حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین


معرفی 4+1 <span class=changed>فروشگاه</span> <span class=changed>جدید</span> <span class=changed>اسباب</span> خانگی” width=”640″ height=”424″ /></figure>
<p>فهرست:</p>
<ol>
<li><a href=مولودی مال
 • کالی ناب
 • خانگی لند
 • پیشرو مال
 • آبیدر استوک
 • فروشگاه اثاثیه خانگی دارای پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی تیم مولودی فرآورده اصلی بیش از سه ده سال کار رشته ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 درگیر به عمل و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، مجموعه مولودی فرآورده در راستا فروش لوازم خانگی با دقت به استانداردها و نیاز مشتریان مهم بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

  هم حالا مولودی مال مفتخر هست که حیاتی دقت به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب خانگی جمهوری اسلامی ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی رئیس ارشد همین مجموعه داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان همین گروه همراه آوردیم:

  امید میباشد که مشتریان دائمی و دیرین نیز حساس حضور در باشگاه مشتریان سایت مولودی مال، ما را مفتخر کنند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه تارنما اینترنتی اسباب خانگی مولودی فرآورده به جهت مشتریان قدیمی به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال راضی بودن خریدار عزیز از خرید کردن خود، می‌باشد.

  مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

  برای مراجعه به سایت مولودی محصول میتوانید از نشانی زیر استفاده نمایید:

  آدرس سایت رسمی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

  لوگو مولودی مال
  لوگو مولودی مال

  فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

  فروشگاه کالی ناب در سال های قبلی به تیتر یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، همین کمپانی عمل خود در زمینه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ دارای واردات محصولات حساس میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا اصلی مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی نخست بر همین اورجینال بوده است که لیاقت خریدار کالی ناب خرید کردن یک متاع مهم میزان مرغوب بودن و راضی بودن بخش می باشد و نیکی هر کلایی اهمیت هر قیمیتی.

  اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از ارزش رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی میباشد هنگامی که هدف شما هم ارائه محصولات دارای کیفیت و هم بها مناسب و رقابتی هست کار دوچندان پیچیده و مشکلی را پیش روی خویش کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار می باشد که به امداد آفریدگار و تلاش همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این کلیدی موفق بوده‌اند در آتی نیز جهت جلب رضایت مندی بخش اعظم مشتریانشان سعی ببیشتری شکل بدهند.

  کالی ناب بی رقیب در ارزش محصولات شیائومی در بازار

  در ضمن مغازه کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت قیمت رقابتی و دوچندان عالی به نسبت بازار بها محصولات شیائومی در حیث گرفت.

  برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

  آدرس وب سایت مغازه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

  لوگو کالی ناب
  لوگو مغازه کالی ناب

  فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

  یک سایت گزینه پسند به جهت بانوان و نوعروسان ایراد پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به شکل حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته می باشد و از ابتدا سرمایه خود را بر تهیه و تنظیم محصولات کلیدی میزان مرغوب بودن بنا نهاده است.

  بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا با خدماتی گوناگون و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی اصلی و هدف راضی بودن مشتریان خود را از دربین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، با کیفیت‌تر و دارای ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

  فروشگاه اینترنتی اثاثیه خانگی اورجینال

  در ارتباط مهم وب سایت خانگی لند اساسی مدیر فروش محترم همین تیم کار کشته و اهمیت میزان مرغوب بودن صحبت کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع بسیار مضاعف این وب سایت به نسبت بقیه سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، البته پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد جذاب و کافی بود:

  در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و حساس مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و لوازم جانبی بر سر میز مذاکره نشستیم و اهمیت متخصصین همین راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و هدایت خرید کردن مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

  آقای هیمن عبداله‌پوری مدیریت فروش تیم خانگی لند

  مشاهده و تحلیل محصولات وب سایت خانگی لند پیشنهاد میشه، به خصوص به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تهیه جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

  خانگی لند لوگو
  لوگو مغازه اینترنتی خانگی لند

  آدرس سایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

  پیشرومال یک تارنما جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز عالم pishromall

  سایت دکان اینترنتی پیشرو مال ، از تحت تیم سایتهایی می باشد که تمرکز کلیدی آنان بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین دکان در سال 1400 حساس فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و حساس بها کمتر از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

  پیشرومال به شکل جدی، کار خود را در راستا محصولات ‘خانگی گجت و جانبی اصلی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 آغاز کرد. هدف همین تیم فروش محصولات اهمیت کیفیت و مهم بها های مناسب و خدمات متمایز از دیگر وبسایت ها می باشد. گروه پیشرومال کارایی بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین زمان و بالاترین خدمات را دارد.

  مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمانه ممکن را دارد. ارزش محصولات موجود در پیشرومال تلاش شده همواره به روز باشد و میتوانید اهمیت خیال سهل وآسان تصویب توصیه نمائید.

  در واقع مسئله خاصی که پیشرو جنس را در قسمتی همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما پیروز آمازون در محصولات این وبسایت اینترنتی می باشد.

  حتما سری به این سایت بزنید، احتمالا شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

  سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

  فروشگاه پیشرومال
  لوگو دکان پیشرومال

  یک تارنما بینظیر برای خرید لپ تاپ استوک، مارک نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

  اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب و اثاث خانگی البته واجب به جهت علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به فعالیت شده است.

  خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه کنند و بتوانند مدل‌های متنوعی را بررسی کنند. نکته جذاب در گزینه لپ تاپ استوک قیمت آن است. بودجه مورد نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی آیتم نیاز برای خرید یک لپتاپ نو مهم مشخصاتی مشابه است.

  اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا متفاوتی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی حساس این گروه در ارتباط باشید و محصولات همین فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

  آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

  مسئله دارای در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی تصور مشتریان، مطلقا قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تام دستگاه را برای مشتریان ارسال میکنند.

  همچنین مهلت استعمال مشخصی را به جهت کاربران در نظر گرفته اند که در صورتی که در زمانه به کار گیری مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را بازگشت داده و یا این که هزینه را به حساب خرید کننده واریز می‌کنند و یا دستگاهی سوای خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

  یکی دیگر از خدماتی که توسط آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. مهم دقت به حجم بالای سفارشات، عملکرد کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

  برای خرید و یا این که تماشا نوع های محشر لپ تاپ استوک مسلما به آبیدر استوک سر بزنید:

  خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

  در غایت در یک جدول میتوانیم این چهار مغازه رو اهمیت نیز مقایسه کنیم:

  در جدول پایین عملکرد کردیم بهترین ویژگی های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

  نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
  مولودی مال بالا بله بله بله عالی
  کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
  خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
  پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
  آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
  جدول مقایسه خدمات 1+4 دکان معرفی شده

  در صورتی که شما هم دکان لطف میشناسید حتما معرفی کنید.

  نکات اهمیت در خرید اینترنتی

  امکان خرید و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی دارای به جهت پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این جور معاملات شک دارا هستند چون نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حساس کمک دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

  این فناوری‌ها به‌سرعت در اکنون پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی اکثر خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار تازه ابداع می‌شود. اصلی وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استعمال از اینترنت شک و تردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

  نکته اهمیت که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن توجه نمایید این است که خرید خود را از یک سایت اعتبار و خوش سابقه انجام دهید. بی تردید نظرات کاربران در ارتباط اهمیت ارآیه جنس و راضی بودن مشتریان را در نظر بگیرید.

  به این نکته اعتنا کنید که برای پیدا نمودن تارنما های دارای در نتیجه های جستجو ممکن می باشد تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی نمایید سایت هایی که میشناسید را انتخاب نمایید نه لزوما وبسایت هایی که در نتیجه ها ابتدایی google بالا آمده اند. در اسم سایت مراقب خطا املایی یا این که دامنه ی آن (به عنوان نمونه .net به جای .com .net) باشید و قطعا از درستی و صدق نشانی وب سایت اطمینان حاصل کنید.

  حتما از سایتهای اهمیت ssl دارای خرید کردن کنید

  هرگز حیاتی به کار گیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاری نکرده است ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این آیتم را به چه صورت متوجه شویم؟ سایتی که حساس SSL رمزگذاری شده هست نشانی اینترنتی آن کلیدی HTTPS آغاز می شود نه فقط حیاتی HTTP.

  علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک نیز در نشانی توشه آن ظواهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا این که نوار وضعیت زیر قرار داراست که رده قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حالا حتی در سایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند هم فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی دارای هست که google Chrome هر ورقه ی بدون رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

  اهمیت داشتن درگاه پرداخت

  یکی از بهترین عمل هایی که در سال های آخر در درون کشور آغاز شده، ثبت و ساماندهی فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین روش برای تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

  تمامی مغازه های آنلاین می توانند اهمیت ثبت نام اینترنتی در سامانه نماد اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست ثبت داده ها و اختصاص نماد اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی مغازه های آیتم تایید می بایست نشانه اعتماد الکترونیکی را (که به صورت یک e آبی رنگ به همراه یک یا این که یک سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

  نکته چهارم: همان طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی کار چندان دشواری نیست. در نتیجه درصورتیکه می‌خواهید از امنیت یک وب وبسایت تماما مطمئن شوید به اندازه هست به کاغذ کسب و کارهای حیاتی علامت اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه نمایید و کلیدی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وب سایت گزینه نظر اطمینان پیدا کنید.

  درگاه بانکی را بررسی کنید

  فروشگاه های آنلاین به جهت خرید کردن های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در همین ابتدا می بایست توجه داشته باشید که هیچ وقت به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی استفاده می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی حیاتی استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را حیاتی بانک گزینه حیث برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار آدرس وب تارنما بانکی که از روش مغازه به آن متصل شده اید توجه کنید، در شروع آن می بایست کلمه https را بازدید کنید. چنانچه کاغذ بانک مورد لحاظ با کلمه http میباشد هیچوقت دیتاها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

  نکته سوم: در هنگام وارد نمودن داده ها کارتتان در کاغذ خزانه گزینه نظر، حتی اگر تمامی موقعیت دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از صفحه دکمه های مجازی (Virtual Keyboard) استعمال نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از به اندازه نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی نظیر مدارس و دانشکده برای انجام خرید کردن اینترنتی استعمال نکنید.

  از مرورگر به روز به کارگیری کنید

  بسیاری از اشخاص از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد مانند اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا مرورگرهای دیرین دیگر به کارگیری می‌کنند.

  توجه فرمایید که در صورتی که به سلامت داده ها خویش حیاتی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خویش ببینید، از نهایی نسخه مرورگر گزینه علاقه‌تان به کارگیری کنید. چون در اورجینال مرورگرها خود اصلی مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که اهمیت کشف آنان نسخه‌ای نو جهت پوشش همین حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخری ورژن مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کار گیری کنید.

  از رمز دوم پویا استعمال کنید

  رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای پرهیز از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های گوناگون برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی حیاتی روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور مضاعف گسترده شده و بسیاری از کسانی که داده ها مقداری از روش‌های سارقان امروزی دارند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

  در موقعیت رمز اثبات شما برای خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم مستمر دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

  مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری برای وصال به امنیت در خدمات اینترنتی است. در علیه رمز ثابت، رمز پویا قرار دارااست و به معنای کلمه و واژه رمزی میباشد که می‌تواند تنها برای یک بار در تراکنش آیتم به کار گیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ دلیل شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرز و بوم است. به همین خاطر استفاده از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در امر کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همگی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

  با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کار گیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا این که پرداخت‌های مستمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که بانک در اختیارشان قرار می‌دهد، استفاده کنند.

  روش فعالسازی رمز پویا به جهت خرید اینترنتی

  پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی فقط و تنها بوسیله بانک صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از شیوه پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های فراهم شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. خزانه مرکزی هم مهم هدف ارزیابی و راهبری همین پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

  در اکثر بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر خزانه به جهت اخذ راهنمایی و خدمات مرتبط اساسی رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و خدمات دریافت کنند. همینطور در صورت پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند همین اهمیت را از طریق روابط‌عمومی مدیریت شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که کلیدی مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

  نکات پایانی

  معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از طریق یکی از از بانک‌های مرزوبوم دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

  بسیاری از سارقان اینترنتی با طراحی و ایجاد درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های اهمیت بانکی و آدرس‌های شبیه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد کردن دیتاها بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در نهایت سرقت وجوه از حساب بانکی کاربر می‌کنند، لذا باید نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

  مجرمان سایبری حساس ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا کاربر را وارد برگه جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن گزیده از پول کالا به عنوان پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و آن‌گاه قطع رابطه می‌کنند.

  در پایان گشوده نیز باید به همین نکته اشاره کنیم که یک فروشگاه دارای را نمی توان تنها اساسی اعتنا به مرتبه آن در وب وب سایت هایی مثل الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن آشنایی و ممکن است یک کاغذ فروشگاهی معمولی در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وب سایت لبریز زرق و الکتریسیته اینترنتی با هزاران تماشا کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. مهم رعایت این نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

  در دهه اخیر، دارای توجه به سرعت بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید کردن اینترنتی رغبت متعددی نشان داده‌اند البته نکته‌ای که همواره از آغاز به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

  به یاد داشته باشید که با اعتنا به دغدغه‌های اشخاص در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از جهان فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکات بالا از مهمترین مواردی می باشد که می‌تواند برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی به شما یاری کند و دور اندیشی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا برنده شود تا در نهایت خرید اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

  امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید اینترنتی خوب تر کمک کننده و راهنما باشد.

  با تشکر

  دانلود رایگان مقالات

  دیدگاهتان را بنویسید

  hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer türktelekom mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy stripe accountNovagraBMW Oil ChangeAyırma Büyüsü