انواع مچ بند هوشمند حرفه ای


توسط آلتا چانگ 8 مه 2017

اگر در جستجوی مچ بند هوشمند تناسب اندام هستید ، باید طراحی ، ویژگی ها ، برنامه ها ، قیمت و سازگاری آن را در نظر بگیرید. در اینجا راهنمایی است.

نظرات (2)

راهنمای خرید مچ بند هوشمندی تناسب اندام
بستن
یک روز دیگر ، یک مچ بند هوشمند بدنسازی دیگر ، با قول اینکه شما را از تختخواب خود دور کند ، به شما کمک می کند تا بیشتر حرکت کنید و به شما یاد می دهد که سالم تر باشید. با انتخاب بسیاری از دستگاه ها ، می توان تشخیص داد که کدام یک از ویژگی های مناسب و با قیمت مناسب برای شما برخوردار است. به شما کمک می کند تا از طریق گزینه های فزاینده در حال علف های هرز باشید ، در اینجا چیزی است که شما باید قبل از خرید مچ بند هوشمند تناسب اندام بدانید ، هر نوع سبک تمرین شما چیست.

اهداف خود را بشناسید
قبل از خرید یک مچ بند هوشمند تناسب اندام ، به تمام فعالیتهایی که انتظار دارید انجام دهید فکر کنید و اهداف خود را به همین دلیل بیان کنید. ممکن است شما برای 10،000 قدم در روز یک هدف تعیین کنید یا مثلاً تعداد معینی کالری در روز بسوزانید.

آنگلا مک اینتایر ، مدیر تحقیقات گارتنر می گوید: “مچ بند هوشمند های بدنسازی برای داشتن ورزش بیشتر و زندگی سالم تر از افراد انگیزه دارند.” وی ادامه داد: “اگر فعالیت خاصی که دوست دارید مانند شنا داشته باشید ، حتماً مچ بند هوشمند فعالیت و نرم افزار را برای آن طراحی کنید. افرادی که فعالیت مورد علاقه شان کمتر است ، مانند طناب پریدن ، ممکن است بخواهند بررسی کنند که این فعالیت چیست؟ به رسمیت شناخته شده توسط نرم افزار. “

کسانی که تازه وارد ورزش هستند و یا فقط سعی در حرکت بیشتر دارند ، ممکن است همه چیز مورد نیاز خود را از یک مچ بند هوشمند مرحله اساسی دریافت کنند ، بسیاری از آنها تخمین می زند که چه مقدار کالری را نیز سوزانده اید.

کسانی که به طور مرتب فعال هستند ممکن است دستگاهی با ویژگی های پیشرفته مانند نظارت بر ضربان قلب و تشخیص فعالیت خودکار را بخواهند تا به شما در سنجش شدت تمرین ، سلامت عمومی و پیشرفت شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند.

بیشتر: بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی

برای ورزشکاران جدی که برای رویداد بعدی تمرین می کنند ، می خواهید حرفه ای شوید و با GPS کارهایی را بدست آورید. به عنوان مثال ، TomTom و Garmin دارای دستگاه های مجهز به GPS هستند که همه چیز را از سرعت تا فواصل تا ارتفاع و موارد دیگر مچ بند هوشمندی می کنند ، همه در حالی که ضربان قلب شما را در طول مسیر مچ بند هوشمندی می کنند. برخی از آنها حتی به اتصال سلولی و حافظه داخلی نیز مجهز هستند ، این بدان معناست که در صورت نیاز به برقراری تماس یا گوش دادن به موسیقی ، مجبور نخواهید بود تلفن خود را جمع کنید.

انواع مچ بند هوشمند

طرح
بیشتر مچ بند هوشمند های بدنسازی مچ دست هستند و یا با کلیپ همراه هستند تا مچ بند هوشمند را به لباس شما وصل کنند. برخی از این دستگاه ها ، مانند Inings Go (49.95 دلار) و Misfit Shine 2 (99.99 دلار) ، هر دو گزینه را در اختیار شما قرار می دهند. سایرین مانند Fitbit Flex 2 (59.95 دلار) می توانند مچ دست شما یا به عنوان آویز دور گردن پوشیده شوند. همچنین تعدادی دستبند و آویز شخص ثالث برای Misfit و Fitbit وجود دارد که دسترسی آنها را آسانتر می کند.

