[ad_1]

تحقیقات نشان داده است که دارچین – مشترک ادویه معطر – می تواند کمک به تنظیم سطح گلوکز خون در افرادی که از دیابت رنج می برند. با توجه به یک سال 2003 مطالعه دارچین و دیابت است که درگیر بیماران دیابتی نوع 2 با خوردن به عنوان کمی به عنوان یک گرم (تقریبا یک و نیم قاشق چای خوری) از دارچین هر روز پایین تر ممکن است در یک سطح گلوکز خون توسط 18 درصد; و شاید به اندازه 29 درصد است. دارچین حاوی مواد شیمیایی (پلی فنول ها) اعتقاد به منظور افزایش حساسیت به انسولین می شود. مانند دارچین ممکن است مفید برای بیماران دیابتی نوع 2 و prediabetics با اختلال حساسیت به انسولین. این پیوند بین, دارچین و دیابت هم زده گسترده علاقه.

یکی دیگر از مطالعه کوچک دارچین و دیابت انجام شد در سال 2006. يائسه مبتلا به ديابت نوع 2 در زنان در زمان 1.5 گرم دارچین در روز برای شش هفته. هیچ بهبود سطح گلوکز خون مشاهده شد; تناقض اولین مطالعه است. نویسندگان این مقاله اظهار داشت که نتایج مختلف ممکن است نسبت به عوامل متعددی است; از جمله انواع ضد دیابتی تجویز داروها در زنان مصرف شد متفاوت بود از اول مطالعه افراد است که زنان و مصرف مواد غذایی در طول مطالعه کنترل شده و استاندارد شده است.

اطلاعات جدید در مورد دارچین و دیابت به تازگی منتشر شده است. دوسوکور مطالعه انجام شده در سال 2007 از افراد مبتلا به دیابت نوع 1 یا دیابت نوجوانان به این نتیجه رسیدند که دارچین نه موثر در کاهش سطح گلوکز خون در میان بیماران دیابتی نوع 1. بیماران دیابتی نوع 1 را به طور کامل از دست داده و توانایی خود را برای تولید انسولین به طور طبیعی. این نوجوان بیماران دیابتی داده شد 1g دارچین یا دارونما به مدت 30 روز. هنگامی که هموگلوبین A1C آزمایش گرفته شد و در پایان سی روز به اندازه گیری قند خون کنترل در طول زمان این گروه مصرف دارچین در واقع شانس کمی بدتر از گروه دارونما. محققان به این نتیجه رسیدند که دارچین هیچ اثر مفید بر روی قند خون بیماران دیابتی نوع 1.

اکثر مقالات در دارچین و دیابت موفق به شما بگویم که این نوع از دارچین استفاده در مطالعات است “true” دارچین (cinnamomum). محققان با استفاده از عصاره دارچین (گياه فلوس) گاهی اوقات به عنوان چینی دارچین و یا به سادگی cassia; یک جایگزین ارزانتر. بسیاری از پودر ادویه معمولا به فروش می رسد به عنوان دارچین در ایالات متحده است که در واقع cassia. ممکن است آن را با برچسب “اندونزی دارچین” برای تمایز آن از درست دارچین; اما این است که یک شاخص قابل اعتماد. شما نمی توانید بگویید این تفاوت با چشم. چوب دارچین فروخته شده در ایالات متحده به طور کلی cassia. در اینجا چگونه برای گفتن: چوب درست دارچین تشکیل شده از چندین لایه نازک و به راحتی می تواند به زمین با استفاده از یک قهوه یا ادویه چرخ. سنا چوب بسیار سخت است و عموما شامل یک لایه ضخیم و به راحتی می توانید شکستن الکتریکی ادویه یا قهوه چرخ مگر اینکه میله های اول شکسته را به قطعات بسیار کوچک.

مطالعات بیشتر دارچین و دیابت هستند و نیاز به قطعی اثبات دارچین مزایای. بدون نیاز به سرمایه گذاری در دارچین قرص نشده است. اگر شما دیابت نوع 2 یا غیرواگیر وجود دارد هیچ مشکلی در اضافه کردن مقدار کمی از عصاره دارچین به مواد غذایی خود را. آن را قطعا خوشمزه دم در چای یا روی زمین پاشیده بیش از حبوبات. به اطمینان حاصل شود شما با استفاده از نوع مناسب از دارچین, شما ممکن است ترجیح می دهند به استفاده از سنا چوب. Cassia هیچ نفع ارزش برای بیماران دیابتی نوع 1′ سطح قند خون.

اگر چه وجود دارد در دراز مدت مطالعات مربوط cassia استفاده از آن اشاره کرد که برخی از دامداران اروپایی به مقامات هشدار داده اند که مصرف سنا ممکن است در حال حاضر خطرات ناشی از آسیب کبدی ناشی از این حضور به طور طبیعی رخ می دهد و در عین حال ماده سمی به نام کومارين.

Cassia است که نمی توان جایگزین برای شما تجویز انسولین و داروها. مثل همیشه از نزدیک نظارت بر سطح گلوکز خون, رژیم غذایی و فعالیت فیزیکی است.

منابع:

دارچین را بهبود می بخشد گلوکز و چربیهای سرم در افراد مبتلا به ديابت نوع 2. مراقبت از دیابت 26(دسامبر):3215-3218

دارچین مکمل بهبود کنترل قند خون در بعد از یائسگی مبتلايان به ديابت نوع 2 . J. Nutr. 136(آوریل):977-980

اثر دارچین بر روی A1C در میان نوجوانان مبتلا به دیابت نوع 1. مراقبت از دیابت 30(آوریل):813-816

[ad_2]

دانلود رایگان مقالات