ترجمه تخصصی مهندسی برق

رشته مهندسی برق دارای حوزه های تحقیقاتی بیشماری است. می توان اذعان داشت که هر دانشجو و محقق در این زمینه مشغول تحقیق در شاخه ای از دنیای گسترده مهندسی برق است. زمینه تحقیق در این زمینه به حدی گسترده است که محققان فقط در محدوده محدودی از متون و مقالات تخصصی مهندسی برق مهارت دارند. این امر ترجمه حرفه ای مهندسی برق را به یک حرفه ای تبدیل می کند. به حدی که انتخاب مترجم برای ترجمه متون تخصصی در مهندسی برق نیاز به دقت زیادی دارد و فقط بیان اینکه مترجم در رشته مهندسی برق مطالعه کرده است معنی چندانی ندارد.
مترجم ، اولا باید جهت گیری یکسانی با موضوع متن داشته باشد و ثانیا تسلط کافی بر موضوع داشته باشد. بدیهی است برای ارائه ترجمه تخصصی متون و مقالات در زمینه مهندسی برق ، مترجم ابتدا باید بتواند مفاهیم موجود در متن انگلیسی یا فارسی را درک کند و سپس به ترجمه ادامه دهد.

تشکیل گروهی از مترجمین برقی جهت انجام ترجمه های تخصصی برقی

با توجه به توضیحات ارائه شده ، مؤسسه تخصصی ترجمه ترجمانو گروهی از مترجمان تخصصی را در زمینه مهندسی برق تشکیل داده است. گروه مترجمان برق متشکل از فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد مهندسی برق است. این گروه متشکل از مترجمان با زمینه های برق الکترونیکی ، برق از راه دور ، کنترل برق و برق است که از تجربه کافی در زمینه ترجمه تخصصی برق برخوردار هستند.
ما ترجمه متن تخصصی هر اصلی را به فارغ التحصیلان همان اصلی واگذار می کنیم. به عنوان مثال ، ترجمه متون مربوط به گرایش قدرت به فارغ التحصیل گرایش قدرت واگذار شده است. ترجمه متون تخصصی برق توسط فارغ التحصیلان این رشته باعث می شود که شرایط رشته برق به درستی و علاوه بر این ترجمه شود. در حین ترجمه ، باید مطالب علمی به درستی ترجمه شود.

فرآیند ترجمه تخصصی برق و الکترونیک در ترجمانو

مترجمین پس از گذراندن مراحلی که در بخش قبل توضیح داده شد دارای پنل کاربری اختصاصی در سیستم آنلاین ترجمانو می شوند و در نقطه شروع همکاری خود با گروه مترجمین تخصصی ترجمانو قرار می گیرند. بگذارید کمی بیشتر در این خصوص توضیح دهیم. هر سفارش ترجمه پس از آن که در وب‌سایت ترجمانو ثبت، و پس از قیمت‌گذاری توسط شبکه، پرداخت آن توسط مشتری انجام شود، وارد سیستم تخصیص مترجمین ترجمانو می‌شود. این فرآیند بصورت کاملا آنلاین طراحی شده و مشتریان وب سایت ترجمانو تنها با آپلود فایل مورد نظرشان برای ترجمه و دریافت زمان و قیمت ترجمه سفارش خود، سطح کیفی مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از پرداخت مبلغ سفارش خود منتظر دریافت فایل ترجمه خود در تاریخی که سیستم به آنها اعلام کرده است می شوند.

حال باید سیستم تخصیص سفارشات ترجمانو وارد عمل گردد. بسته به این‌که سفارش برای ترجمه فارسی به انگلیسی یا ترجمه انگلیسی به فارسی باشد، زمینه‌‌ی تخصصی و هم‌چنین سطح کیفیت آن، مترجمینی که در سطح کیفی سفارش مورد نظر قرار دارند و رشته تحصیلی آن‌ها نیز هماهنگ با متن باشد می‌توانند سفارش را مشاهده کنند. مثلا سفارشات ترجمه تخصصی برق و الکترونیک را صرفاً مترجمینی می‌توانند مشاهده و انتخاب کنند که رشته تحصیلی آن‌ها مرتبط باشد. البته در نظر داشته باشید که ترجمه تخصصی تنها برای سطوح خوب و عالی انجام می‌گیرد و سطح متوسط تنها برای ترجمه متون عمومی مناسب است. حالا سیستم باید از میان مترجمینی که برای انجام ترجمه متن تخصصی برق و الکترونیک مورد نظر اعلام آمادگی کردند، یک مترجم را انتخاب نماید و پیغام مناسب جهت شروع سفارش را به مترجم منتخب نمایش دهد.

این انتخاب براساس امتیازات کسب شده توسط مترجمین و همچنین میزان اعتبارشان در ارزیابیهای صورت گرفته سفارشات قبلی شان صورت می پذیرد و سفارش به مترجم دارای امتیاز بالاتر تخصیص می شود. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که توزیع عادلانه ای از سفارشات برای مترجمین صورت می پذیرد و در عین حال سیستمی رقابتی جهت افزایش کیفیت و تعهد مترجمین شبکه ترجمانو فراهم می آورد که این روش خود نیز عاملی است بر افزایش رضایت مشتریان از انجام ترجمه متون و مقالات تخصصی برق و الکترونیک.

تو می توانی:
ترجمه کتابهای مهندسی برق ،
ترجمه مقالات منتشر شده در مجلات مهندسی برق ،
ترجمه پایان نامه های مهندسی برق ،
ترجمه کاتالوگ های مهندسی برق
همچنین ، ترجمه متون دیگر در زمینه مهندسی برق را به گروه مترجمان برقی خود واگذار کنید. متن ارسالی شما بررسی خواهد شد و ترجمه به مترجم شما ارسال می شود.

یکی از سایت های معتبر دانلود کتاب، سایت دانلود کتاب خارجی ایبوک رالی است.

هزینه و نحوه ثبت سفارش برای ترجمه تخصصی مهندسی برق

برای کسب اطلاعات در مورد هزینه ترجمه تخصصی برق ، لطفاً به بخش برآورد قیمت ترجمه مراجعه کنید. همچنین با ثبت نام در سایت و ارسال پرونده ، هزینه ترجمه و زمان تحویل محاسبه و برای شما ایمیل ارسال می شود.
برای ارسال سفارش ، ابتدا ثبت نام کنید و سپس سفارش خود را ارسال کنید.

اگر در زمینه برق مقاله ای به زبان فارسی نوشتید ، می توانید برای به دست آوردن اطلاعات در زمینه خدمات ترجمه فارسی به انگلیسی مقالات مهندسی برق به بخش ترجمه مقالات ISI مراجعه کنید. همچنین ، اگر می خواهید مقاله انگلیسی خود را ویرایش کنید ، به بخش ویرایش مقالات ISI Electric مراجعه کنید.

منابع:
https://www.tarjomano.com/electronic-professional-translation

دانلود رایگان مقالات