Fitbit Flex 2. اعتبار: Fitbit(اعتبار تصویر: Fitbit Flex 2. اعتبار: Fitbit)
ساده ترین دستگاه ها دستگاه هایی هستند که می توانید تمام روز بپوشید بدون اینکه در واقع با آنها تعامل داشته باشید. با استثناء چند مورد ، اکثر آنها فقط LED دارند که نشانگر پیشرفت شما هستند. شما باید برنامه ای را که دستگاه با آن جفت شده است بررسی کنید تا عمیق تر وارد داده های خود شوید.

با وجود دستگاه های پیشرفته تر (و گران تر) نمایشگرهای بزرگتری ارائه می شوند که برخی از آنها صفحه لمسی هستند ، مانند آنچه در Fitbit Blaze مشاهده خواهید کرد . این دستگاه ها بیشتر شبیه به ساعت های بزرگ هستند ، با صورت های گرد یا مربعی که دارای صفحه هایی هستند که می توانند یکباره اطلاعات زیادی را به شما نشان دهند و به شما امکان می دهند تا با داده های خود ارتباط برقرار کنید. اگر شما مچ دست های کوچک دارید ، برخی از این وسایل می توانند از نظر بزرگی بسیار ناراحت باشند.

اگر به دنبال یک مچ بند هوشمند تناسب اندام هستید که به عنوان مچ بند هوشمند تناسب اندام به نظر نمی رسد ، یک دستگاه ساعت مچی مانند فولاد Withings Activeité Steel (129.95 دلار) یا Steel HR (179.95 دلار) در نظر بگیرید. از بیرون ، به نظر می رسد این مچ بند هوشمند ها ساعت مچی آنالوگ هستند ، اما می توانند مراحل و کالری سوخته شما را نیز شمارش کنند.

مقاومت آب
اگر می خواهید مچ بند هوشمند تناسب اندام خود را در تمام طول روز ، از جمله دوش گرفتن و هنگامی که به شنا می روید ، نگه دارید ، ممکن است دستگاهی را انتخاب کنید که بتواند بیش از یک چشمه آب باشد. به عنوان مثال ، Fitbit Charge 2 (129.95 $) فقط ضد آب است ، در حالی که Fitbit Flex 2 (59.95 $) و Misfit Speedo (44.99 $) ضد آب هستند. همچنین اگر مچ بند هوشمند شما شیرجه رفتن غیرمنتظره را انجام دهد ، یا اگر می خواهید شنا خود را پیگیری کنید ، علاوه بر این یک مزیت است.

امکانات
تقریباً در هر مچ بند هوشمند تناسب اندام ، دو مورد اساسی وجود دارد: مراحل انجام شده و برآورد کالری سوخته. بسیاری از مچ بند هوشمندها همچنین مسافت طی شده و کیفیت خواب را رصد می کنند. اگر می خواهید بدانید روزانه چند پرواز از پله ها بالا می روید ، دستگاهی را انتخاب کنید که دارای یک ارتفاع سنج و همچنین شتاب سنج استاندارد باشد.

راهنمای خرید مچ بند هوشمندی تناسب اندام

Apple Watch Series 2. اعتبار: اپل(اعتبار تصویر: سری ساعت اپل 2. اعتبار: اپل)
بندهای مچی مانند Fitbit Charge 2 ، Garmin Forerunner 235 (329.99 دلار) و Apple Watch Series 2 (369 دلار) دارای مانیتور ضربان قلب نوری متشکل از LED های رنگی در قسمت پشت مچ بند هوشمند هستند که نور را از طریق پوست به خون منتقل می کنند. کشتی ها قبل از اینکه این فن آوری سنسور نوری محبوبیت پیدا کند ، شما باید یک مانیتور ضربان قلب را ببندید که به قفسه سینه تان وصل شده و به مچ بند هوشمند فعالیت خود متصل شوید تا بتوانید داده های قلب خود را با استفاده از تکان های الکتریکی دریافت کنید ، که این هنوز گزینه ای دقیق تر است. اگرچه آنها بسیار خوب هستند ، مانیتور ضربان قلب نوری به اندازه تسمه های قفسه سینه دقیق نیست.

