عطر قدرت حمل و نقل ذهن و بلند کردن روحیه را دارد. و در حال حاضر ما همه می توانستیم با رایحه ای تقویت کننده خلق و خوی بیش از گذشته انجام دهیم. در زیر برخی از بهترین پرتاب های جدید – یا موارد دلخواه شرکت – بهترین قسمت های بهار را ثبت می کنید. شما می خواهید همه آنها را spritz …

برای مردان زندگی خود ، این بهترین عطرهای مردانه و همچنین بهترین عطرهای یونیکس را برای هر دو خود ببینید.

مائیس مارگلیا Replica بهار در یک پارک ادو توالت

feelunique.com
80.35 پوند
در حالی که بیشتر ما قادر به گذراندن بخش عمده ای از بهار خود در پارک ها نیستیم ، عطر جدید Replica کار جادویی را برای انتقال ذهن به آنجا انجام می دهد. در نظر گرفته شده برای ثبت لحظه ها ، بهار در یک پارک در این زمان از سال در اطراف شکوفه های گیلاس فراوان شانگهای طراحی شده است (خود عطر حتی یک سایه صورتی شکوهمند است). عطر یونیسکس با جمع کردن گلابی و زنبق دره ، سبکی و تازه و تقویت کننده خلقی قطعی است.

DS & Durga Crytsal Pistil ادو پارفوم

بهترین عطر زنانه پاییزی
8 148.00
DS & Durga بهار را خنک می کند. آنهایی که برای رایحه های واضح نیستند ، به دلیل جدیدترین عطر و بوی خود – در واقع تقویت کننده رایحه است اما می توانید به تنهایی آنرا برای چیزی لطیف تر بپوشید – این برند شکوفه نارنجی را با فلفل صورتی و آب گل یاس ترکیب کرده است برای رایحه ای که ابتدا فریبنده و بعد از آن لذت می برد.

Le Labo Neroli 36 Eau de Parfum

johnlewis.com
£ 184.00
نروولی یکی از قهرمانان غیر مشهور لو ، و مورد علاقه بازار ، نروولی 36 است. ایده آل برای کسانی که برای روزهای آفتابی و آب و هوای گرمتر از آن ناامید شده اند ، neroli روغن ساخته شده از شکوفه نارنجی است که شما را به دور از میز خود منتقل خواهد کرد. Le Labo نروولی قدرتمند را با لمس های گل رز ، مشک ، یاس و وانیل ترکیب می کند تا رایحه ای را که با طعم و گرما پشت سر می گذارد ، به وجود آورد.

Hermès L’Ombre des Merveilles Eau de Parfum

هرمس
.00 109.00
درمورد سری Eau des Merveilles هرمس چیزی خارق العاده و جذاب بسیار جالب توجه است ، و آخرین افزوده شدن آنها توسط کریستین ناگل ، عطر زنانه ، هیچ تفاوتی ندارد. اگر شما یکی از عطرهای بهاری بسیار شیرین نیستید ، این می تواند برای شما باشد. L’Ombre لوبیای Tonka را با چای سیاه و بخور دادن ترکیب می کند و باعث گرم و نشاط می شود. و بطری های ذره بین علاوه بر زیبایی هر میز را می سازند.

Diptyque Eau Moheli ادو تویلت

spacenk.com.uk
.00 98.00
علاوه بر این عالی برای مجموعه عطرهای شما ، مجموعه جدید Impossible Bouquets Diptyque همکاری با هنرمند گل دیجیتال باس Meeuws است که عطرهای گل موجود خود را با رویای بهار و تابستان به تفسیر مجدد می پردازد. ادو موهلی – با الهام از جزیره موهلی در مجمع الجزایر کومور – گل ظریف ylang-ylang را برای رایحه ای سبز و معطر به معرض نمایش می گذارد و برای کسانی که در خواب فرار از جزیره آرزو می کنند ، عالی است.

Chanel Gabrielle Chanel Essence

johnlewis.com
.00 108.00
گابریل شانل جدید با الهام از زن گابریل ، Coco Chanel ، حیاتی ترین عناصر رایحه اصلی را به تصویر می کشد. عطر و ادکلن الیور Polge با ترکیبی از چهار گل – Grasse tuberose ، یاس ، ylang-ylang و شکوفه نارنجی – برای رایحه ای نه فقط بهار بلکه برای زندگی.

Maison Christian Dior Oud Rosewood

dior.com
.00 200.00
هر دو شدید و اسرارآمیز ، آخرین مورد اضافه شده به رایحه های oud توسط میسون کریستین دیور ، ترکیبی جذاب از چوب صندل خامه ای ، عود و گلاب است. این موارد در مقابل شگفت انگیزتر مربای انگور و درخت تمشک برای کنتراست خوشمزه قدرت و نرمی که می خواهیم بلافاصله بپوشیم تنظیم شده است.

Louis Vuitton Heures D’Absence
تصویر
لویی ویتون

190 پوند

آخرین پیشنهاد لوئیز ویتون یک رویا فصلی است. درون یک بطری ، فلور از گوشه و کنار جهان دیده می شود. گل یاس از Grasse ، یاس sambac از چین ، میوزوز پودری از تانرنون در برابر نور مه گل رز قرار دارد. این عطر از ماندگاری واقعی برخوردار است و پس از گذشت چند ساعت نتهای وانیلی گرمتر و چوب صندل لندن عمیق تر به خودی خود می پیوندند.

Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis forte Eau de Parfum

johnlewis.com
.00 175.00
یک همجوشی بلند و سریع از لیمو سیسیل ، ترنج و لیلی دره با گل مراکش و گل یاس مصری این پرتاب را از Maison Francis Kurkdjian یکی می کند تا این چشمه را نزدیک نگه دارد. با غلظت شدید 40 درصد ، Aqua Universalis Forte مانند تابش خورشید روی پوست است – و چه کسی آن را نمی خواهد.

Armani Privé Gardénia Antigua ادو تویلت

johnlewis.com
7 137.00
افزودنی جدیدی برای خانواده عطر آرمانی در قالب مجموعه “Les Eoux” است – با ورود به ماه های گرم ، چهار عطر سبک و تازه کامل است. مورد علاقه اصلی Gardénia Antigua است ، جشن گل توسط عطر و ادکلن دورا Baghriche که باغچه های لمسی از نارنگی ، پاتچولی و مشک سفید را برای رایحه ای غنی با گرمی پودری متحد می کند.

Guerlain Mon Guerlain Bloom of Rose Eau de Toilette

johnlewis.com
.00 92.00
این تکرار تابناک و پر جنب و جوش از Mon Guerlain یک ضرورت است. عنصر گل سرخ بلغاری تازه و زنانه است و لمس کارلا اسطوخودوس ، وانیل و یاس سمباک عطر و هوای شادی و سبکی را که ما به شدت مورد نیاز آن هستیم قرار می دهد.

دانلود رایگان مقالات