تلویزیون پلوتون سعی می کند از یک طرح سنتی تلویزیون تقلید کند و این یکی از خدمات مورد علاقه من در این لیست است. این سرویس برای تماشای فیلم های رایگان آنلاین ، کانال های تلویزیونی 75+ را از دسته های مختلف ارائه می دهد . همه این کانال ها به بخش های خبری ، تلویزیون ، فیلم ، فنی ، ورزشی و سایر بخش های محبوب تقسیم می شوند.دانلود رایگان فیلم خارجی بدون سانسور

Pluto TV برنامه رسمی خود را تقریبا برای همه سیستم عامل های محبوب ارائه می دهد و می توانید از طریق آن از مطالب لذت ببرید آنها همچنین کانال فیلم اختصاصی خود را دارند.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید اینست که برخی از کانال ها فقط در صورت حضور در ایالات متحده در دسترس هستند . بنابراین ، می توانید از یک سرویس VPN یا یک پروکسی برای یک تجربه بی وقفه استفاده کنید.

در دسترس بودن: در سراسر جهان (محتوای بیشتر در ایالات متحده)

  1. فیلم های A24 در Kanopy
    فیلمهای a24 در kanopy

وقتی ما در مورد سنگهای جریان فیلم پنهان صحبت می کنیم ، نمی توانیم کانوپی را از دست بدهیم. کانوپی با همکاری با کتابخانه ها و دانشگاه های سراسر جهان ، توانسته است مجموعه ای بی نظیر از مطالب را به صورت رایگان ارائه دهد. درست در سال گذشته ، کانوپی همکاری خود را با استودیوی فیلم برنده اسکار A24 اعلام کرد . در نتیجه این ، ویژگی های بسیار مشهوری مانند Lady Bird ، Good Time، Room، The Lobster، The Florida Project، Moonlight، First Reformed و غیره به صورت رایگان پخش می شوند.

دانلود رایگان مقالات