بیشتر: بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی

دوندگان ، دوچرخه سواران ، پیاده روی ها و ورزشکاران جدی که برای رویداد بعدی تمرین می کنند ممکن است بخواهند ببینند چه میزان زمین را در طول تمرینات خود پوشانده اند. در این صورت ، شما می خواهید به حرفه ای بروید و چیزی را با GPS بدست آورید. به عنوان مثال ، TomTom و Garmin دارای دستگاه های مجهز به GPS هستند که همه چیز را از سرعت تا فواصل تا ارتفاع و موارد دیگر مچ بند هوشمندی می کنند ، همه در حالی که ضربان قلب شما را در طول مسیر مچ بند هوشمندی می کنند. اما از آنجا که GPS برای کار به سیگنال های ماهواره ای متکی است (یک ساعت خوب GPS باید در کمتر از یک دقیقه سیگنال را بدست آورد) ، ممکن است قفل شدن بر روی یک سیگنال در هوای نامحسوس طولانی تر شود. بعلاوه ، فعال بودن مچ بند هوشمندی GPS باعث کاهش عمر باتری دستگاه می شود. اگر یک ساعت دارای GPS است ، باید با استفاده از این ویژگی حداقل 4 ساعت دوام بیاورید.

بیشتر مچ بند هوشمند های بدنسازی همچنین اعلان های گوشی هوشمند را به مچ دست شما ارسال می کنند و به شما امکان می دهد هنگام دریافت تماس یا پیام متنی اطلاع دهید. برخی دیگر مانند TomTom Spark3 Cardio + Music (249.99 دلار) نیز از حافظه پردازنده استفاده می کنند که به شما امکان می دهد بدون نیاز به همراهی دستگاه دوم مانند iPod ، موسیقی گوش دهید.

Ramon Llamas ، مدیر تحقیقات ، دستگاه های پوشیدنی را در IDC گفت: “پوشیدنی های اولیه به عنوان دستگاه های یک منظوره که ردپاها را مچ بند هوشمندی می کنند و در دستگاه های پوشیدنی چند منظوره شکل می گیرند ، قابلیت های مختلف سلامتی و تناسب اندام و اطلاعیه های تلفن هوشمند را با یکدیگر ترکیب می کنند.” وی گفت: “کافی است خطوط را در برابر بیشتر پوشیدنی های هوشمند تار کنید.”

برنامه مچ بند هوشمند تناسب اندام
بیشتر مچ بند هوشمند های بدنسازی یک برنامه همراه دارند که داده های همگام شده شما و سپس برخی از آنها را نشان می دهد. برخی از برنامه ها ، مانند Fitbit ، به شما امکان می دهد بعد از اتمام کار ، جزئیات تمرین خود را تغییر داده یا به صورت دستی وارد کنید. این امر به ویژه در صورت انجام انواع تمرینات مهم است و می خواهید دوچرخه سواری را از دویدن با یوگا متمایز کنید ، که می تواند داده های کالری سوزی شما را دقیق تر کند.

بسیاری از دستگاه ها و برنامه ها کیفیت خواب شما را مچ بند هوشمندی می کنند ، و ممکن است شما بتوانید زمان خوابیدن و بیدار شدن در برنامه را به صورت دستی تغییر دهید ، فقط درصورتی که مچ بند هوشمندی خودکار خودکار دستگاه شما مناسب نباشد.

ورود به سیستم مواد غذایی همچنین یک ویژگی محبوب است. به عنوان مثال MyFitnessPal و MapMyFitness به شما امکان می دهند تمام مواد غذایی و نوشیدنی هایی را که مصرف می کنید وارد کنید و تعداد کالری آنها را تخمین می زنید تا به شما در پیگیری رژیم غذایی خود کمک کند.

طراحی یک برنامه نیز مهم است. رنگ های پررنگ ، تایپوگرافی تمیز ، یک طرح بصری و نمودار می توانند درک اطلاعات شما را به آسانی انجام دهند.

برنامه مچ بند هوشمند شما ممکن است قادر به مچ بند هوشمندی همه فعالیتهای مورد نظر شما نباشد. یا ممکن است فقط MyFitnessPal را برای ورود به سیستم رژیم یا MapMyRun را برای جگرهای خود ترجیح دهید. برخی از برنامه های همراه مچ بند هوشمند به شما امکان می دهند به این برنامه های شخص ثالث وصل شوید و به شما امکان می دهد داده های خود را از یک برنامه به برنامه دیگر همگام سازی کنید.

