خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی

مطمئناً اگر دانشجوی ، استاد دانشگاه یا محقق در زمینه خاصی خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی هستید ، با مشکل دسترسی به کتاب های فعلی و منابع انگلیسی روبرو شده اید. به دلیل تحریم ها ، کاهش ارزش پول ملی و ضعف کتابخانه های دانشگاهی ، محققان معمولاً قادر به تولید کتاب های مورد نظر نیستند. با ظهور تاجگذاری ، اوضاع بدتر شد و دسترسی به منابع علمی ، به ویژه کتابهای درسی انگلیسی ، بسیار دشوار شد. به همین دلیل امروز می خواهیم سایت خوبی برای دانلود رایگان کتاب های دانشگاهی به شما معرفی کنیم. سایتی که به نظر ما می تواند بسیاری از نیازهای شما را برآورده کند.

سایت رایگان دانلود کتابهای دانشگاهی؛ داربوک
اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با بسیاری از کتاب های انگلیسی سر و کار دارید ، بسیار بعید است که خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی نام داربوک را نشنیده باشید ، یا حداقل به دنبال آن نگشته باشید. سایت داربوک ویژگی های جالب و جذابی دارد که ما را متقاعد می کند از بین گزینه های زیادی که به شما ارائه می دهیم یکی را انتخاب کنیم.

نکات برجسته سایت دانلود کتاب داربوک
سایت داربوک دارای برخی ویژگی های بارز است که شما را متقاعد می کند از این به بعد آن را بیشتر دنبال کنید. در مرحله بعدی سعی خواهیم کرد این ویژگی ها را بیشتر برای شما باز کنیم. از جمله ویژگی های قابل توجه سایت داربوک می توان به امکان بارگیری رایگان کتاب ، جامعیت بسیار خوب (هم از نظر تعداد و تنوع رشته ها و موضوعات) ، طبقه بندی بسیار مناسب کتاب در هر رشته دانشگاهی خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی ، امکان ثبت درخواست برای کتابها ، کانالهای فعلی و جدیدترین آنها کتابهای موجود در سایت و همچنین طبقه بندی فیدیبو بسیار مناسب کتابها را در هر زمینه از کانالهای خود در تلگرام ذکر کرده است.

امکان بارگیری کتاب از Darbbook به صورت رایگان
اول از همه ، Darbook یک سایت کاملا رایگان است. و می توانید بسیاری از کتابهای فعلی خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی را بدون نگرانی مالی مرور و بارگیری کنید. کتابهای موجود در سایت Darbook در سرور قدرتمند سایت Uploadboy بارگذاری می شوند و ویژگی های این سایت و سرعت بارگیری از آن در مقایسه با سایت های رایگان میزبانی پرونده قابل قبول و مناسب است.

جامعیت بالای کتب درسی دانشگاهی
دومین ویژگی بارز سایت داروبوک ، جامعیت عالی کتابها در هر زمینه دانشگاهی است. با مقایسه و بررسی هایی که در میان دانلود کتابهای دانشگاهی داخلی و خارجی انجام داده ایم ، به راحتی می توان گفت آرشیو کتابهای موجود در این سایت خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی، به ویژه در زمینه معماری و ساختمان بسیار کاملتر و جامع تر از سایر دانشگاهها است و بدون اغراق ، سایت Darbook دارای بزرگترین بایگانی از کتابهای قابل بارگیری در زمینه معماری و مهندسی عمران است. به عنوان مثال ، در حال حاضر بیش از 4800 کتاب برای بارگیری در کتاب معماری داربوک و نزدیک به 4500 کتاب در کتاب مهندسی عمران وجود دارد. این تعداد کتاب در مقایسه با بایگانی بسیاری از کتابخانه های دانشگاه های برجسته کشور قابل توجه و رقابتی است.

طبقه بندی دقیق و مناسب کتاب ها
سومین ویژگی بارز و جذاب سایت داربوک که تقریباً در هیچ سایت محلی یا خارجی یافت نمی شود ، طبقه بندی بسیار خوب و مناسب کتابها در هر زمینه دانشگاهی است. با ورود به سایت Darbook به صفحه اصلی darbook.org منتقل می شوید. در صفحه اصلی خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی می توانید لیست خلاصه ای از آخرین کتابهای موجود در سایت را بر اساس نظم و انضباط مشاهده کنید.

با کلیک بر روی یکی از رشته ها ، وارد قسمت تخصصی این رشته خواهید شد و جهان گسترده ای از کتاب ها را در این رشته مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال ، با کلیک بر روی نماد مهندسی شیمی ، به قسمت بارگیری کتاب درسی مهندسی شیمی وارد می شوید. در این قسمت می توانید آدرس کانال تلگرام درگرام و کتاب های طبقه بندی شده در این زمینه را مشاهده کنید.

کتاب ها از هر منطقه بر اساس زیرشاخه ها ، گرایش ها و موضوعات اصلی و مهم در آن منطقه طبقه بندی خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی می شوند و با کلیک بر روی زمینه مورد علاقه خود می توانید بسیاری از کتاب های مختلف را مشاهده و بارگیری کنید.

کتابهای جدید را به روز کنید و بارگیری کنید
یکی دیگر از ویژگی های سایت داربوک این است که به طور مداوم و روزانه کتاب های جدیدی در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین می توانید سایت داربوک را دنبال کنید تا از کتاب های جدید در هر زمینه مطلع شوید. با توجه به اینکه کلیه کتابهای جدید سایت کتابراه در کانال تلگرامی سایت داربوک قرار داده شده است ، همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام از بروزرسانی سایت و کتابها مطلع شوید.

طبقه بندی و دسته بندی کتاب ها در کانال تلگرام درگرام
یکی دیگر از ویژگی های جذاب سایت داربوک که استفاده از کانال تلگرام را آسان می کند ، جدا شدن خرید پی دی اف کتاب های دانشگاهی رشته های کانال تلگرام از یکدیگر است. با ورود به هر یک از قسمت های سایت ، کانال تلگرام مربوط به همان قسمت را مشاهده خواهید کرد. به این ترتیب ، شما فقط پیام ها و کتاب های جدید مربوط به همان زمینه را دریافت خواهید کرد و دیگر نگران دریافت پیام های نامناسب نخواهید بود.

علاوه بر این ، در هر یک از کانال های تخصصی ، کتاب های منتشر شده طبقه بندی می شوند.