حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اسباب و اثاث خانگی اصلی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی جنس Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی مجموعه مولودی فرآورده با بیش از سه دهه فعالیت فن ای در زمینه اثاثیه خانگی، به این معنی که از سال 1370 سرگرم به کار و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، گروه مولودی کالا در راستا فروش اسباب و اثاث خانگی اصلی توجه به استانداردها و نیاز مشتریان حساس بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خویش را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم اکنون مولودی مال مفتخر هست که کلیدی اعتنا به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار لوازم خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که حیاتی مادح مولودی مدیریت ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه یار آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان مستمر و قدیمی هم با حضور در باشگاه مشتریان تارنما مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب و اثاث خانگی مولودی متاع به جهت مشتریان کهن استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت خریدار عزیز از خرید خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به تارنما مولودی فرآورده میتوانید از نشانی زیر به کار گیری نمایید:

  آدرس وب سایت قانونی مجموعه مولودی مال: مولودی مال

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سالیان پیشین به عنوان یکی از از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این کمپانی فعالیت خود در زمینه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات اهمیت میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا با برند های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از همان ابتدا بر همین اصل بوده می باشد که لیاقت مشتری کالی ناب خرید یک فرآورده حساس میزان مرغوب بودن و رضایت بخش میباشد و خیر هر کلایی حساس هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی هست هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات حساس کیفیت و نیز بها مطلوب و رقابتی میباشد فعالیت پیچیده و مشکلی را پیش روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما این مجموعه امیدوار می باشد که به کمک معبود و تلاش همکاران همچنان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این مهم غالب بوده‌اند در آینده هم جهت جلب راضی بودن مندی اکثر مشتریانشان سعی ببیشتری صورت بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در بها محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن دکان کالی ناب رو در راستا محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت قیمت رقابتی و مضاعف خوب به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

  برای مراجعه به مغازه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی پیوند پایین کلیک نمایید:

  آدرس وب وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

  لوگو کالی ناب
  لوگو فروشگاه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک وبسایت مورد پسند برای بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه محصولات دارای میزان مرغوب بودن سازه نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره فروشگاه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی مختلف و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، حساس نگاهی دارای و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و اصلی بها های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در رابطه حیاتی وبسایت خانگی لند اصلی مدیر فروش محترم این تیم توانمند و کلیدی کیفیت سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع زیاد مضاعف این وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اثاثیه خانگی سوال پرسیدیم، اما جواب آقای هیمن عبداله پوری جالب و کافی بود:

  در سال چهارم عمل خواستیم کاری بزرگ‌تر نماییم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اصلی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات اثاثیه خانگی و اثاثیه جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و اساسی متخصصین این زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و بررسی محصولات وبسایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به ویژه به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو فروشگاه اینترنتی خانگی لند

  آدرس وبسایت خانگی لند یکی از از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

  پیشرومال یک تارنما جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز دنیا pishromall

  سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از پایین تیم سایتهایی می باشد که تمرکز با آنان بر محصولات مختص و تکنولوژیک است، این فروشگاه در سال 1400 اصلی فروش محصولات وب سایت آمازون در ایران و اهمیت بها کاهش از این وب سایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، فعالیت خویش را در زمینه محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اساسی میزان مرغوب بودن و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف همین تیم فروش محصولات دارای کیفیت و اهمیت بها های مطلوب و سرویس ها مختلفی از دیگر وب سایت ها می باشد. تیم پیشرومال همت بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین روزگار ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال عملکرد شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت تصور راحت ثبت توصیه نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو متاع را در گوشه ای این مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما برنده آمازون در محصولات همین وب سایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این وب سایت بزنید، احتمال دارد شما نیز مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در بقیه سایتها یا این که سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: پیشرومال

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو فروشگاه پیشرومال

  یک وبسایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی گزینه از لیست معرفی 1+4 مغازه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی ولی اضطراری به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جالب در آیتم لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه مورد نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی مورد نیاز به جهت خرید یک لپتاپ جدید اهمیت مشخصاتی شبیه است.

  اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا مختلفی می کند، علاوه بر بها منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی کلیدی این گروه در ارتباط باشید و محصولات همین مغازه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

  مسئله دارای در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای کامل دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت اعضا در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را رجوع دیتا و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌نمایند و یا این که دستگاهی سوای ایراد احتمالی برای ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. حساس دقت به حجم بالای سفارشات، همت کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

  برای خرید کردن و یا تماشا دسته های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و قیمت لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

  در غایت در یک جدول میتوانیم این چهار دکان رو اساسی نیز مقایسه کنیم:

  در جدول زیر سعی کردیم بهترین خصوصیت های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

  در صورتی که شما هم فروشگاه خوبی میشناسید صد رد صد معرفی کنید.