داوری یک برنامه قبل از بارگیری آن دشوار است ، بنابراین ، بنابراین باید تصاویر و نقدهای مربوط به تصاویر را در فروشگاه App اپل یا فروشگاه Google Play بررسی کنید. همچنین حتما با لیست ما در مورد بهترین برنامه های تمرین مشورت کنید که برخی از آنها با مچ بند هوشمند های بدنسازی همگام می شوند.

سازگاری
مچ بند هوشمند های تناسب اندام برای همگام سازی با تلفن هوشمند شما طراحی شده اند ، اما اطمینان حاصل کنید که دستگاه مورد نظر شما با گوشی خاص شما سازگار است. بیشتر مچ بند هوشمند های بدنسازی با iOS و Android همگام هستند ، اما استثنائاتی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، Apple Watch فقط با آیفون کار می کند.

بیشتر: 10 ویژگی قاتل برای اپل iWatch

قیمت گذاری
اکثر مچ بند هوشمند های فعالیت از 50 دلار تا حدود 300 دلار متغیر هستند. اگر به دنبال دستگاهی هستید که بتوانید مراحل و کالری خود را به راحتی مچ بند هوشمندی کنید ، یک وسیله کم هزینه تر می تواند کار را انجام دهد. اگر می خواهید دستگاهی سرعت و پیشرفت خود را بهبود ببخشد ، یک مچ بند هوشمند سطح بالا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد که می خواهید به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند.

زیر 50 دلار
دستگاههای ارزان قیمت مانند Misfit Flash (29.99 دلار) به شما امکان قدم ، کالری ، فاصله و مچ بند هوشمندی خواب را با 30 دلار یا کمتر می دهد. این مچ بند هوشمند های ارزان قیمت همچنین تمایل دارند از LED های گسسته به جای نمایشگرهای LCD یا لمسی کامل استفاده کنند و از باتری های سکه ای استفاده کنند که از شش ماه تا یک سال دوام می آورد.

Advertisement

فلش نادرست اعتبار: نادرست(اعتبار تصویر: فلش نادرست. اعتبار: نادرست)
50 تا 100 دلار
دامنه قیمت 50 تا 100 دلار شامل کد رهگیری مچ بند هوشمند های بدنسازی است. MOOV HR ($ 59.99) گروه یک دستگاه بسیار خاص است که شما را از طریق راهنماهای در حال اجرا و تمرینات بوکس با استفاده از سنسور 3D-حرکت خود، اما آن را به معنای به عنوان یک مانیتور فعالیت در تمام طول روز استفاده می شود. با این وجود تعداد زیادی دستگاه معمولی نظیر Fitbit Flex 2 (59.95 دلار) و Withings Go (68 دلار) وجود دارد که هر دو مرحله و خواب را مچ بند هوشمندی می کنند و ضد آب هستند. با این وجود ، ویژگی ها می توانند در این رده بندی قیمت خوبی داشته باشند ، بنابراین ممکن است شما مجبور شوید تحقیقات بیشتری انجام دهید تا بتوانید مچ بند هوشمند مناسب را برای نیازهای خود بدست آورید.

Fitbit Flex 2. اعتبار: Fitbit(اعتبار تصویر: Fitbit Flex 2. اعتبار: Fitbit)
100 تا 200 دلار
بسیاری از بهترین مچ بند هوشمند های بدنسازی در این محدوده قیمت قرار می گیرند. علاوه بر توانایی مچ بند هوشمندی استاندارد (مراحل ، کالری ، فاصله و خواب) ، بسیاری از آنها همچنین دارای ضربان قلب ، اعلان های گوشی هوشمند و مربیگری هوشمند هستند. Fitbit Charge 2 (129.95 دلار) همه این کارها را انجام می دهد ، و دارای شناسه تماس گیرنده ، اعلان های پیام متنی است و به طور خودکار تمرین های خاصی را تشخیص می دهد.

تبلیغات

Fitbit Charge 2. اعتبار: Fitbit(اعتبار تصویر: شارژ Fitbit 2. اعتبار: Fitbit)
اگر می خواهید صفحه لمسی رنگی داشته باشید ، Fitbit Blaze 199.95 $ یک گزینه بزرگتر اما محبوب نیز است ، هرچند برخی ممکن است طراحی مربع آن را کمتر جذاب جلوه دهند.

