تمرینات دریایی برنامه ریزی شده روسیه با آتش رزمی نشان می دهد که قوانین دریایی چگونه کار می کند

[ad_1]

با برنامه‌ریزی برای برگزاری رزمایش دریایی زنده در سواحل ایرلند در ماه آینده – اگرچه ایرلند حضور خود را نامطلوب اعلام کرده است، جنبه‌های قانون دریایی تحت نظارت است زیرا تنش‌ها بر سر بحران کنونی اوکراین و روسیه افزایش می‌یابد.

گفته می شود که رزمایش های دریایی در بخش هایی از اقیانوس آرام، دریای مدیترانه و منطقه ای در حدود 130 مایل دریایی یا 240 کیلومتری سواحل شهرستان کورک ایرلند برگزار می شود.

این مکان ناوگان روسیه را در منطقه اقتصادی انحصاری ایرلند قرار داد که 200 مایل دریایی امتداد دارد و توسط کشتی ها و هواپیماهای نیروی دریایی ایرلند گشت زنی می شود. این همچنین محل چندین کابل داده مهم فراآتلانتیک است.

این هفته، سیمون کاونی، وزیر امور خارجه ایرلند، در نشست اتحادیه اروپا درباره بحران اوکراین در بروکسل گفت که رزمایش دریایی روسیه با شلیک مستقیم “مورد استقبال قرار نگرفت”.

اما کشور هیچ کاری نمی تواند برای جلوگیری از آن انجام دهد. ایرلند عضو ناتو نیست و از نظر نظامی کشوری “بی طرف” محسوب می شود.

“دلیل اینکه آنها واقعا نمی توانند کاری در مورد آن انجام دهند این است [because] مارک نورمن، معاون بازنشسته و معاون سابق وزیر دفاع، مارک نورمن روز سه شنبه به CTVNews.ca گفت: تعریف منطقه انحصاری اقتصادی این است که عمدتاً اکتشاف و بهره برداری از مواد معدنی، منابع، ماهی و موارد مشابه را محدود می کند. “این ربطی به توانایی شما برای عبور یا حرکت از یک منطقه آبی ندارد.

«از آنجایی که این یک تمرین شبیه به این است، هیچ مکانیزمی در قوانین دریایی برای جلوگیری از آنها وجود ندارد [Russians] از ساختن [their exercises]”نورمن در یک مصاحبه تلفنی گفت.

برخی هستند که قصد دارند اعتراض خود را برگزار کنند، مانند پاتریک مورفی، مدیر اجرایی سازمان تولیدکنندگان ماهی جنوب و غرب ایرلند، که به تلویزیون ملی ایرلند و رادیو RTE گفت که قایق های ماهیگیری قصد دارند برنامه های روسیه را مختل کنند.

مورفی روز سه شنبه به رادیو RTE گفت: «این امر امرار معاش ماهیگیران و خانواده های ماهیگیر در سراسر ساحل اینجاست. «اینها آبهای ما هستند. آیا می توانید تصور کنید که اگر روس ها برای شلیک موشک به سرزمین اصلی ایرلند درخواست دهند، تا کجا پیش می روند؟

در مورد روس‌ها که مکان را در سواحل ایرلند انتخاب می‌کنند، نورمن گفت که برای روس‌ها “جالب” است که جرأت کنند تا این حد به جنوب بروند.

او با تشریح یک منطقه آب آزاد بزرگ بین گرینلند گفت: «اکنون فوریه است، بنابراین دلایل خوبی برای این کار وجود دارد، معمولاً تمایل به عملیات در نزدیکی سواحل نروژ در جنگ سرد GI انگلستان وجود دارد. ایسلند و بریتانیا.

اما به احتمال زیاد نورمن گفته است که روس ها با انتخاب مکان خود “ژست گرفته اند”.

