داکت اسپلیت امریکن پرو گرید A

داکت اسپلیت امریکن پرو گرید A

کمپانی امریکن پرو در سال ۱۹۹۲ در آمریکا تاسیس شدهمین کمپانی در بدو امر اصلی هدف عرضه و ارائه سرویس ها تهویه مطبوع و گرمایش اساس گذاری شوید و در سال های آن گاه در زمینه خدمات واردات و صادرات و توسعه بازارهای جهانی محصولات خویش فعالیت های گسترده ای انجام داد.

 شرکت امریکن پرو محل کار خود را در ایالت کالیفرنیا و شهر سن دیماس انتخاب نمود و برنامه بلند مدت خویش را در حوزه ایجاد محصولات حساس میزان مرغوب بودن در زمینه تهویه مطبوع و سیستم های گرمایشی و محصولات خانگی قرار داد و توانست به یکی از از برند های مطرح جهان در این راستا تبدیل شود

انواع محصولات با کیفیت سرمایش و گرمایش مثل داکت اسپلیت ها (اسپلیت یونیت کانالی)، پکیج یونیت های پشت بامی، گونه های چیلرها و مینی چیلرها، فن کوئل ها و VRFها گوشه ای از طیف گسترده محصولات کمپانی آرسام می‌باشدشرکت امریکن پرو علاوه بر این‌که نگاه کیفیتی به محصولات خویش داشت، سعی کرد تولیدات خویش را مطلوب و طبق حساس محیط زیست بسازد و همین دیدگاه او را به یک عدد از مارک های معتبر در میدان مراقبت گوشه و کنار زیست تبدیل کرد و نشان های معتبری نیز در این خصوص از سازمان های محفظه زیستی عالم دریافت نمود.

 استدلال حیاتی دارای محصولات شرکت امریکن پرو به کار گیری از تکنولوژی پیشرفته و به روز دنیا، آزمون های قابل اطمینان و فیلم مستند و رعایت و بکارگیری اصول تضمین کیفیت استراهکار و کار شرکت امریکن پرو در جهت ارتقاء میزان مرغوب بودن محصولات خود و رعایت استانداردهای ایمنی هیچ وقت متوقف نشد و هر سال همین استانداردها ارتقاء بیشتری پیدا کردند.

داشتن دفاتر مختلف در اروپا و آفریقا و خاورمیانه نشان از محبوبیت و توسعه و گسترش محصولات همین کمپانی در سراسر جهان دارد. از دیگر افتخارات شرکت امریکن پرو دریافت گواهینامه های UL ، CE و ISO9001 در حوزه میزان مرغوب بودن است.

مزایای داکت اسپلیت امریکن پرو گرید A

داکت اسپلیت امریکن پرو گریدیک عدد از پرقدرت ترین و کارا ترین اسباب خنک کننده و تهویه هوای موجود در بازار می باشد. دستگاه های هواساز و سرمایشی آمریکن پرو قدرت زیاد بالایی داشته و در عین مصرف اندک برق، دمای هوای ساختمان را تا یکسری برابر عمده کمتر می دهند.

داکت اسپلیت ها نیز یکی از تهویه کننده های دوست داستنی و پرطرفدار در میان اسباب سرمایشی و گرمایشی می باشند. صدای کم، آلودگی و گرد و غبار ناچیز، توان تعدادی برابری در خنک کنندگی و امکان ارائه سرمایش و گرمایش هم‌زمان از مزایای داکت اسپلیتمی باشد.

تولیدات همین شرکت در خصوص تهویه مطبوع حیاتی سیستم عیب یابی هوشمند بوده و این سیستم یاری می نماید کشف اختلال به‌وجود آمده در کمترین دوران صورت گیرد و مصرف کننده بتواند اقدامات حتمی به جهت تعمیر آن را انجام دهد

گنجایش های تولید شده محصولات همین کمپانی متنوع می باشد و در همگی ظرفیت ها هوادهی بالایی دارد. ترموستات یکی از قطعات مهم در اسپیلت ها محسوب شده و کیفیت بالای آن منجر ماندگاری بخش اعظم دستگاه می شود. ترموستات تولیدی امریکن پرو فابریک بوده و به لحاظ کیفیت در بهترین رده قرار دارد.

وجود نمایشگر روی محصولات این شرکت تلاوت دما و اطلاع از آن را راحت تر کرده است و البته امکان در اختیار گرفتندانلود رایگان مقالات