آیا شما می خواهید یک دستگاه اسپرسو خانگی ، اما نمی دانید از کجا شروع کنیم؟ ما مرتب شده ایم

دستگاه اسپرسو قهوه را درون یک فنجان می ریزد
(اعتبار تصویر: آینده)
دستگاههای اسپرسو روز به روز محبوب تر می شوند زیرا قهوه یک عنصر اساسی در زندگی روزمره برای بسیاری از ما است. ما نه تنها از آن استفاده می کنیم تا صبح از خواب بیدار شویم ، یا خودمان را در طول روز کاری تقویت کنیم. ما همچنین آن را از نظر اجتماعی ، چه در خارج و چه در هنگام نوشیدن ، یا هنگامی که دوستان و خانواده را به خانه خود دعوت می کنیم ، می نوشیم.

اما اگر همیشه به گزینه کافه پریمیوم برویم ، به زودی متوجه می شویم که بیش از یک ماه پول های زیادی را هدر دهیم. و از آنجا که گزینه های خوشمزه زیادی در دسترس است ، سازنده قهوه قدیمی قدیمی قابل اعتماد در خانه یا محل کار ، دیگر آن را قطع نمی کند.

اسپرسو دستگاه می تواند هر دو این مشکلات را حل کند. و به همین دلیل است که در اینجا ، در این صفحه ، این مطلب را می خوانید. این می تواند یک قهوه خوشمزه ، چه برای ضربه اسپرسو سریع ، و چه در لاته ، کاپوچینو یا Americano ، درست در خانه درست کند. و این باعث نمی شود که شما هر بار یک ثروت کوچک را از بین ببرید ، یا 20 دقیقه در یک خط بایستید.

اما چه چیزی باعث ایجاد اسپرسو خوب می شود؟ هنگام مقایسه مدل ها باید به دنبال چه چیزی باشید؟ و چقدر باید انتظار داشته باشید که برای دستگاه اسپرسو رویاهای آگاهانه در بودجه خود بپردازید؟

اسپرسو ماشین آلات چقدر هزینه دارد؟
در ابتدایی ترین سطح ، می توانید یک سازنده اسپرسو stovetop را با حدود 30 دلار دریافت کنید. اگر می خواهید یک دستگاه اسپرسو ساده و تک فنجانی با سبک غلاف باشد ، ممکن است بین 40 تا 150 دلار هزینه کنید. این بستگی به قابلیت شکنندگی ، اندازه مخزن آب و سایر ویژگی ها دارد.

محبوب ترین دستگاه های اسپرسو بین 150 تا 300 دلار قیمت دارند. اما اگر واقعاً در قهوه غلیظ هستید ، باید دستگاه های اسپرسو را بین 450 تا 1200 دلار در نظر بگیرید. اینها قادر به تولید اسپرسوی حرفه ای با کیفیت کافه در آشپزخانه شما هستند.

ما طیف وسیعی از سازندگان اسپرسو را از محبوب ترین نقطه قیمت میان رده تست کرده ایم که می توانید در مورد راهنمای ما در مورد بهترین دستگاه های اسپرسو همه چیز را بخوانید .

شخصی که با دستگاه اسپرسو اسپرسو می کند(اعتبار تصویر: آینده)
چه چیزی باعث می شود یک دستگاه اسپرسو خوب باشد؟
کارایی

یک شات عالی باید تعادل طعم های شیرین ، اسیدی و تلخی داشته باشد. باید گرم باشد اما سوزان آور نیست. و در بالای آن باید یک لایه ضخیم از کرم داشته باشد. در تست گروهی ما ، از یک باریستای فصلی کمک گرفتیم و هر دستگاه اسپرسو را با همان مارک ، کباب شده و آسیاب قهوه آزمایش می کردیم.