“موقعیت مکانی به همان اندازه که در مورد نمادگرایی مکان است به همان اندازه که در مورد کاربردی بودن مکان است، آنها می توانند به همین راحتی این تمرین را در جای دیگری انجام دهند … فکر می کنم آنها تا این حد پیش می روند نه تنها به این دلیل که آب و هوا کمی بهتر خواهد شد، آنها آنها همچنین این کار را انجام می دهند زیرا پیام قوی تری ارسال می کند، زیرا آنها به انگلیس نزدیک تر هستند، آنها به ناتو نزدیک تر هستند و نمادهای زیادی در آن وجود دارد.

چگونه ارتش تصمیم می گیرد که چگونه و کجا تمرینات دریایی را انجام دهد؟

نورمن گفت که متغیرهای زیادی برای انتخاب زمان، مکان و نحوه برگزاری رزمایش دریایی باید در نظر گرفته شود.

او توضیح داد: «در نهایت، شما تمرینی را بر اساس اهداف یادگیری ایجاد می‌کنید، تمرین را برای رسیدن به آن اهداف طراحی می‌کنید و این یکی از موتورهای بزرگ از نظر اندازه، مقیاس و مکان است.»

سوالاتی که ناوگان باید بپرسد عبارتند از: آیا تمرین اولیه است یا به ابزارهای مدرن تری نیاز دارد؟ آیا می توانید آن را در هر جایی یا فقط در یک مکان خاص انجام دهید؟ چه کسی شرکت می کند – دکترین ملی یا بین المللی؟ محدوده شرکت کنندگان چقدر است؟

نورمن از نظر وسعت، بزرگترین رزمایش دریایی بین المللی، RIMPAC را ذکر می کند که هر دو سال یکبار در سواحل هاوایی برگزار می شود و ده ها کشور و هزاران کارمند را شامل می شود، مانند اندازه تمرین های مشترک.

وی گفت: شما باید به سه بعد جنگ دریایی نگاه کنید. شما کشتی‌های سطحی دارید، فعالیت‌های زیرزمینی مانند زیردریایی‌ها و پهپادها و کارهایی که در زیر آب انجام می‌شوند مانند جنگ با مین… و دفاع هوایی دارید که شامل بمب‌افکن، جنگنده و هواپیماهای شناسایی می‌شود.»

نورمن گفت که تمرینات دریایی نیز بر اساس جغرافیا و زمان شکل می گیرد، “همه این موارد عاملی در این ملاحظات بسیار گسترده هستند.”

تمرینات نرمال چقدر نرمال هستند؟

نورمن گفت که مناطقی تعریف شده و از پیش تعیین شده برای تمرین های دریایی وجود دارد که اغلب با محدودیت های فضای هوایی و گاهی اوقات با محدودیت های فضای آبی تعریف می شوند.

او گفت: «من می گویم محدودیت، منظورم دسترسی یا استفاده دائمی نیست. “شما باید تصور کنید که اگر نقشه دیجیتالی را باز کنید، ما آنها را نمودار نیروی دریایی می نامیم و به منطقه ای خارج از یک کشور خاص که ممکن است میزبان یک تمرین باشد نگاه کنید – مناطق خاصی را برای تمرین بالقوه می بینید. این به سادگی به این معنی است که اگر بخواهید، این مناطق برای حمایت از تمرینات نظامی “از پیش پاکسازی شده اند”.

نورمن گفت: هر کشوری که متعلق به یک منطقه از پیش تعیین شده به نام آب های سرزمینی است، می تواند اعلام کند که از آنها در یک رزمایش فعال استفاده می شود و سپس این مسئولیت کشور میزبان یا هر کسی که این رزمایش را برنامه ریزی می کند، است که اعلان ها یا اخطاریه ها را برای هوانوردان و دریانوردان ارسال کند.

اگر قرار بود این رزمایش ها در آب های بین المللی برگزار شود چه می شد؟

نورمن از دو کشتی دفاعی ساحلی کانادایی که در حال حاضر در حال حرکت به سمت سواحل غربی آفریقا هستند، به عنوان نمونه در یک موقعیت فرضی آب های بین المللی استفاده می کند.

