خارش واژن امداد – مقایسه محصولات و روشها

[ad_1]

خارش واژن امداد – مقایسه محصولات و روشها

هنگامی که ما یک مزاحم مسئله بهداشتی از قبیل خارش واژن, بسیاری از ما را سر به داروخانه برای پیدا کردن یک محصول برای از بین بردن خارش است.

بی حسی موضعی کرم

داروخانه آماده سازی عمدتا واژینال کرم که حاوی بنزوکائین به عنوان ماده فعال. بنزوکائین یک بی حسی موضعی و شیمیایی استفاده می شود برای جلوگیری و یا کسل کننده انتهای عصب پوست – در این مورد پوست اطراف مهبل (واژن) خود را. مسدود کردن احساس خود را در انتهای عصب صرفا پوشش تا مشکل. حتما شما خارش به طور موقت کاهش می دهد اما شما می توانید اعتماد به نفس است که خارش را بازگشت پس از بی حسی موضعی می پوشد!

ضد قارچ, قرص برای برفک کاندیدا و یا عفونت قارچی واژن

اگر شما گمان می برند که برفک (همچنین شناخته شده به عنوان کاندیدا و یا عفونت قارچی) است که باعث ایجاد خارش واژن, شما ممکن است سعی کنید یک قرص خوراکی حاوی ضد قارچ, داروی فلوکونازول. این جدی است, دارو ضد قارچ است که برخی از جدی ممکن است عوارض جانبی از جمله: تهوع, استفراغ, اسهال و ناراحتی معده/درد و سردرد و سرگیجه و ریزش مو. نه به ذکر است امکان آسیب کبدی و یا یک واکنش آلرژیک است که نیاز به توجه فوری پزشکی.

من استفاده کرده اند فلوكونازول و بدون رنج هیچ گونه عوارض جانبی اما من نگرانی در مورد درمان کل بدن به صورت یک عفونت قارچی است که در محلی به مهبل (واژن) – به خصوص با این لیست از عوارض جانبی! مشکل این است که بدن ما تکیه بر یک تعادل ظریف از میکروب ها – قارچ باکتری و حتی ویروسی. این میکروب های موجود در دستگاه گوارش, گوش, بینی, گلو, مهبل (واژن) مقعد و بر روی پوست است. ناراحت کننده تعادل طبیعی فلور در بدن معمولا منجر به مشکلات سلامتی دیگر. بیماری زا (بد) باکتری ها بتوانند به آسانی اگر قارچی میکروب کشته شده اند که معمولا در رقابت با باکتری ها زمانی که بدن سالم است.

دارویی کرم و Pessaries

کرم ضد و pessaries حاوی ضد قارچ, مواد مخدر, میکونازول, tiocinazole, butoconazole یا کلوتريمازول. عوارض جانبی احتمالی عبارتند از: خفیف سوزش قرمزی با تاول, لایه برداری از پوست, تنگی در قفسه سینه و تورم دهان و صورت و زبان و یا حساسیت شدید.

داروهای ضد قارچ استفاده می شود بارها و بارها می تواند باعث مقاومت به داروی خاص توسط قارچی میکروب در مهبل (واژن) خود را. کلمه “مقاومت” در واژه های پزشکی در توصیف فرایند سازگاری که در آن موجودات زنده یاد بگیرید برای غلبه بر چیزهایی که در غیر این صورت آنها را بکشند. بنابراین حتی اگر شما ممکن است با موفقیت درمان خود را کاندیدا برفک یا عفونت قارچی با استفاده از یکی از این داروهای ضد قارچ در گذشته روز ممکن می رسند که در آن متوقف می شود برای شما موثر است.

درمان های طبیعی

وجود دارد بسیاری از گیاهان دارویی است که باید طبیعی ضد قارچی و ضد باکتریایی و ضد ویروسی خواص به سادگی از آنجا که گیاهان باید خود را دفاع در برابر رشد بیش از حد بالقوه میکروب های بیماری زا.

روغن های ضروری برای کاندیدا برفک یا عفونت قارچی

روغن های ضروری هستند به خصوص قوی به عنوان داروهای ضد میکروبی عوامل است. اسانس برخی از مزایای شگفت انگیز آن, دارویی, شیمیایی گزینه ها مطابقت ندارد. برای مثال روغن های ضروری می تواند به طور کامل شکسته توسط فرآیندهای بیولوژیکی بدن به طوری که آنها ایجاد نمی کند و این نوع از عوارض جانبی است که آماده سازی دارویی داشته باشد. ممکن است عوارض جانبی عمدتا خفیف سوزش و یا بالقوه آلرژی که باید حل و فصل زمانی که شما را متوقف و با استفاده از روغن.

ثانیا اسانس ماهیت خود را از نظر شیمیایی پیچیده است که دچار سردرگمی انطباق فرایند میکروب های بیماری زا و آن را بسیار دشوار است برای مقاومت در برابر رخ می دهد.

روغن درخت چای

روغن درخت چای اسانس است که بسیار مفید است برای آن ضد قارچ و ضد باکتری خواص و شناخته شده برای آن کم سوزش. مشکل اصلی در استفاده از اسانس درخت چای برای خارش واژن در گرفتن رقت صحیح (روغن درخت چای می سوزد و غشاهای مخاطی در صورت استفاده رقیق).

دوش رایج ترین راه برای درخواست روغن درخت چای به مهبل (واژن). این روش شامل نشستن در “وان” حمام (که مانند یک توالت-صندلی-اندازه کاسه) و انزال زن آبکی راه حل به واژن با استفاده از یک کمتر سوزن سرنگ یا امیر ابراهیمی. این می تواند کثیف و نسبتا ناخوشایند!

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>