نتیجه هر دستگاه اسپرسو متفاوت بود. ما دریافتیم که ماشینهای بدون پرترافیلرهای تحت فشار یا سبدهای فیلتر ، نیاز به سنگ زنی ظریف دارند. به راحتی می توان عکس های باکیفیت را تنها با کرم آنها مشاهده کرد ، اما ما به آزمایش کننده ها نیز اعتماد کردیم تا مشخص کنیم کدام ماشین بهترین اسپرسو را ساخته است.

از آنجا که یک دستگاه اسپرسو به عنوان سازنده کاپوچینو دو برابر است ، ما توانایی هرکدام را در ایجاد میکرو فوم محکم از شیر آزمایش کردیم. ما برای هر آزمایش بخار دقیق دقیقاً از 4 اونس شیر استفاده کردیم و مطمئن شدیم آن را تا حدود 150 تا 155 درجه فارنهایت گرم کنید. چند دستگاه بخار اتوماتیک وجود داشت که به دلیل تنظیم آنها نتایج بهتری نسبت به تارهای بخار حاصل می کردند ، اما شما به همان اندازه کنترل نمی کنید.

اکثر دستگاههای اسپرسو تجاری از 9 میله فشار استفاده می کنند (1 بار برابر است با فشار منظم اتمسفر) که برای تهیه یک فنجان مناسب اسپرسو کافی است. اکثر دستگاههای اسپرسو ساخته شده برای مصارف خانگی ادعا می کنند که می توانند از 15 بار یا بیشتر استفاده کنند. تفاوت اینجا در نوع پمپ مورد استفاده آنهاست و به همین دلیل است که بهترین ماشینهای تجاری اسپرسو تجاری هزینه بیشتری دارند. برای استفاده از دستگاههای اسپرسو خانگی پمپ های ارتعاشی ، نیاز به ایجاد 15 میله فشار برای رسیدن 9 میله مورد نیاز به پرتفیلتر دارید. هر چیزی بیش از 15 میله اضافی است.

راحتی

سازندگان اسپرسو اتوماتیک نسبت به دستگاه های دستی بسیار ساده تر هستند. با استفاده از دستگاه دستی باید بدانید که حبوبات قهوه خود را چقدر ریز خرد کنید و هنگام فشار دادن آنها در پرتفیلتر ، چقدر فشار لازم را به آن وارد کنید. یک ماشین اتوماتیک به تخصص خاصی نیاز ندارد. با این وجود می فهمید که چگونه لوبیای خود را خرد کرده و یک عکس با کیفیت بکشید ، اما مانند طبیعت دوم است.

برخی از ماشین آلات به شما نیاز دارند تا پمپ یا بویلر را بهتر بگویید. این یک عادت خوب است که وارد شوید و فقط نیاز به انجام کارهایی دارید که در مدتی از دستگاه استفاده نکرده اید. دستگاه های خودآرایی راحت تر و راحت تر از سایرین هستند.

همچنین مهم است که بدانید سازنده اسپرسو به چه نوع تعمیر و نگهداری نیاز دارد. در آزمایش ما ، هر دستگاه را مطابق با پیشنهادات سازنده تمیز کردیم و ذکر کردیم که چقدر مشکل بود. این در رتبه بندی نهایی ما ثبت شد.

جزئیات کم نظیر سینی قابل جدا شدن فنجان یا دسته قابل تنظیم که فنجان بزرگتر را امکان پذیر می کند ، باید در نظر بگیرید. بعضی از ماشین ها شامل یک سینی مخصوص گرم کردن فنجان هستند که راحت است زیرا اسپرسو خیلی سریع خنک می شود.

مخزن آب بزرگتر باعث کاهش تعمیر و نگهداری می شود و خاموش شدن خودکار نیز یک ویژگی ایمنی ارزشمند است. این امر به خصوص در هنگام صبح هنگام صدق می کند که شما به اندازه کافی بیدار نیستید و به یاد داشته باشید که دستگاه را خاموش کنید.