اگر مچ بند هوشمندی تناسب اندام را ترجیح می دهید که بیشتر شبیه به ساعت سنتی آنالوگ باشد ، The Withings Steel HR (179.95 دلار) ، گزینه ای شیک و ضد آب با نظارت بر ضربان قلب و پیام متنی و اعلان های تماس است.

200 دلار و بالاتر
هیچ مشکلی در مورد این مچ بند هوشمند های نخبه وجود ندارد که هم در هنگام استراحت و هم فعالیت بدن شما را تحت نظر داشته باشند و شما را به هم وصل کنند. Garmin پیشرو 235 (289.99 $) در این دسته، با GPS، نظارت بر ضربان قلب و اطلاعیه گوشی های هوشمند. همچنین می تواند به کاربران توصیه کند که چقدر زمان لازم برای بازیابی از اجرای شدید را دارند.

گارمین پیشرو. اعتبار: گارمین(اعتبار تصویر: پیشرو گارمین. اعتبار: گارمین)
همچنین عضوی از رده های ساعت برتر آمادگی جسمانی TomTom Spark 3 Cardio + Music (229.99 دلار) است. این اتاق تا حداکثر 500 آهنگ دارد ، و ویژگی ویژه ای که می تواند به شما کمک کند اگر در طی یک مدت طولانی در فضای باز گم شوید ، به خانه خود بیابید.

تریاتلایت جدی ممکن است مایل باشد برای ساعت مچی GPS مانند Garmin Forerunner 735XT (449.99 دلار) بیش از 400 دلار هزینه کند. این برنامه در حال اجرا ، شنا و دوچرخه سواری با مچ بند هوشمندی GPS در نقطه است ، به علاوه تقریبا همه اعلانی را که انتظار دارید در تلفن هوشمند خود داشته باشید به شما می دهد.

تناسب اندام در مقابل Smartwatches
از آنجا که هر دو مچ بند هوشمند تناسب اندام و ساعت های هوشمند تکامل یافته اند ، ویژگی هایی از یکدیگر گرفته اند و خطوط بین این دو نوع پوشیدنی را محو می کنند. فعالیت های Garmin Vivoactive HR (169.99 دلار) فعالیت هایی را دنبال می کند (از جمله موارد رایج تر مانند اسکی ، اسکیت و گلف) ، اعلان های گوشی هوشمند را دریافت می کند و از برنامه ها و ابزارهای شخص ثالث پشتیبانی می کند.

از طرف دیگر ، ساعتهای هوشمند نظیر Apple Watch Series 2 (369 دلار) و Samsung Gear S3 ( 299.99 دلار ) نه تنها به شما امکان می دهند تا از مچ دست خود (که بسیار بیشتر از مچ بند هوشمند های تناسب اندام) است با تلفن هوشمند خود تعامل داشته باشید. مانیتور-کنترل ، GPS و سایر ویژگی ها.

اما به طور کلی ، مچ بند هوشمند های بدنسازی تمایل دارند داده های تمرینی جامع تری را تحویل دهند و مدت زمان طولانی تری در آنها باقی بماند ، در حالی که ساعت های هوشمند برای کسانی که می خواهند بدون نیاز به خارج کردن تلفن هایشان در حلقه باشند ، مناسب تر هستند.

بهترین مچ بند هوشمند تناسب اندام را برای شما پیدا کنید
Fitbit Flex 2: برای Newbie
با قیمت 59،95 دلار ، Fitbit’s Flex 2 اصول اولیه را می دهد ، مانند مچ بند هوشمندی خودکار و مچ بند هوشمندی خواب ، به علاوه اعلان های گوشی های هوشمند مانند Misfit Shine. Flex 2 می تواند به طور خودکار دوچرخه سواری ، شنا ، ورزش هوازی و موارد دیگر را تشخیص دهد و مچ بند هوشمندی این فعالیت ها بطور جداگانه باعث می شود تخمین دقیق تری از تعداد کالری هایی که سوزانده اید ، باشد. برنامه Fitbit به شما امکان می دهد تا 10 آلارم لرزشی و یادآوری ساعتی را برای حرکت تنظیم کنید. Flex 2 همچنین در بین مانیتورهای جذابیت فعالیت نیز وجود دارد و می توان آن را به صورت النگو یا آویز درآورد.

