[ad_1]

انواع دیابت

وجود دارد دو نوع از دیابت: دیابت نوع 1 و دیابت نوع 2 است.

دیابت نوع 1 شامل افراد وابسته به انسولین برای جلوگیری از کتوز (غیر طبیعی تجمع کتون در بدن به عنوان یک نتیجه از یک کمبود و یا ناکافی استفاده از کربوهیدرات ها). یک keytone یک ترکیب آلی با داشتن گروه -OH – مربوط به دو هیدروکربن رادیکال.

این دسته (نوع 1) دیابت نیز به عنوان شناخته شده وابسته به انسولین دیابت (IDDM) زیرگروه و قبلا به نام اطفال-دیابت.

دیابت نوع 2 با معاملات غير وابسته به انسولين ديابت (نوع دو).

این دسته از دیابت بودند به راحتی و استراتژیک ایجاد شده توسط ملی دیابت داده ها از موسسه ملی بهداشت ، هنگامی که شما ببینید و یا کلمه موسسه شما باید ببینید اتصال به کلمه نهاد. هنگامی که شما می خواهید برای تداوم یک چیز شما نهادینه کردن آن است. به همین دلیل ایالات متحده است پر از موسسات (مراکز تحقیقاتی و پایه) های مختلف برای بیماری های دژنراتیو.

دیابت مبتنی بر فقدان انسولین ترشح شده توسط سلول های لوزالمعده است. دانستن این به تنهایی می تواند کمک به ما برای درمان از دیابت است. آنچه که انسولین? انسولین به طور طبیعی هورمون ترشح شده توسط سلول های بتا پانکراس در پاسخ به افزایش سطح گلوکز در خون است. در حال حاضر نگاهی به این حقیقت پنهان در پزشکی تعریف از انسولین است. انسولین به طور طبیعی اتفاق می افتد. به طور طبیعی و مربوط به طبیعت! به اصطلاح بیماران دیابتی منحرف شده اند.

در زیر قطعات به بیماری دیابت به نام: 1. انسولین (هورمون) 2. هورمونی یا غدد درون ریز سیستم 3. لوزالمعده (غده ارگان) 4. هضم 5. آنزیم های گوارشی 6. قند در خون (قند خون) 7. تبدیل شکر به گرما و انرژی است.

مشکل عمده با دیابت مربوط به غده به نام لوزالمعده که در اصطلاح بیماران دیابتی نمی ترشح انسولین است. این هورمون ترشح شده به داخل جریان خون همراه با آنزیم های گوارشی است که به تنظیم سطح قند خون و کمک به هضم.

تمام غدد داخلی است که در حال ترشحی (عملکرد ترشح) در طبیعت یک مجرای. که مجرای در اصطلاح بیماران دیابتی مسدود شده است! چرا ؟ به دلیل سخت مخاط اطراف آن! مجرای لوزالمعده است با پوشش خشک و سخت boogers (مخاط) است که مانع از ترشح انسولین است. به اصطلاح بیماران دیابتی از خوردن چیزهایی که با شکر (غیر طبیعی و انسان ساخته شده شکر به طور خاص) و یا چیزهایی که شکستن به قند (یعنی کربوهیدرات های پیچیده). چرا که لوزالمعده قادر به ترشح انسولین به جریان خون به تنظیم قند در خون و همچنین قادر به تبدیل قند به انرژی سطح قند خون بسیار بالا و غیر مسیحیان/نسوخته قند تبدیل به چربی است. این توضیح می دهد که چاقی عامل دیابت است. چه پزشک با مدرک دانشگاهی می تواند و یا خواهد شد روشن دیابت به درجه ای به عنوان توضیح داده شده در بالا ؟ کلمه دکتر مشتق از کلمه لاتین docçre که بدان معنی است که برای تدریس.

اکثر پزشکان هرگز به شما آموزش چه چیزی باعث سلامت شما مشکل یا آسیب شناسی و نحوه رفع آن را برای ترس از دست دادن خوب مشتری پرداخت کرده است. چون به اصطلاح دیابتی نمی تواند تبدیل قند به انرژی آنها تبدیل قند به چربی باعث چاقی. این مربوط به یک nonfunctioning روده بزرگ است که فشرده و با بیش از حد ماده مدفوع و زباله است که باعث می شود روده بزرگ به بیرون حتی به نقطه در حال حاضر فشار برابر در حال حاضر nonfunctioning لوزالمعده. مشکل این است که در حال حاضر تشدید.

علاوه بر این چربی اضافی در بدن تا حد زیادی مانع بدن گردش به همین دلیل است که به اصطلاح بیماران دیابتی گردش خون ضعیف. وضعیت گردش خون ضعیف مانع از خون و اکسیژن و مواد معدنی از گردش خون در سراسر بدن به طور عمده به اندام ها (دست و پا) به خصوص در پا است که باعث می شود پاها به اصطلاح بیماران دیابتی به نوبه خود گانگرن آبی. و چه مورد علاقه خود را و واگذار دکتر آیا برای گردش خون ضعیف? او/او تجویز دارویی درجه مواد مخدر! و چه این داروها انجام دهید ؟ آنها بدن را اسیدی بیشتر از آن در حال حاضر است. این دارو به خصوص انسولین مصنوعی این پزشکان تجویز تا حد زیادی مانع از گردش خون حتی به نقطه نازک شدن خون (یعنی مواد مخدر Coumadin) باعث سکته مغزی!

من می دانم آنچه من صحبت کردن در مورد افرادی چون من در برخورد با بسیاری از به اصطلاح بیماران دیابتی و زمانی که آنها شروع به برخورد با خود شرط کردم خیلی بهتر و بیشتر از آنها را خاموش کردم و از داروهای در دسترس نباشد و به طور کامل شفا از بیماری دیابت در عرض چند هفته. بله برای من این که ساده است! دیابت آسان است به درمان است. هر بیماری آسان است به درمان زمانی که شما می دانید چه علت این بیماری است.

هنگامی که یک اصطلاح دیابتی گردش است قطع به پاها و سر و پاها متورم آبی چه, دکتر, پیشنهاد می کنم برای این وضعیت ؟ قطع عضو! قطع. n. به قطع (بخشی از بدن), esp. توسط عمل جراحی است. [Latin. Amputâre, cut around] منبع: American Heritage Dictionary 4th edition

که حق است! به جای احیای به اصطلاح دیابتی پا دکتر شما توصیه می کنیم قطع. آیا شما می دانید چرا ؟ به دلیل قطع تماس برای عمل جراحی و جراحی است پول بزرگ در امریکا! این تنها دلیل برای قطع. پزشکان و بسیاری از آنها را نمی مراقبت در مورد “مردم” – فرزندان خدا که منحرف و بیمار شد (قانون علت و معلول). انگیزه پول پرده دکتر قلب (4 چاکرا صندلی از عشق و محبت) و بنابراین هیچ allopathic پزشک بهبود می یابد و یا به شما بگویم که او/او شفا (و یا کمک در شفا) یک فرد مبتلا به دیابت و یا هر بیماری دیگر. پزشکان نمی یابد و یا درمان! آنها درمان علائم و مدیریت بیماری. که تمام است! که می خواهد برای مدیریت و یا درمان تبخال تناسلی و ایدز, دیابت یا سرطان به جای شفا از آن به طور کامل ؟

دیابتی بسته: [http://www.dherbs.com/catalog/product_info.php?cPath=27&products_id=107]

[ad_2]

دانلود رایگان مقالات