ایالات متحده بار دیگر رکورد میانگین روزانه خود را برای موارد COVID-19 شکست. کارشناسان می گویند که این تعداد در هفته های آینده افزایش خواهد یافت

[ad_1]

بر اساس داده های دانشگاه جانز هاپکینز، تنها یک روز پس از اینکه ایالات متحده بالاترین میانگین روزانه موارد ابتلا به کووید-19 را گزارش کرد، این کشور روز پنجشنبه با میانگین 355990 عفونت جدید گزارش شده در هر روز در هفته گذشته، این رکورد را دوباره شکست.

اما از آنجایی که آخرین جهش ایالات متحده را فراگرفته و موارد و بستری شدن در بیمارستان را به سطوح بی سابقه ای رسانده و زندگی روزمره را بار دیگر برای بسیاری از آمریکایی ها تغییر می دهد، کارشناسان هشدار می دهند که هنوز هفته ها تا یک نقطه عطف احتمالی فاصله داریم.

دکتر آنتونی فائوچی، کارشناس برجسته کشور در امور عفونی گفت: «با توجه به وسعت کشور ما و تنوع واکسیناسیون‌ها در برابر غیر واکسیناسیون، احتمالاً بیش از چند هفته (تا اوج ابتلا به کووید-19) باقی خواهد ماند. بیماری ها . . CNBC این هفته احتمالا تا پایان ژانویه.

طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) تقریباً 62 درصد از کشور کاملاً واکسینه شده اند. تنها حدود 33.4 درصد از بزرگسالان کاملاً واکسینه شده واکسن های تقویت کننده خود را نیز دریافت کرده اند، واکسنی که اکنون کارشناسان می گویند برای کمک به محافظت بیشتر در برابر بیماری های جدی از گزینه های خطرناکی که در گردش هستند، بسیار مهم است.

نوع Omicron، مسری ترین گونه ویروس تا به امروز، مانند آتش سوزی در سراسر جهان در حال گسترش است و چندین کشور اروپایی بیشترین تعداد موارد را گزارش کرده اند.

در ایالات متحده، بسیاری از ایالت‌ها بیشترین تعداد موارد کووید-19 و بستری شدن در بیمارستان را تا به امروز گزارش می‌کنند و برخی از فرمانداران از گارد ملی برای کمک می‌خواهند.

بر اساس گزارش دفتر فرماندار، ایالت نیویورک بیش از 74000 مورد جدید را در روز پنجشنبه گزارش داد و رکورد یک روزه خود را برای عفونت های گزارش شده شکست، در حالی که بستری شدن در بیمارستان از روز دوشنبه تقریبا 20 درصد افزایش یافته است.

کتی هوچول، فرماندار نیویورک در بیانیه ای گفت: «واکسن بزنید، قوی تر شوید، خود را مبدل کنید و در صورت امکان از تجمعات عمومی بزرگ خودداری کنید.

آسا هاچینسون، فرماندار آرکانزاس، روز پنجشنبه گفت که ایالت او همچنین رکوردی را برای موارد ابتلا به این بیماری به ثبت رسانده است و آزمایش بیش از 4970 نفر در یک روز مثبت شده است. مریلند که روز چهارشنبه بیش از 10870 مورد جدید را گزارش کرد، رکورد ایالتی را که چند روز قبل ثبت شده بود شکست و همچنین بالاترین میزان بستری شدن در بیمارستان را با COVID-19 در این هفته گزارش کرد.

مایک دیوین، فرماندار اوهایو، این هفته اعلام کرد که در همان روزی که این ایالت بیشترین تعداد بستری شدن در بیمارستان کووید-19 را گزارش کرد، 1250 عضو گارد ملی این ایالت داشت. برایان کمپ، فرماندار جورجیا نیز از اعزام 200 نیرو در همان هفته خبر داد، زمانی که شش سیستم بهداشتی اصلی در ایالت اعلام کردند که شاهد افزایش 100 تا 200 درصدی در تعداد بستری‌ها بوده‌اند.

یک کارشناس گفت و همه چیز قبل از اینکه بهتر شود بدتر می شود.

مایکل اوسترهولم، مدیر مرکز تحقیقات و سیاست بیماری‌های عفونی در دانشگاه مینه‌سوتا گفت: ما می‌دانیم که طی پنج تا شش هفته آینده، مانند یک کولاک، به نظارت بر انتقال این ویروس در سراسر کشور ادامه خواهیم داد. . “این یک طوفان کامل را در تاسیسات مراقبت های بهداشتی ما شاهد خواهد بود.”

رکورد پذیرش بالای کودکان مبتلا به کووید-19

با گسترش ویروس در کشور، کودکان بیشتری بیمار می‌شوند و در بیمارستان بستری می‌شوند – بیش از هر زمان دیگری در همه‌گیری.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط CDC و وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده، به طور متوسط ​​378 کودک مبتلا به کووید-19 در هر روز از هفته منتهی به 28 دسامبر در بیمارستان بستری شدند.

این یک جهش بیش از 66 درصدی نسبت به هفته قبل و یک رکورد تمام دوران است که از رکورد قبلی در اواخر آگوست و اوایل سپتامبر که به طور متوسط ​​342 کودک در بیمارستان بستری شده بودند، پیشی گرفت.

دکتر لی ساویو بیرز، رئیس آکادمی اطفال آمریکا، روز پنجشنبه به سی ان ان گفت اکثر کودکانی که در بیمارستان بستری می شوند واکسینه نشده اند.

ساویو بیرز گفت: «در بیمارستان خودم، جایی که من اینجا در DC، National Children’s National کار و تمرین می کنم، حدود نیمی از بستری های ما کودکان زیر پنج سال هستند. “من فکر می کنم برای ما بسیار مهم است که به یاد داشته باشیم که از خودمان محافظت می کنیم، اما از بچه های کوچکی که هنوز واجد شرایط واکسیناسیون نیستند نیز محافظت می کنیم.”