Misfit Shine 2نمای معامله
Fitbit Charge 2: برای Gymgoer گاه به گاه و کنجکاو
صفحه Fitbit Charge 2 (129.95 دلار) صفحه نمایش بزرگی را ورزش می کند ، که اطلاعات بسیار بیشتری را نسبت به دستگاه های اولیه شارژ Fitbit و Charge HR نمایش می دهد. این مراحل را مانند بیشتر مچ بند هوشمند ها انجام می دهد و می خوابد و می تواند انواع دیگر ورزش ها از جمله دوچرخه سواری ، تردمیل ، بیضوی و هوازی را به طور خودکار شناسایی کند. از این گذشته ، Charge 2 به یک مانیتور ضربان قلب نوری مجهز شده است که به شما امکان می دهد به طور مداوم ضربان قلب خود را مچ بند هوشمندی کنید ، چه در حال آموزش برای ماراتن هستید و چه در میز کار خود در حال نشستن هستید. همچنین می توانید در هنگام دریافت تماس یا متن ، اعلان های تلفن هوشمند را تنظیم کنید ، و روی صفحه مشاهده کنید که چه کسی در تلاش است با شما تماس بگیرد. مچ بند هوشمند Charge 2 نیز می تواند برای طراحی های شیک تر تعویض شود.

Fitbit Charge 2VIEW DEAL
Withings Steel HR: برای تمرین شیک و اخلاقی
از $ 179.95 Withings از فولاد HR یکی از انتقالها تناسب اندام جذاب تر در محدوده قیمت خود است. در حالی که به نظر می رسد مانند یک ساعت آنالوگ ساده و زیبا ، از یک صفحه نمایش کوچک برخوردار است که ضربان قلب ، اعلان های گوشی هوشمند و موارد دیگر را نشان می دهد. یک زیر مجموعه کوچک نشان می دهد که شما تا چه حد در رسیدن به هدف روزانه خود هستید و ساعت با ضربه زدن به هدف خود و یا هنگامی که یک اعلان دریافت می کنید ، وزنه برداری می کند. بر خلاف Charge 2 ، Steel HR ضد آب است ، بنابراین می توانید با آن شنا کنید اما خطاهای شما را مچ بند هوشمندی نمی کند. اگر سبک اولویت شما باشد ، این می تواند مچ بند هوشمند تناسب اندام برای شما باشد.

نمای فروشHR با وینگ استیل
Garmin Forerunner 235: برای ورزشکاران و حتی Triathletes
این که آیا آنها در یک سه گانه در حال رقابت هستند یا فقط در تلاش هستند تا تمرینات خود را به سطح بعدی برسانند ، دونده های جدی می خواهند یک مانیتور ضربان قلب را برای مچ بند هوشمندی شدت تمرینات و GPS خود برای مچ بند هوشمندی میزان اجرای برنامه ، همه بسته بندی کنند. به دستگاهی که خیلی حجیم نیست برای این نیازها ، مبلغ 329.99 دلار Garmin Forerunner 235 ارائه می شود. با اینکه نسبتاً نازک و سبک است ، یک ساعت مچی غیرقابل انکار اسپرت است ، اما می توانید ظاهر و ویژگی های این Forerunner را با چهره ها و برنامه های ساعت شخص ثالث تنظیم کنید. می توانید موسیقی را از طریق ساعت خود بر روی تلفن خود کنترل کرده و اعلان های تماس و متن را دریافت کنید. اگر تلفن Android دارید ، می توانید حتی به پیام های ساعت خود پاسخ دهید.

Garmin Forerunner 235VIEW DEAL
TomTom Spark 3 Cardio + Music: For Audiophile Active
ساعت 249.99 دلار ، ساعت TomTom Spark 3 Cardio + Music GPS می تواند وسیله ای عالی برای ورزشکارانی باشد که بعضی اوقات برای ادامه کار نیاز به انگیزه کمی دارند. می توانید موسیقی را به صورت محلی در مچ بند هوشمند ذخیره کنید ، که از طریق بلوتوث با هدفون های همراه دستگاه جفت می شود. با استفاده از GPS خود می توانید مسیر خود را به سرزمین های جدید منتقل کنید و این ساعت می تواند به شما بگوید که در صورت گم شدن به نقطه شروع خود برگردید. همچنین می توانید اعلان ها و اطلاعیه های گوشی های هوشمند را تنظیم کنید که سرعت شما را در حین اجرای برنامه به شما بگوید.

مشاهده همه نظرات (2)