خرید رمان انگلیسی اورجینال

مشکلات خرید رمان انگلیسی اورجینال از آمازون

این چاپ کننده اهل ایران ادامه می دهد : ما برای آنان تعدادی خرید رمان انگلیسی اورجینال نوشتیم که عمل ما رسمی است و فعالیت آن کمپانی غیررسمی است و خیره کننده است که شما ادعای یک کمپانی رسمی را پذیرش ندارید و ادعای آن‌ها‌را پذیرش دارید . البته با وجود نامه‌نگاری‌های تر و تمیز ما این مسائل را نپذیرفتند و در عمل ما خرید رمان انگلیسی اورجینال تولید کردند . ولی ما هم از روش وکلا و مشاوران حقوقی خویش پیگیر این ماجراییم .
ایبوک رالی میگوید : استقبال از اثرها عرضه شده در آمازون برای ما هم خیره کننده بود . به عنوان مثال در خرید رمان انگلیسی اورجینال پیروز شده بودیم در صرفا یک روز , یکصد ورژن کتاب بفروشیم ولی با این حادثه جلوی عرضه این اثرها گرفته شده‌است .

او همینطور خبر میدهد که اثرها ناشران دیگری هم که از روش خرید رمان انگلیسی اورجینال به توزیع کتاب در آمازون سرگرم بوده‌اند به همین علت در گیر توقیف شده و از عرضه آنان پرهیز شده‌است .

البته افشین شحنه‌تبار نشر دهنده اهل ایران دیگر فعال در فضای انتشار بین‌الملل هم میگوید کتابی با تیتر خرید رمان انگلیسی اورجینال اثر پاتریم رینگنبرگ محقق آلمانی که نتیجه ها پژوهش وی به روی معماری بقاع رضوی بوده است از سایت آمازون مملکت فرانسه حذف شده‌است .

او در این مورد به خبر نگار مهر بیان کرد : آمازون از ما خواهش کد اقتصادی ویژه آمریکا ایالات متحده ( VAT ) را نموده است ولی زیرا ما موسسه را در انگلستان ثبت کرده و بالطبع کد اقتصادی کار در آن مملکت را داریم , این محدودیت برای ما مهیا شده‌است که امیدوارم بتوانیم از پس آن برآییم .

همینطور پیگیری خبر نگار مهر حاکی از این است که بیشتراز ۵۰ تیتر از کتاب‌های اهل ایران ترجمه شده به لهجه اسپانیولی و وابسته به ناشرانی دیگری هم که به وسیله کمپانی الوفاق در آمازون معرفی و به فروش می‌رسیده هم از طرف آمازون توقیف و دسترسی به آن برای یوزرها تارنما نا ممکن شده‌است .

زنگ‌خطر به صدا درآمده است

احتمال دارد گزیده دیگر از بدنه انتشار جمهوری اسلامی ایران هم بایستی چشم به راه حالت شبیه در آتی باشند . اگر چه که به حیث می رسد اصل این مبادرت شیطنت‌آمیز , دلایلی غیرفنی و حرفه‌ای داشته باشد ولی اصلی این است که زنگ خطر حذف اثرها ناشران اهل ایران از مهم‌ترین کانال فروش کتاب آن‌لاین در دنیا به صدا در آمده و این موقعیت قادر است حضور بین‌المللی انتشار کشور‌ایران را با دست‌اندازهای دور از شوخی مواجه نماید .

با خبر نبودن ناشران اهل ایران از عمل در فضای جهانی انتشار و پیچ وخم‌های بازارهای جهانی کتاب و هم ناآشنایی به آداب و قواعد عرضه بین‌المللی کتاب که مدت‌هاست ناشران کشور‌ایران به رعایت نکردنش خو کرده‌اند , این روز ها چنین محدودیت‌های اقتصادی و فرهنگی را رقم زده و بعید نیست سوای آگاهی برای ادامه شیوه در آتی شرایط بغرنج‌تری را هم برای ناشران خرید رمان انگلیسی اورجینال بوجود آورد .

حضور نداشتن کشور ایران در معاهده جهانی کپی‌رایت و بی‌توجهی به ملزومات حضور در بازار جهانی تکثیر در کنار بهانه‌های حقوقی گاه و بیگاه وب‌سایت‌هایی مثل آمازون توشه دیگر این مسائل را به گوش و ذهن سیاستگذاران میدان تکثیر علی الخصوص مشر بین‌الملل به صدا درآورده است که بایستی دقیق‌تر و هوشمندانه خیس و هم مجهر به اسباب و ابزار در‌این بازار جهانی کتاب قدم برداشت .
دکان مجازی و اینترنتی «ایبوک رالی» , سهام وب سایت و نرم افزار کتابخوان «ایبوک رالی» را خرید و این نرم افزار کتابخوان از این پس به‌عنوان یکی زیرمجموعه‌های خرید رمان انگلیسی اورجینال کار خواهد کرد .

اینک مسئولیت فروش کتاب‌های الکترونیکی در وب سایت دیجی جنس بوسیله ایبوک رالی انجام میگردد و قرار است این سامانه در آتی نزدیک مسئول اخذ و توزیع کتاب‌های الکترونیکی و مکتوب در‌این مغازه مجازی باشد .

بایگانی ایبوک رالی تا قبل از این که بوسیله این مغازه مجازی خریداری شود , از مرز ۱۰ هزار کتاب الکترونیکی گذر کرده بود و اینک بیشتراز این رقم , کتاب الکترونیکی در‌این نرم افزار کتابخوان جانور و قابل دسترسی است .

این سامانه کارایی دارااست , همیاری و ارتباط با ناشران دارای اعتبار را در حوزه های متفاوت موضوعی بسط دهد .

علاوه بر کتاب , بعضا از مجلات مرزوبوم نیز به صورت الکترونیکی درین نرم افزار عرضه می‌گردد که شمارشان جدیدا به ۵۷ خبر نامه رسیده است . خرید الکترونیکی خرید رمان انگلیسی اورجینال این مجلات تا ۴۸ ساعت بعد از بار گذاری با ۵۰ درصد تخفیف میسر است .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>