هیچ واکسنی برای کودکان زیر پنج سال وجود ندارد. و در حالی که انتظار می رود واکسنی برای این گروه جوان وجود داشته باشد، بعید است تا اواسط سال 2022 در دسترس باشد.

دکتر مگان رانی، استاد پزشکی اورژانس و معاون دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون، روز پنجشنبه به سی‌ان‌ان گفت: «فکر می‌کنم حداقل چند ماه، احتمالا بیشتر طول بکشد».

برای این والدین در گروه زیر پنج سال، نکته مهمی که باید بدانند این است که اکثر کودکانی که به دلیل کووید در بیمارستان بستری شده‌اند به سایر موارد مانند RSV یا آنفولانزا نیز مبتلا بوده‌اند. بنابراین لطفاً به فرزندتان واکسن آنفولانزا بزنید، مطمئن شوید که شما و سایر اعضای خانواده به اندازه کافی محافظت می‌شوید و از کودکتان بخواهید وقتی بیرون است ماسک بزند.

به گفته یکی از آشنایان با طرح این آژانس، سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) همچنین انتظار می‌رود در روزهای آینده واجد شرایط بودن تقویت‌کننده‌های واکسن فایزر کووید-19 را برای کودکان 12 تا 15 ساله تمدید کند.

دکتر روشل والنسکی، مدیر CDC، در پاسخ به سوالی در مورد تقویت کننده ها برای نوجوانان و نوجوانان جوان، به CNN گفت که FDA “در حال حاضر این موضوع را در نظر می گیرد.”

والنسکی گفت: “البته، CDC به محض شنیدن خبر آنها را دنبال خواهد کرد و من امیدوارم که آن را در … روز تا هفته آینده داشته باشیم.”

رانی به سی ان ان گفت که بزرگ شدن تفاوت بزرگی برای بسیاری از خانواده ها ایجاد می کند و از جمعیت جوان که واجد شرایط دریافت دوز اضافی هستند، بهتر محافظت می کند.

رانی گفت: «این یک گام بزرگ به جلو است، به ویژه با بازگشت بچه ها به مدرسه.

مدارس باید تجدید نظر کنند

تعداد زیاد موارد و بستری شدن در بیمارستان و نسخه به سرعت در حال گسترش Omicron دور جدیدی از بحث ها را در سراسر کشور در مورد اینکه ایمن ترین بازگشت به مدرسه چگونه به نظر می رسد برانگیخته است.

دکتر پیتر هوتز، رئیس دانشکده ملی پزشکی گرمسیری در کالج پزشکی بیلور، به سی‌ان‌ان گفت: «نگرانی من این است که مدارس در زمانی باز شوند که این در اوج است. “پس احتمالاً کودکان بیشتری بیمار می شوند. بنابراین سه چهار هفته بسیار سختی خواهیم داشت.

میگل کاردونا، وزیر آموزش و پرورش روز پنجشنبه گفت که ایالات متحده علیرغم صعود، ابزار و منابع را در اختیار دارد و برای باز نگه داشتن مدارس به صورت تمام وقت، پنج روز در هفته، “بسیار مهم است که آنچه می توانیم انجام دهیم”.

کاردونا به سی‌ان‌ان گفت: «هدف این است که مطمئن شویم دانش‌آموزان و کارکنان ما در امنیت هستند، اما من معتقدم که با آزمایش‌های نظارتی، استراتژی‌های کاهش، پیش‌فرض ما باید بازگرداندن دانش‌آموزانمان باشد». ما متوجه هستیم که چالش‌هایی در این زمینه وجود دارد و در برخی مکان‌ها ممکن است برای بازگرداندن ایمن دانش‌آموزان و داشتن کارکنان کافی به تعطیلی کوتاه‌مدت نیاز باشد، اما ما واقعاً باید یاد بگیریم که چگونه در طول این همه‌گیری پیشرفت کنیم.»

در فلوریدا، مدارس دولتی شهرستان میامی-دید یکی از اولین مناطق مدرسه ای در این ایالت بودند که این هفته سیاست COVID-19 خود را تغییر دادند زیرا موارد انفجاری که اکنون از همه بزرگسالانی که وارد ساختمان ها و اتوبوس های آن می شوند مجبور به پوشیدن ماسک در هنگام بازگشت پس از پایان تعطیلات شده است. تعطیلات، اضافه کرد که دانش آموزان نیز “به شدت تشویق می شوند” خود را مبدل کنند.

در شیکاگو، جایی که موارد و بستری شدن کودکان در بیمارستان افزایش یافته است، کارشناس ارشد بهداشت این شهر گفت که مدارس می توانند باز و ایمن باشند، اگر راهبردهای کاهش مناسب و اقدامات حفاظتی وجود داشته باشد.

کمیسر اداره بهداشت عمومی شیکاگو گفت: مهمترین کاری که والدین باید قبل از بازگشت فرزندانشان به مدرسه بعد از تعطیلات انجام دهند این است که کل خانواده را واکسینه کنند و مطمئن شوند که کودکان در استفاده از ماسک راحت هستند.آلیسون آروادی در یک کنفرانس خبری گفت. پنجشنبه.

کمیسر افزود: و اگر بچه ها احساس خوبی ندارند، باید در خانه بمانند.

اروادی گفت: “من هیچ نگرانی در مورد مدرسه آزاد ندارم، اما واقعا مهم است که وقتی کودکان یا بزرگسالان علائمی دارند فکر کنند کووید است تا زمانی که ثابت شود و بچه ها در خانه بمانند.”[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum türktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themes