درمان عفونت های تنفسی در موش صحرايی

[ad_1]

متاسفانه ما موشی دوستان شما هستند و نه در معرض ابتلا به بیماری های تنفسی و مايکوپلاسما Pulmonis (MP) شايعترين یکی.

علائم MP

سخت تنفس قروچه, کاهش وزن, عطسه, sniffling چشمانتان, خشن, مو Porphyrin رنگ (قرمز رنگ) در اطراف بینی و چشم.

در موارد شدید خود را موش ممکن است ذات الریه, ناباروری, سقط جنین و مرگ است.

MP همچنین می تواند باعث عفونت گوش داخلی پس مراقب سر کج در موش صحرایی.

پیشگیری از MP

خود را به موش خواهد بود بیشتر مستعد ابتلا به MP اگر او تاکید شده است. سعی کنید برای حفظ زندگی خود را به عنوان استرس که ممکن است با نگه داشتن او تحریک شده (نگاه کنید به اسباب بازی و بازی صفحه) و نگه داشتن خانه خود را تمیز کردن.

آلاینده ها و قرار گرفتن در معرض آمونیاک و مدفوع (pooh) نیز خود را موش بیشتر مستعد ابتلا به MP. نگه داشتن شما موش در تمیز uncrowded و به خوبی تهویه مناسب با قفس تمیز و امن ملافه. آیا استفاده از تراشه به عنوان این خواهد تشدید MP و ممکن است باعث بیماری های دیگر بیش از حد.

اگر شما یک جدید موش نگه داشتن آنها را در یک قفس مجزا در یک اتاق جداگانه از سایر موش ها به مدت دو هفته. این یک دوره قرنطینه. به عنوان نماینده می تواند گسترش به سایر موش ها به راحتی.

چه مايکوپلاسما Pulmonis?

آیا شما آماده برای علم بیت ؟

مايکوپلاسما است PPLO (pleuropneumonia مانند ارگانیسم). این متفاوت است از انواع دیگر باکتری ها آن را به عنوان یک دیواره سلولی (این مهم است به یاد داشته باشید که درمان آن). وجود دارد 95 انواع مايکوپلاسما اما موش نوعی به نام مايکوپلاسما pulmonis (MP) است. مايکوپلاسما است که ارگانیسم جنس و pulmonis است که ارگانیسم گونه است.

MP انجام شده است در قسمت فوقانی سیستم تنفسی است. این امر باعث بی اثر در سطح ریه ها شود و می تواند باعث عفونت ثانویه است. اما تناسلی mycoplasmosis شایع است در موش و اگر چه آنها همیشه یک عفونت آنها را کاهش باروری است.

MP بسیار شکننده خارج از میزبان (موش را) و آن است که بسیار حساس به حرارت و مواد شوینده و ضد عفونی کننده. این به این معنی است که شستن دست های خود را با آب داغ را بکشند MP.

مردم نمی توانند گرفتن MP, اما ما می توانیم آن را حمل بر ما لباس و پوست برای مدت کوتاه از زمان. Mycoplasmas زندگی تنفسی و ریه ها, بنابراین اگر ما عطسه ما می تواند انتقال آن را به ما موش. MP را آلوده می توانید کل یک موش مستعمره آنها به عنوان انتقال آن از طریق عطسه نظافت و تماس جنسی است.

اگر چه MP بسیار ظریف و آهسته نرخ رشد پس از آن طول می کشد ریشه در موش سیستم می توان آن را دشوار است برای خلاص شدن از شر. MP تقلید خود را در موش ژن فریب دهد خود را رت سیستم به نادیده گرفتن این تهاجم ارگانیسم.

موش ها می شود بیشتر مستعد ابتلا به سایر بیماری های تنفسی هنگامی که آنها MP, به عنوان آن را به خطر انداخته یکپارچگی ریه دیوار.

درمان MP

همه آنتی بیوتیک ها کار در MP. دلیل این است که برخی از آنتی بیوتیک ها حمله موجودات مهاجم دیواره سلولی و به یاد داشته باشید MP ندارد دیواره سلولی پس از این آنتی بیوتیک ها بی فایده خواهد بود.

شما باید با استفاده صحیح از آنتی بیوتیک ها به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به یاد داشته باشید وجود دارد دیگر عوامل بیماری زا است که در اثر موش بنابراین مطمئن شوید که آن است که MP قبل از شروع درمان.

خوب آنتی بیوتیک ها به استفاده از:

داکسی سایکلین همراه با Baytril. این باید در یک فرم با استفاده از یک سرنگ و یا کاهش یافته در موش مورد علاقه مواد غذایی مایع (زنجبیل را دوست دارد شیر سویا). خود را موش 2.5 میلی گرم/پوند (مطمئن شوید که شما دریافت دقیق وزن موش را با استفاده از مقیاس های الکترونیکی). به این دو بار در روز به مدت ساعت 14: 30 منتشر روز.

آمینوفیلین می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر شما موش است ذات الریه به کمک آن تنفس راحت تر. به 2.5-5mg/پوند دو بار در روز.

پردنيزون می تواند به کاهش التهاب و می توان با آنتی بیوتیک های دیگر. در مراحل پیشرفته MP این اجازه خواهد داد که موش را برای زندگی راحت تر. به 0.25-1mg/پوند یک بار در روز. تنها با استفاده از این برای چند روز در یک زمان مگر اینکه موش را در حال مرگ است که در این صورت آن را نگه دارید تا زمانی که او می گذرد.

مطمئن شوید که خود را به موش است که به اندازه کافی مایعات. شما ممکن است مایل به استفاده از یک سرنگ یا قطره چکان به آب خود را به موش توسط دست. اگر شما موش خوردن است به درستی استفاده از ویتامین و کالری مکمل مانند Nutrigel. این سلیقه خوب خود را موش باید آن را به راحتی.

[ad_2]