بیش از 100000 نفر برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه گذشته به دلیل کووید-19 در بیمارستان بستری شدند.

[ad_1]

بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده، در حال حاضر بیش از 103000 نفر به دلیل ابتلا به کووید-19 در بیمارستان بستری هستند که در طی نزدیک به چهار ماه در مجموع به شش رقم رسیده است.

حدود یک سال پیش، در 14 ژانویه 2021، تعداد بستری‌های کووید-19 به بیش از 142000 نفر رسید و آخرین بار در 11 سپتامبر از 100000 فراتر رفت. تعداد کل بستری شدن در بیمارستان در اوایل نوامبر به حدود 45000 کاهش یافت، اما از آن زمان تاکنون به طور پیوسته رشد کرده است و در هفته گذشته افزایش یافته است. تنها دوشنبه گذشته، HHS 71000 بستری شدن در بیمارستان با COVID-19 را گزارش کرد.

ایالت ها همچنین از افزایش تعداد کودکان بستری در بیمارستان خبر می دهند. فرماندار جی بی پریتزکر روز دوشنبه گفت که در ایلینوی، این تعداد از اوایل دسامبر تقریباً سه برابر شده است. جودی پرسیسیلی، کمیسر بهداشت نیوجرسی، گفت که تعداد کل بستری‌های کودکان در بیمارستان طی هفت روز دو برابر شده است.

داده های منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) و وزارت بهداشت و خدمات انسانی در هفته گذشته نشان داد که پذیرش در بیمارستان های کودکان به بالاترین حد خود رسیده است.

بستری شدن در بیمارستان بیشتر در بین افراد واکسینه نشده است. بر اساس آخرین داده های CDC، نرخ تجمعی بستری شدن در بیمارستان تا ماه نوامبر برای بزرگسالان واکسینه نشده حدود هشت برابر و برای کودکان 12 تا 17 ساله واکسینه نشده حدود 10 برابر بیشتر است.

افزایش بستری شدن در بیمارستان در بحبوحه جهش بسیار بیشتر در موارد کووید-19 رخ می دهد که توسط نوع Omicron تقویت شده است. اگرچه مطالعات اولیه نشان می دهد که Omicron باعث بیماری خفیف تری می شود، این گزینه به سرعت و به طور گسترده گسترش یافته است، بیمارستان ها هنوز در ارائه مراقبت های مناسب با چالش هایی روبرو هستند.

دکتر پیتر هوتز، رئیس دانشکده ملی پزشکی گرمسیری در کالج پزشکی بیلور، روز دوشنبه گفت: “این داستان که فقط یک ویروس خفیف است، دقیق نیست.”

ما به تازگی یک کار وحشتناک واکسینه کردن فرزندانمان را در سراسر کشور انجام داده ایم … بنابراین، اگرچه صحبت های خوشحال کننده زیادی در مورد گزینه Omicron وجود دارد، بیماری کمتر شدید وقتی همه عوامل کنار هم قرار گیرند … ما یک وضعیت بسیار جدی داریم. که ما در این کشور به خصوص برای کودکان با آن مواجه هستیم.»

دکتر آنتونی فائوچی در روز یکشنبه به دانا باش از سی‌ان‌ان درباره وضعیت اتحادیه گفت که در بسیاری از موارد، حتی اگر میزان بستری شدن Omicron کمتر از دلتا باشد، باز هم خطر افزایش بستری شدن در بیمارستان وجود دارد که می‌تواند سلامت را تحت تأثیر قرار دهد. سیستم. “

دکتر جیمز فیلیپس، رئیس پزشکی بلایا در بیمارستان دانشگاه جورج واشنگتن، گفت که این اتفاق افتاده است.

وی گفت: باز هم شاهد افزایش بیماران هستیم که در این همه گیری بی سابقه است. “آنچه در انتظار بقیه کشور است می تواند بسیار جدی باشد. و آنها باید آماده باشند.”

بازگشت به مدرسه مزیت های جدیدی را اضافه می کند

از سرگیری مدارس در روز دوشنبه پس از تعطیلات نیز نگرانی از گسترش بیشتر را افزایش داد.

