تزریقی پرکننده های پوستی برای زیبایی صورت, جوانسازی – Restylane و Juvederm

[ad_1]

در این دوره از مستقیم به مصرف کننده شرکت داروسازی تبلیغات و ترویج این چندان تعجب آور نیست. فعلی اشتغال ذهنی با فرمول ضد پیری و لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی رو محبوبیت این دو زیستی-شیمیایی است. در پاشنه از بوتاکس برای زیبایی استفاده از هیالورونیک اسید مثل Restylane و Juvederm مبنی بر اجازه دادن به پزشکان و بهداشت و درمان پزشکان به اداره به طور قابل توجهی میدارد درمان برای قیمت مقرون به صرفه و “بیش از ناهار.”

آنچه در این پرکننده های پوستی هستند, است که به عنوان, معمولا شناخته شده به عنوان آنچه که آنها انجام می دهند. آنها متشکل از هیالورونیک اسید که ماده ای است که در بخشی از ماتریکس خارج سلولی از پوست است. این بخشی آمینو اسید و قند و عمل به عنوان یک پر/جذب مواد بین سلول ها است. یک ویژگی جالب آن این است که آن را متصل به مولکول های آب و متورم به حجم بسیار بزرگتر است که واقعی مواد خود را اشغال. در نتیجه آن را به شکل یک ژل. به طور طبیعی اسید هیالورونیک اگر تزریق به پوست شما است که به سرعت شکسته شده و از بین می رود. Restylane و Juvederm متفاوت است که در آنها “cross-linked” برای افزایش ثبات خود را. این به این معنی است که یک ژل برخی از سختی تشکیل شده است که می تواند برای ماه ها در یک زمان.

یک تفاوت ظریف بین این دو پرکننده های پوستی است که Juvederm تشکیل شده است از اندازه های مختلف قطعات کراس لینک هیالورونیک اسید در حالی که Restylane گفته شده است که متشکل از بیش یکنواخت در اندازه قطعات. مختلف اندازه ذرات ممکن است منجر به افزایش صافی از تزریق.

هر دو مواد تزریق شده به طور عمده به لب و نازولبیال (لبخند بین خطوط گوشه دهان و بینی). لب ها را می توان افزایش یافته در پری بیتوجه و یا افزایش کیفیت از لبه. ارضا روی صورت, افسردگی است که باعث سایه-خطوط مانند نازولبیال نیز خوب اهداف این پرکننده. دیگر مناطق هدف شامل خطوط عمیق در گوشه دهان و عمیق اخم شیارهای.

به طور کلی این پرکننده های تزریق با استفاده از ریز سوزن و سرنگ. ناراحتی را به حداقل رسانده است و با استفاده از بیهوشی موضعی اما دندانپزشکی بیهوشی تزریق ممکن است لازم باشد به اندازه کافی بی حس لب که بسیار حساس هستند.

نتایج خوب معمولا می توان با 1-2 سرنگ. هیالورونیک اسید پرکننده های پوستی به طور کلی آخرین 6-8 ماه اما کمتر در لب. در ابتدا این مواد ممکن است احساس کمی سخت و ناصاف زیر پوست اما این روان با زمان و ماساژ صورت نیاز. شایع ترین عارضه جانبی است کبودی. مردم مصرف آسپرین ایبوپروفن و یا داروهای دیگر که نازک خون باید انتظار داشته siginificantly بیشتر کبودی. تزریق اسید هیالورونیک است که یک درمان برای چین و چروک است. بسیار عمیق و افزایش چین و چروک می تواند صاف شده به طوری که هیچ ظاهر سایه در چین و چروک, اما واقعی چین در پوست ممکن است باقی بماند. حتی ممکن است به دنبال 5 تا 10 سال جوانتر با یک سرنگ و یا دو.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>