او توضیح داد: «ممکن است در راه یا نزدیک کشورهایی که با آنها در غرب آفریقا فعالیت می‌کنند، تصمیم بگیرند تمرین‌های آموزشی یا چیزی شبیه آن را در یک منطقه کنترل‌شده در نزدیکی یکی از این کشورها انجام دهند». “بله، برای آنها کاملا مناسب است که با این کشور تماس بگیرند و بتوانند درخواست استفاده از این منطقه تمرینی را داشته باشند – اما به همان ترتیب آنها موظف به انجام این کار نیستند.”

نورمن گفت که در چنین شرایطی “لایه‌هایی” وجود دارد که او آن را تشریح می‌کند، اما اگر کشتی‌ها در آب‌های بین‌المللی هستند، از پروتکل‌های ایمنی درست پیروی می‌کنند و از قبل به هوانوردان و تفنگداران دریایی هشدار می‌دهند، پس همه چیز خوب است.

او گفت: «اگر می‌خواهید به یک منطقه از پیش تعریف‌شده خاص دسترسی داشته باشید، پروتکل به معنای تماس با کشور میزبان و درخواست است… اما لازم نیست خودتان دعوت شوید.» از نظر تئوری، این امر می تواند تاسف بار باشد، به خصوص اگر کشور میزبان متوجه شود.»

اما در آب‌های بین‌المللی، نورمن گفت که این امر به این نیاز مربوط می‌شود که اطمینان حاصل شود که همه افراد نزدیک از آنچه قرار است رخ دهد آگاه باشند.

او گفت: “اگر می خواهید تمرین توپخانه ای را در وسط اقیانوس انجام دهید، باید مطمئن شوید که در نزدیکی محل عملیات شما ترافیک هوایی وجود ندارد، ترافیک زمینی وجود ندارد و باید با فرکانس های رادیویی خاصی تماس بگیرید.” برای چنین چیزهایی.”

اگر آب مورد بحث باشد چه اتفاقی می افتد؟

کانادا در اواسط اکتبر سال گذشته هنگامی که ناو HMCS Winnipeg را با ناوشکن آمریکایی USS Dewey در مسیر عملیات امنیتی سازمان ملل از طریق تنگه تایوان عبور داد، در صحنه بین‌المللی چشم پوشی کرد.

فرماندهی تئاتر شرقی ارتش آزادیبخش خلق چین گفت که نیروهای آن کشتی ها را زیر نظر داشتند و در حین حرکت آنها “نگهبان” می گرفتند. این اقدام پکن را بر آن داشت تا علناً “تهدید صلح و ثبات در منطقه” را در پشت این کانال محکوم کند.

نورمن گفت که هر تصمیمی برای عبور کشتی از طریق آبهای مورد مناقشه یا تنش سیاسی به طور مستقل اتخاذ نمی شود.

وی گفت: این یک تصمیم اجرایی دولت بر اساس رایزنی است. «این ممکن است بر اساس درخواست یا دعوت از طرفی باشد که مستقیماً درگیر این وضعیت است، یا ممکن است صرفاً یک تصمیم یک جانبه از سوی کشور فرستنده باشد.

تنگه تایوان در آب‌های بین‌المللی قرار دارد، اما چین ادعا می‌کند که تایوان خودگردان قلمرو خودش است و حضور گسترده‌ای در منطقه دارد، اگرچه حزب کمونیست چین هرگز آن را کنترل نکرده است.

با این حال، نورمن در مورد قانون دریا در حال اجرا صریح بود.

او گفت: “اگر آب های بین المللی است، می توانید از آنها عبور کنید.” “لازم نیست به کسی بگویید که در حال گذراندن این شرایط هستید. برای انجام این کار به اجازه کسی نیاز ندارید.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort türktelekom mobil ödeme bozdurmaGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma