذایی و سایر منابع کلیدی.

از آنجایی که تورم قیمت برخی از اقلام روزمره را افزایش داده است، کمبود رانندگان بدتر شده به این معنی است که شرکت‌ها برای کامیون‌ها پیشنهاد می‌دهند تا همان مقدار کالا را از مرز بفرستند و رانندگان کمتری این کار را با قیمتی انجام دهند.

«کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که کامیونی برای حمل این محصول تهیه کنند، باید برای انجام این کار هزینه بیشتری بپردازند. و اگر آنها برای انجام این کار هزینه بیشتری بپردازند، باید آن قیمت را به مصرف کننده منتقل کنند زیرا فرستنده توانایی خرید آن را ندارد.

“من فکر می کنم ما دو چیز خواهیم دید: ما شاهد کمبود قفسه خواهیم بود… و شاهد افزایش هزینه ها خواهیم بود.

یکی از نمونه های کمبود میوه و سبزیجات تازه است.

وی گفت: تنها محصولاتی که در اینجا رشد می کنند در گلخانه ها هستند، شلوغ ترین زمان سال برای عبور این غذاها از مرز است.

با وجود این نگرانی‌ها، ترودو – با تکرار تضمین‌های وزیرانش – روز چهارشنبه گفت که دولت “اطمینان حاصل خواهد کرد که ما آنچه را که در کانادا نیاز داریم به دست می‌آوریم، در حالی که مانند همیشه، کانادایی‌ها را ایمن و سالم به عنوان اولویت اصلی خود قرار می‌دهد.”

در همین حال، به اصطلاح «کاروان آزادی» توسط رانندگان کامیون و با حمایت گروه‌های مأمور واکسن برنامه‌ریزی شده است و رانندگانی که قصد دارند از سراسر کشور به اتاوا سفر کنند تا به این دستور اعتراض کنند.

بر اساس یک صفحه جمع آوری کمک های مالی، بیش از 670000 دلار از بعد از ظهر پنجشنبه برای تامین هزینه های “سوخت، غذا و مسکن” برای کسانی که در سفر بودند جمع آوری شد.

این کاروان قصد دارد در 29 ژانویه وارد اتاوا شود و قصد دارد “مبارزه ما را به آستان دولت فدرال خود برساند و از آنها بخواهیم به تمام دستورات علیه مردمش پایان دهند.”

پارلمان تا 31 ژانویه دوباره تشکیل جلسه خواهد داد.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraKartal Tesettürlü Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren siteler