خود را درمان بوستون تریر یا سگ برای کک و کنه برای فقط چند دلار در ماه

[ad_1]

در صورت بالا بردن هزینه از همه چیز از نان و شیر به نوسانات بنزین صرفه جویی دلار در هر کجا که شما می توانید نه تنها عاقلانه بلکه درست یک ضرورت است. با این حال شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما دریافت با کیفیت برای پول خود را و یا شما به سادگی به هدر رفتن آن را ارزان تر و اغلب اوقات پایین تر از محصولات. به یاد داشته باشید مادر بزرگ حکیم مشاوره “خرید خوب و یا خرید دو بار.”

اغلب اوقات به سادگی به دنبال این موارد ما باید خرید به صورت منظم و پیدا کردن یک راه به آنها را بهترین کار می کند.

همین دلیل است که من یک مادر از Boston Terriers من در تلاش برای به حیوانات خانگی و توله سگ بهترین در تمام زمانها و در منطقه از کک و کنه حفاظت متفاوت است.

من با استفاده از خط مقدم به همراه و استفاده از نقطه در درمان در سگ برای نگه داشتن آنها کک و کنه اما اجازه دهید آن صورت زمانی که شما بیش از یک زن و شوهر از سگ مثل من آن را واقعا می توانید شروع به اضافه کردن.

معقول راه حل ؟ تقسیم آن است. با یک زن و شوهر از ساده و آسان برای پیدا کردن منابع شما در واقع می تواند به کاهش هزینه های محافظت از خود را مورد علاقه سگ را از $15.00 $18.00 یک ماه به هر نقطه از $2.50 و 4.00 $در ماه است. در نظر گرفتن پس انداز. چه خواهد شما را با اضافی $150.00 به 168.00 دلار در سال ؟ در حال حاضر که محاسبه این است که برای یک سگ در حال حاضر متعدد که توسط دو اگر شما دو یا حتی سه ؟ برای سه سگ پس انداز جهش در هر نقطه از $450.00 به $504.00. پس انداز شروع به نگاه خوب است ،

این است آنچه شما نیاز دارید….

بزرگترین دوز از نام تجاری کک و کنه حفاظت شما مایل به استفاده از در سگ خود را. شما هم می توانید با خرید این محصول در دفتر دامپزشک شما که در آن شما خواهد شد و احتمالا پرداخت بیشتر و یا شما می توانید سفارش خود را نقطه در درمان بر روی خط و یا خرید از یک فروشگاه عرضه حیوان خانگی. به یاد داشته باشید دریافت بزرگترین دوز. استفاده به فروش می رساند یک نقطه در درمان 55 پوند ، خط مقدم به فروش می رساند یک نقطه در درمان 89 پوند ،

کهربا بطری و یا کوچک تیره بطری پلاستیکی ترجیحا یکی که امگا 3 کپسول در آمد و یا چیزی از مرتب کردن بر اساس است که می تواند بسته محکم نگه دارید و از نور.

یک سرنگ با سوزن. ترجیحا 3 سی سی یا بالاتر.

اگر شما می دانید یک بیمار دیابتی یا دلال (فقط شوخی در مورد بخش جستوجوی) و یا شما حتی می توانید درخواست خود را به دامپزشک برای یکی و سپس این چیزی است که شما نیاز به رسم نقطه در درمان خارج از ظرف و اندازه گیری آن به صورت نرم افزار بر روی حیوان خانگی خود را, اما شما باید برای حذف سوزن ، اما به یاد داشته باشید برای نگه داشتن درپوش سوزن برای ذخیره سازی امن.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام….

1. وزن حیوان خانگی خود را. این مهم است بنابراین شما می دانید که چقدر از نقطه در درمان اعمال می شود. می گویند سگ خود را وزن 20 پوند و دوز برای خط مقدم به همراه 0.67 میلی لیتر است که با آن به عنوان یک cc. بنابراین خود را در سرنگ با سوزن هنوز هم وصل شده در این مرحله شما را جلب تقریبا 7/10 ths از cc. هر یک سی سی است که اندازه گیری در 10 قسمت و این همه نوشته شده در سرنگ. این صدا ممکن است سخت یا ترسناک برای برخی از افراد, اما آن را نمی. اگر سگ خود را وزن 1.34 میلی لیتر یا 1 سی سی و حدود 3/10ths از cc. ببینید که چگونه آسان این است ؟ اگر شما نیاز به آن را بنویسید و سپس انجام دهید. شما حتی می توانید نوشتن دوز در یک برچسب سفید و چوب آن را در ظرف خود نقطه بر درمان است.

2. اول از همه دریافت نقطه خود را در درمان. در یک منطقه به خوبی تهویه مناسب برای باز کردن آن بریزید و آن را به تمیز کردن خشک و خالی کهربا کوچک بطری تیره یا بطری های پلاستیکی.

3. خود را از سرنگ و رسم سزاوار مقدار برای سگ خود را با توجه به وزن خود است. و با دقت حذف سرنگ پس از شما با دقت درپوش آن است. سپس اعمال نقطه در درمان با توجه به دستورالعمل روی بسته برای سگ خود را.

و…. شما انجام می شود!!!

این ممکن است شما را و اضافی یا دو دقیقه اما هی آن را به ارزش آن است. پس از آن شما می توانید تمیز کردن سوزن با مالش آن را به آرامی در مقابل کمی الکل در یک توپ پنبه.

اگر پول نیست هر مسئله ای برای بعد از آن شما به سادگی نیاز به رفتن بیشتر و خرید در نقطه درمان به طوری که اغلب. نه تنها شما صرفه جویی در پول اما شما خواهد شد صرفه جویی بنزین در راه سفر به دامپزشک خود را اگر شما در حال خرید خود را نقطه در درمان از او و یا او.

اگر شما نیاز به کمی کهربا بطری و یک سرنگ و خود را اولین دوز زیادی از نقطه در درمان پس از انجام یک جستجوی محصول در eBay برای خط مقدم به همراه کک و کنه و یا استفاده کک و کنه. شما می توانید راه اندازی خود را با اولین دوز دارو و سرنگ و کهربا بطری یا ظرف و جهت. پس از آن شما به سادگی می توانید سفارش بزرگترین دوز بسته و به خوبی خود را.

[ad_2]