در آتلانتا، حداقل پنج منطقه مدرسه مترو آموزش از راه دور را در این هفته آغاز می کنند، زیرا دانش آموزان برای بازگشت از تعطیلات در میان موارد رو به رشد در منطقه آماده می شوند. در واشنگتن دی سی، مدارس دولتی تا پنجشنبه تعطیل خواهند بود زیرا طوفان زمستانی برنامه‌های دانش‌آموزان و کارکنان را برای انجام آزمایش‌های COVID-19 خنثی کرد.

سایر مقامات مدرسه نیز به دلیل انفجار نوع Omicron، سیاست های خود را برای COVID-19 تغییر می دهند. ناحیه مدرسه نیواورلئان، واکسن کووید-19 را به فهرست واکسیناسیون های اجباری خود برای همه دانش آموزان پنج ساله به بالا اضافه کرده است که از اول فوریه اجرایی می شود.

مدارس دولتی شهرستان میامی داد همه بزرگسالانی را که وارد ساختمان‌ها و اتوبوس‌های آن می‌شوند ملزم می‌کنند در بازگشت از ماسک استفاده کنند و دانش‌آموزان را نیز به پوشیدن ماسک تشویق می‌کند. مدارس دولتی دیترویت از دوشنبه تا چهارشنبه تعطیل هستند زیرا این شهر با نرخ بالای عفونت COVID-19 مواجه است.

والدین این منطقه روز دوشنبه در ایمیلی گفتند که دانش آموزان لس آنجلس Unified قبل از بازگشت به مدرسه پس از تعطیلات زمستانی باید شواهدی مبنی بر منفی بودن تست کووید-19 نشان دهند. منطقه نیز بازگشت را یک روز به تعویق انداخت.

دکتر استنلی اسپینر، پزشک ارشد اطفال تگزاس، به پاملا براون از سی‌ان‌ان گفت: «وقتی بزرگ‌ترین سیستم مدرسه‌ای ما بازگردد، متأسفانه در نتیجه، شاهد افزایش بیشتر تعدادمان خواهیم بود.»

اگرچه ممکن است با تلاش برای بازگشایی مدارس در سال جدید در میان رشد بی‌سابقه موارد کووید-19، “دست‌اندازهای جاده‌ای” وجود داشته باشد، میگل کاردونا، وزیر آموزش و پرورش گفت که دانش‌آموزان به اندازه کافی زجر کشیده‌اند و باید به کلاس برگردند.

کاردونا روز یکشنبه به فاکس نیوز گفت: «ما انتظار داریم مدارس به‌طور تمام وقت برای دانش‌آموزان یادگیری شخصی باز باشد. زمانی که مطمئن می شویم فرزندانمان شخصاً یاد می گیرند، سطحی از فوریت وجود دارد که نباید آن را از دست بدهیم.»

بسیاری از دانش آموزان واجد شرایط دریافت واکسن تقویتی هستند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده روز دوشنبه واکسن کووید-19 فایزر را برای واکسن های تقویت کننده در نوجوانان 12 تا 15 ساله تایید کرد. حدود نیمی از جمعیت 12 تا 15 ساله به طور کامل واکسینه شده اند.

علیرغم تلاش‌ها برای باز نگه داشتن مدارس، برخی از معلمان در عوض بر آموزش از راه دور تا زمان فروکش کردن موج اصرار دارند. در ماساچوست، معلمان از مقامات دولتی خواستند مدارس را در سخت ترین دوره ببندند، اما توسط کمیسر آموزش و فرماندار چارلی بیکر رد شدند.

بیکر با تاکید بر برنامه آزمون و ماندن ایالتی گفت: «ابزارها و فرصت‌های زیادی برای ایمن نگه‌داشتن کودکان و بزرگسالان در مدرسه وجود دارد، و ما باید هر کاری که می‌توانیم برای اطمینان از ماندن کودکان در مدرسه انجام دهیم.

تصویر در نیویورک نیز مشابه بود، جایی که شهردار جدید اریک آدامز گفت مدارس باید باز بمانند و درخواست اتحادیه معلمان برای شروع ماه با آموزش از راه دور تا زمانی که موج فعلی ویروس فروکش کند را رد کرد.

دکتر پل اوفیت، مدیر مرکز آموزش واکسن در بیمارستان کودکان فیلادلفیا، گفت که بازگرداندن کودکان به مدرسه “یک چیز ارزشمند” است.

اوفیت روز دوشنبه به ارین برنت از CNN گفت: “و چون این چیز ارزشمندی است، ما باید با آن صمیمانه رفتار کنیم، به این معنی که این بچه ها را با دو چیزی که می توانیم از آنها محافظت کنیم، مسلح کنیم، استتار و واکسیناسیون.”

بستری شدن در بیمارستان در حال توسعه است، بنابراین خدمات بهداشتی در حال گسترش است

کارکنان بهداشتی از زمان شروع همه‌گیری، توسط چندین اوج خسته شده‌اند، و بسیاری از آنها اکنون در طول افزایش سریع نوع Omicron، مسری‌ترین گونه‌ای که ایالات متحده را تحت تأثیر قرار داده است، پشت سر گذاشته‌اند.

دکتر استر چو، استاد طب اورژانس، گفت: «سیستم مراقبت های بهداشتی ما در مکان بسیار متفاوتی با جهش های قبلی قرار دارد.

چو گفت: “این سویه آنقدر مسری است که فکر می کنم همه ما همکاران بسیار زیادی را می شناسیم که در حال حاضر آلوده هستند یا علائمی دارند و در قرنطینه هستند.” ما حداقل 20 درصد از نیروی کار مراقبت های بهداشتی خود را از دست داده ایم. احتمالا بیشتر

بهداشت در دانشگاه مریلند در پایتخت این هفته پس از افزایش شدید موارد باعث کمبود پرسنل و شلوغی بخش‌های اورژانس شد، به فهرست رو به رشد مراکز پزشکی دولتی برای فعال کردن پروتکل‌های اورژانس پیوست.

در بیانیه ای از UM Capital Region Health روز جمعه گفت: «تقاضای فعلی برای مراقبت، منابع موجود ما، از جمله کارکنان را تحلیل می برد».

به گفته دکتر اسکات گوتلیب، اگرچه Omicron ممکن است نوع خفیف‌تری از کروناویروس بزرگسالان باشد، اما ممکن است خطر بیشتری برای کودکان داشته باشد.

“به نظر می رسد این یک بیماری دستگاه تنفسی فوقانی است تا یک بیماری دستگاه تنفسی تحتانی. این برای اکثر آمریکایی ها خوب است. تنها گروهی که می تواند مشکل ساز باشد کودکان بسیار خردسال – کودکان خردسال – هستند که با قسمت فوقانی مشکل دارند. گوتلیب در برنامه Face the Nation شبکه CBS به مارگارت برنان گفت: عفونت های دستگاه تنفسی.

“در واقع، شما بیشتر عفونت های کروپ مانند و برونشیولیت را در نیویورک در میان کودکان مشاهده می کنید. گوتلیب، کمیسر سابق سازمان غذا و داروی ایالات متحده و عضو فعلی هیئت مدیره فایزر، گفت: بنابراین این می تواند برای کودکان خردسال یک چالش باشد و ما شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان در این بخش کودکان هستیم.

دکتر ادیت براچو سانچز، متخصص اطفال و متخصص مراقبت های اولیه اطفال در این مرکز، به سی ان ان گفت، در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا ایروینگ در نیویورک، کارکنان بهداشتی «اکنون بیشتر از آنچه در موج های قبلی دیده بودیم، کووید را مشاهده می کنند». اندرسون کوپر دوشنبه.

براچو سانچز گفت: «اکنون زمان به حداقل رساندن COVID-19 به عنوان یک بیماری در کودکان نیست. «اکنون زمان آن است که هر ابزاری را که داریم برداریم و از آن برای محافظت از کودکانی مانند پسر شما، مانند پسر من، استفاده کنیم که هنوز واکسینه نشده اند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum buy instagram followerstürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmaekonomikripto paraarkadaşlık sitesi