  نکات حیاتی در خرید کردن اینترنتی

  امکان خرید کردن و فروش امن از نحوه اینترنت، علتی حساس به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این مدل معاملات شک وتردید دارا‌هستند زیرا نگران‌اند که اطلاعات شخصیشان به وسیله هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. با یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ میباشند و هر روز به جهت امنیت و راحتی عمده خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی تازه نوآوری می‌شود. اساسی وجودِ این، هنوز هم اکثری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از internet شک وتردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اساسی که در خرید اینترنتی بایستی به آن توجه نمایید همین هست که خرید خویش را از یک وب سایت دارای و خوش سابقه انجام دهید. بی تردید نظرات کاربران در ارتباط با ارآیه فرآورده و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به همین نکته اعتنا نمایید که به جهت پیدا کردن وبسایت های اعتبار در نتیجه ها جستجو ممکن می باشد تقلبی شکل دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس عملکرد نمایید وبسایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید خیر لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی google بالا آمده اند. در نام سایت مراقب غلط املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و مسلما از صحت و صحت نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای حساس ssl دارای خرید کنید

  هرگز اهمیت به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده است ، هیچ خرید آنلاین و یا پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته همین گزینه را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که مهم SSL رمزگذاری شده می باشد نشانی اینترنتی آن مهم HTTPS آغاز می شود نیکی فقط با HTTP.

  علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی توشه آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار حالت ذیل قرار دارااست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به نوع مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وبسایت دارد. این استاندارد تا جایی با است که وب سایت گوگل Chrome هر ورقه ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  از رمز دوم پویا به کار گیری کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از اصلی‌ترین مورد ها امنیتی برای دوری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اصلی روش‌های متعدد برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در مرز و بوم زیاد گسترده شده و اکثری از کسانی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در وضعیت رمز ثابت شما برای خرید اینترنتی یا انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم دائمی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری مانند شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طرز فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک برگه جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا همان رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه و واژه رمزی است که می‌تواند فقط برای یک توشه در تراکنش آیتم استعمال قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ استدلال شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به این خاطر استعمال از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در فرمان کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کمتر داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستضعف رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در داخل مرزو بوم آغاز شده، ثبت و ساماندهی فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور‌ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین شیوه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وبسایت دارای از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اهمیت تصویب نام اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir التماس تصویب دیتاها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همچنین تمامی دکان های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به شکل یک e آبی رنگ به یار یک یا تعدادی نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی عمل چندان دشواری نیست. در سرانجام در صورتی که می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن گردید کافی می باشد به کاغذ به دست آوردن و کارهای اهمیت نشانه اعتماد الکترونیکی در این وب تارنما مراجعه نمایید و با یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت آیتم نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین برای خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد به کار گیری می کنند. پس در همین در آغاز بایستی دقت داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی کلیدی استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت خزانه آیتم حیث برقرار می کنند. به این ترتیب اگر به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از نحوه فروشگاه به آن متصل شده اید دقت کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را مشاهده کنید. در صورتی که برگه خزانه آیتم حیث حیاتی کلمه http می باشد هیچ وقت اطلاعات حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد کردن دیتاها کارتتان در برگه خزانه مورد نظر، حتی درصورتیکه همگی وضعیت دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری کنید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همینطور تا حد امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکز ها عمومی نظیر مدارس و دانش کده به جهت انجام خرید کردن اینترنتی استفاده نکنید.

  از مرورگر به روز استعمال کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر internet اکسپلورر نسخه ۶ یا مرورگرهای قدیمی دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه نمائید که در صورتی که به سالم داده ها خویش حیاتی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از آخری ورژن مرورگر آیتم علاقه‌تان استعمال کنید. زیرا در اورجینال مرورگرها خود اهمیت مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که حساس کشف آن ها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی استعمال کنید.

   

  روش فعالسازی رمز پویا برای خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی صرفا و تنها بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر بانک می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خویش به شعب آن بانک مراجعه کنند. همینطور اخذ رمز پویا از طرز پیام کوتاه و یا این که راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده برای ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی نیز مهم هدف محاسبه و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از شروع دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به خواسته ارائه خدمات الکترونیک در نظر گرفته شده و مشتریان هر خزانه برای دریافت هدایت و خدمات مرتبط اساسی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات اخذ کنند. همینطور در صورت بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این حیاتی را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا مهم مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از نحوه یکی از بانک‌های مرز و بوم اخذ می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین وقتی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی با طراحی و ساخت درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های کلیدی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار اعضا قرار دیتا و به محض وارد کردن داده ها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال نمودن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری کلیدی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا عضو را وارد برگه جعلی و مشابه سازی شده خزانه کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مانند دیوارو شیپور اقدام به گرفتن گوشه ای از پول جنس به عنوان پیش پرداخت یا همان بیعانه کرده و بعد از آن قطع ارتباط می‌کنند.

  در نقطه نهایی گشوده هم می بایست به همین نکته اشاره کنیم که یک دکان معتبر را نمی توان تنها اساسی دقت به مرتبه آن در وب سایت هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن هست یک کاغذ فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی دارای هزاران بازدید کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت همین نکات معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در ده سال اخیر، کلیدی دقت به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت افراد به خرید کردن اینترنتی رغبت متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که با توجه به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از عالم گریزو فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواقعی است که می‌تواند به جهت اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما کمک کند و دوراندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا برنده شود تا در نهایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی خوب تر امداد کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دانلود رایگان مقالات

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü