است خود را به دیابت نوع 2 دارو افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ؟

[ad_1]

به عنوان یک فرد مبتلا به دیابت نوع 2 هر دو شما و دکتر شما باید بسیاری از گزینه های درمان از همیشه قبل از. افزایش وزن همراه با افزایش احتباس مایعات در ارتباط با خطر بالای بیماری های قلبی عروقی با یا بدون دیابت نوع 2 است. برخی از داروها برای بیماران دیابتی نوع 2 منجر به افزایش وزن و/یا احتباس مایعات و ممکن است دقیقا اشتباه برای سلامت قلب.

TZD را (thiazolidinedione) داروهای دیابت نوع 2 مانند پیوگلیتازون و rosiglitazone در حال حاضر شناخته شده برای حمل یک خطر قابل توجهی از بدتر شدن بیماری قلبی است. آنها را تشویق به جذب قند و اسیدهای چرب از خون ساخت آزمایشگاه اعداد بزرگ, اما آنها تغذیه سلول های چربی. علاوه بر این با فعال کردن یک ژن به نام PPAR-گاما آنها حتی تبدیل به تازگی ایجاد شده در استخوان و بافت همبند سلول های افزایش وزن (به طور معمول 20 تا 100 پوند یا 9.1 به 45 کیلوگرم) همه اما اجتناب ناپذیر است. در علاوه بر این به کاهش وزن, این داروها نیز باعث تورم و نارسایی احتقانی قلب.

برخی از داروها برای دیابت نوع 2 کار با تحریک لوزالمعده برای انتشار بیشتر انسولین می شود. مشکل این است که حمل و نقل انسولین نه تنها شکر بلکه چربی و سلول های است که مقاومت در برابر انسولین به عنوان یک قند حمل و نقل هنوز هم پاسخ به انسولین به عنوان یک حمل و نقل.

افزایش وزن شايعترين عارضه از sulfonylureas; از داروها مانند:

  • acetohexamide (Dymelor)
  • chlorpropamide (Diabinese)
  • glimepiride (Amaryl)
  • glipizide (Glucotrol)
  • glyburide (DiaBeta, Glynase Prestab, Micronase)
  • tolazamide (Tolinase) و
  • tolbutamide (Orinase)

این داروها نیست اما باعث ادم.

متفورمین باعث می شود نه وزن و نه کاهش وزن. اگر شما بیش از حد غذا خوردن در حالی که شما در حال مصرف متفورمین البته شما به دست آوردن وزن است.

برخی از این جدیدتر دیابت مواد مخدر وعده برای ترویج کاهش وزن, اما منافع خود را کاملا به آنها گزارش شده است. تزریقی مواد مخدر:

  • extenetide (Byetta) و
  • لیراگلوتید (Victoza)

مثلا باعث اندکی افزایش وزن در حدود 2/3 از کاربران اما چشمگیر کاهش وزن در سوم. به طور متوسط مواد مخدر منجر به از دست دادن وزن, اما متوسط منعکس نمی کند این واقعیت است که 2/3 از کاربران در واقع به دست آوردن وزن است.

نسبتا جدید داروهای خوراکی سیتاگلیپتین (Januvia) که در مورد هزینه با ما $190 یک ماه یافت شده است به عنوان موثر به عنوان glipizide (Glucotrol) که هزینه حدود 4 دلار آمریکا در ماه است. آن را تشویق می کند از دست دادن وزن… به طور متوسط حدود 1 پوند (.5 کیلوگرم) در هر سال است.

همیشه بهتر است برای کنترل هر دو نوع 2 دیابت و اضافه وزن با رژیم غذایی. آیا تکیه بر داروها به عنوان یک جایگزین برای انتخاب و آگاه در میان غذاهای سالم برای کمک به کاهش سطح قند خون.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>