[ad_1]

نوروپاتي ديابتي یک بیماری است; بله یک بیماری اعصاب محیطی و نمی شود را رد کرد و به عنوان چیزی بی اهمیت. این وضعیت می تواند منجر به عوارض جدی و علل ضعف و بی حسی.

شما چشم پوشی از این در خطر خود را; این مهم نیست که آیا بیماری حاد یا مزمن است. بیماران دیابتی که کنترل دیابت خود را در بالاترین رده خطر ابتلا به نوروپاتي ديابتي است. هشدار به مشکل برای اختلالات اعصاب برای بیماران دیابتی می تواند منجر به بیماری های جدی پس از آگاهی از این بیماری وحشتناک آن است که یک اختلال در عملکرد اعصاب محیطی.

پیشگیری است.

محیطی سیستم عصبی است سیستم در خارج از مغز و نخاع است.

بهترین اقدام پیشگیرانه در برابر نوروپاتی دیابتی برای کنترل قند خون به عنوان طبیعی که ممکن است.

از فوت یک از بخش های آسیب پذیر و کسانی که با خطر بالاتر ابتلا به نوروپاتی ديابتی باید دیده می شود به طور منظم توسط پزشک/متخصص درمان وحفاظت پاها و پوشیدن لباس های راحت و اتصالات کفش. حتی اگر شما در یک عامل خطر بالا شما باید بررسی کنید پاهای خود را به طور منظم و بازدید خود را پزشک/متخصص درمان وحفاظت پاها اغلب. شما نمی بینید که زیر پای خود را به عنوان یک حالت عادی روزمره به وقوع پیوست.

یکی از مشکلات بسیاری از دیابتی بیمار بی حسی پا و از آنجا که شما نمی اغلب پایین پای خود را زخم و زخم می تواند ویران کردن شما نمی ممکن است متوجه این دلیل شما احساس نمی این. چک کنید پاهای خود را روزانه و به طور منظم قرار ملاقات خود را برای دیدن پزشک/متخصص درمان وحفاظت پاها. آنها را درمان ناخن, سخت پوست پینه و سرمازدگی در جوانه مشکلات جدی دیگر که ممکن است رخ دهد.

این مهم است که به بررسی کنید پاهای خود را به طور منظم به عنوان قطع عضو اندام تحتانی به طور مستقیم به غیب مشکلات رخ می دهد که در پای خود را از طریق اساسا بی دقتی. پس لطفا پای خود را به طور منظم برای صرفه جویی بی حد و حصر بدبختی است. به طور منظم چک که در آن است.

پوشیدن کاملا اتصالات کفش راحت, اگر شما در حال دویدن و یا در حال اجرا است. متاسفانه اگر شما تاول حضور به آنها را حق دور قبل از آنها دریافت کنید.

شما باید اولویت را به مراقبت از پای خود را حتی اگر شما در معرض خطر دسته.

تمام بیماران دیابتی مستعد ابتلا به مشکلات پا. بیماران دیابتی مستعد ابتلا به کاهش حس لمس به عنوان شما نیاز به مواد غذایی روزانه آن را نقطه به نقطه بررسی کنید پاهای خود را روزانه این را به یک عادت روزانه است.

در حال حاضر هیچ دارو برای درمان کاهش حس لمس.

در تماس با پزشک خود یا دکتر و توجه به تمام برنامه های مورد تایید شده و سازمان یافته توسط شاخه های مختلف پزشکی است که امیدوارم کنترل دیابت خود

علت و علائم

نوروپاتی ديابتی ناشی از طولانی شدن سطح قند خون بالا. اگر سطح قند خون بالاتر از سطح معینی اعصاب در سراسر بدن شروع به آسیب دیده می شود.

دیدن پزشک خود یا دکتر بلافاصله شما متوجه سوزش و سوزن سوزن شدن یا بی حسی در پا یا دست خود را. شما تست خواهد شد در بیمارستان برای نوروپاتی.

اگر تشخیص نوروپاتی حاد آن می تواند ناپدید می شوند زمانی که دیابت خود را تحت کنترل در آورده است. اما نوروپاتی مزمن بیشتر است پیامدهای جدی.

رایج ترین شکل از نوروپاتی در سیستم حسی است که از دست دادن احساس در اندام تحتانی. عدم حساسیت به لمس است که به مراتب کمتر در دست ها و بازوها رخ می دهد اما اغلب در پاها و پاها. این کوردلی ممکن است باعث درد در هنگام راه رفتن, اما از دست دادن احساس باعث می شود شما بی اطلاع از هر گونه فوری آسیب به پا. از پوشیدن لباس های تنگ اتصالات کفش, اشتباه نوع کفش می تواند باعث زخم پا که شما احتمالا بی اطلاع است.

همیشه پاهای خود را هر زمان که شما پاک کردن کفش خود را, اگر یک مشکل وجود دارد رسیدگی به آن را حق دور.

نوروپاتی در اندام های درونی یعنی سیستم عصبی خودکار می تواند باعث سرگیجه به خصوص اگر شما ایستادن بیش از حد به سرعت. گاهی اوقات پس از یک وعده غذایی شما ممکن است تجربه تهوع و استفراغ, اسهال, مشکل در دفع ادرار و کم و ببین مخوف یبوست و البته ناتوانی جنسی در مردان.

بهترین دارو در برابر نوروپاتي ديابتي است که به کنترل سطح قند خون خود را کنید و سعی کنید به نگه داشتن آن به سطح نرمال.

آن است که بدن و سلامتی خود را, بنابراین بعد از آنها نگاه کنید و اگر شما مشکلات دیدن پزشک خود یا دکتر بلافاصله چرا که مانند هر چیز دیگری نوروپاتی ديابتی کنترل می شود.

دیابت یک بیماری وحشتناک بنابراین اجازه ندهید که آن را خارج از کنترل است. اقدامات احتیاطی لازم است و شما هنوز هم می تواند زندگی نسبتا معمولی. مراقبت.

[ad_2]

دانلود رایگان مقالات