ایمنی

دمای بیرونی هر دستگاه اسپرسو با توجه به تولید آن اهمیت دارد. بیشتر دستگاه ها در لمس گرم می شوند اما نمی سوزند. با این وجود ، این چیزی است که می خواهید هنگام انتخاب سازنده اسپرسو از آن آگاه شوید. چراغ وضعیت که به شما می گوید دستگاه در هنگام روشن بودن است ، همچنین در صورت فشردن دکمه ها می تواند به جلوگیری از سوختگی تصادفی کمک کند. سازندگان با ویژگی خاموش کردن خودکار اعتبار بیشتری در بررسیهای ما نسبت به افراد بدون یک دریافت می کنند.

ضمانت و پشتیبانی

گارانتی های دستگاه اسپرسو در بیشتر موارد بین یک تا دو سال متفاوت است. ما دریافتیم که بهترین سازندگان اسپرسو خانگی که ما مورد آزمایش قرار داده ایم ، حداقل از طریق ایمیل پشتیبانی را ارائه می دهند و بیشتر آنها مراقبت از مشتری را در زمینه تلفن ارائه می دهند. تولید کنندگان دیگر نیز کمک چت زنده ارائه می دهند. تمام دستگاههای اسپرسو مورد آزمایش ما دارای دفترچه راهنمای کاربر هستند که می توانید به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید.

دو نفر در حال خواندن یک دفترچه راهنما برای یک دستگاه اسپرسو هستند(اعتبار تصویر: آینده)
چه لوازم جانبی برای دستگاه اسپرسو می توانم تهیه کنم؟
بهترین دستگاه های اسپرسو شامل بسیاری از قطعات مورد نیاز برای شروع کار فوری است. البته لازم به ذکر است که هیچکدام از سازندگانی که ما بررسی کرده ایم شامل عینک شلیک نیست. ما محصولات را بر اساس لوازم جانبی آنها بدست نیاوردیم زیرا این لوازم اضافی کیفیت دستگاه را ایجاد نمی کند و نمی شکند. همچنین ، برخی از بهترین سازندگان کاپوچینو یا دستگاه های فوق اتوماتیک یا غلاف هستند که نیازی به بیت اضافی ندارند.

برخی از تولید کنندگان شامل پارچ مخصوص شیر برای ریز کردن هستند ، بنابراین می توانید یک کاپوچینو یا موکا را درست از جعبه آن تهیه کنید. دستگاههای اسپرسو نیمه اتوماتیک حداقل دارای یک پرتفیلتر هستند ، اما بعضی از آنها ممکن است دارای فیلتر دوم یا غلاف سازگار باشند. اکثر سازندگان نیز با یک ابزار دستکاری همراه هستند و برخی نیز شامل یک قاشق اندازه گیری هستند.

کمتر
بیشتر
این دستگاه ها چیزی بیش از اسپرسو ایجاد می کنند. آنها می توانند انواع نوشیدنی های قهوه ایجاد کنند. در حقیقت ، اگر یاد می گیرید از ویژگی های این دستگاه ها استفاده کنید ، می توانید ایستگاه کافی شاپ صبح خود را با یک فنجان خانگی برای جاده جایگزین کنید.

اگر مرتباً در کافی شاپ ها مشبک خریداری می کنید ، هزینه در طول یک سال بیشتر می شود. به عنوان مثال ، اگر قرار بود هر روز کاری برای یک سال کافه لاته را از استارباکس بخرید ، تقریباً 1،079 دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

در زمان این نوشتن ، بهترین انتخاب سازنده اسپرسو ما حدود 500 دلار است. بسته به نحوه تهیه نوشیدنی های شما ، ممکن است ده ها فنجان از یک کیسه قهوه را تهیه کنید. اگر هر روز مشبک می نوشید ، پس انداز قطعی می بینید. شما همچنین سپاسگزار خواهید بود که دیگر نیازی به انتظار در خط رانندگی یا قهوه خانه ندارید.

راهنماهای دوستداران قهوه:

خرید اسپرسو ساز بهترین دستگاه های قهوه یک لیوان بهترین دستگاه های قهوه قطره ای